PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť na admina resp. CHH - PŘIJATÝ



Chemo
11-02-14, 23:07
Dobrý deň,
týmto Vás žiadam o práva na AIM servery.

Meno v hre: Mr. Chemistry.
SteamID: STEAM_0:1:78223778

Csko hrám asi rok, ale na steame od decembra.
Väčšinou hrávam tieto servery: aim, fun (môj najobľúbenejší), fy, deathmatch, dust 2 only, mega pub,classic, deathrun, jailbreak.
Na týchto serveroch hrávam, ale aj na ostatné zabehnem kuknúť, či tam nie je nejaký cheater.
Na csku som veľmi aktívny (môj názor). Na steame nemám žiadne bany, ale na IP nejaké bany nájdete (nie sú všetky moje, lebo csko hráva aj brat a máme rovnakú IP).
Nie je ich veľa a nie sú veľmi závažné, keď si prezerám banlist a vidím, koľko banov tam majú nejakí hráči (nad 300), tak si myslím, že u mňa je to OK.
Adminom ani CHH som ešte nebol, takže nemám žiadne skúsenosti s AMX príkazmi, ale veľmi rád by som sa to naučil.
Skúsenosť s cheatermi mám. Skoršie som hlásil cheaterov cez „!“ alebo v hre /cheater, ale odkedy mám steam, tak buď napíšem adminovi na steam, alebo cheatera nahrám a hodím na forko, aby videli aj ostatní admini, že s cheatermi mám skúsenosť.
To by bolo asi k mojej žiadosti všetko, ak by ste mali nejaké otázky, tak ma prosím kontaktujte prostredníctvom steamu, alebo PM na fóru.
O práva žiadam hlavne preto, lebo chcem, aby na serveroch bol poriadok.
Vopred ďakujem a zostávam s pozdravom.
... alias Mr. Chemistry.

PS: Táto žiadosť je aj v AF.

Charon35
11-02-14, 23:08
Písal som s ním, aby to dal sem. To len pre info, že o tom viem.

Eso./digl
11-02-14, 23:27
Ako som uz pisal v AF, je aktivny, rozumni, hlasy a bude len prinosom. PRO

E: iba 7? :O chcem ich viac :clap: palcekova mafia zautocila :bruce_h4h:

Chemo
13-02-14, 15:36
Eso, ďakujem a prosím o vyjadrenie ostatných adminov...

Britny
13-02-14, 15:42
Aktivní, cheatery pozná - na AIM respektive na střílecí by se hodil, takže jsem PRO :))

_AnGeL_
13-02-14, 16:36
Hlási, je aktívny atď. atď. Som PRO.

mirous
13-02-14, 17:23
Celkem se mi líbí žádost, věk je taky OK. Ale když se podívám kde hraješ, tak bych řekl, že dost převažuje JB a Fun, občas Fy. Tak nějak nevím, co si myslet o žádosti na AIM servery, když převládají ostatní mody.

E: na Fy máš nějakých 13 hodin a takhle to máš +- ještě na dustu, na DM nebo kde jsem to viděl máš 1den. Jinak nic moc.

Slunicko
13-02-14, 17:37
Na aim se pomoc hodí, nikdo tam nechce chodit na hlášení kvůli tomu, že je na těch malých mapách těžší rozeznat wh a ty spolu s Fhacker jste teď nejlepší volba, takže pro :)

kono159
13-02-14, 17:39
Celkem se mi líbí žádost, věk je taky OK. Ale když se podívám kde hraješ, tak bych řekl, že dost převažuje JB a Fun, občas Fy. Tak nějak nevím, co si myslet o žádosti na AIM servery, když převládají ostatní mody.

ja som odstal primarne prava na jb, davno mam aj na strielacie a dal som +-100 banov za cheaty, nevidim dovod preco by nemohol hrat aj inde (z tych banov za cheaty co som dal, tak z toho bol len jeden fail, za ten rok a pol co tu som a to hral vacsinou jb/w3u). nevidim preco mu dat nie len preto lebo hra jb, ked bude chciet na jb, prejde to iste ako ostatni, spesl->admin porada-> ak mu dame ano tak prava na jb

mirous
13-02-14, 17:46
Kono, já mu NIE nedal. Naopak, souhlas se Slunkem, že on s Fhackerem, který tu aktivitu ještě musí nasbírat, se jeví jako dobří kandidáti. Já jsem PRO, jen si myslím, že pokud žádám na střílecí servery, tak bych měl asi spíš hrát na střílecích serverech. Když převažuje aktivita na JB, tak bych očekával, že ho to více baví a tím pádem by žádal o práva na JB. Je to jako bych hrál v 90% GG, občas šel na JB, Fun, Furien a žádal o práva na JB. Přijde mi to nelogické, nic víc, nic míň. Tvou argumentaci beru, také nevidím důvod, proč by nemohl hrát jinde. Jen jsem se pozastavil nad tím, že mi aktivita nekoresponduje s žádostí na AIM.

kono159
13-02-14, 17:53
ide mi o to, ze mam prava na strielacie a moc tam nechodim, popritom som dal dost banov za cheaty, ja viem, ze si mu nedal nie, ale to ze hra jb neznamena, ze ho aim nezaujma alebo menej bavi.

E: skus si pozret moju aktivitu na strielacich a jb

Chemo
13-02-14, 17:58
Práva na Aim servery žiadam celkovo ( Aim, Fy, fun, DM 1,2,3, D2O, atď.), lebo Kotel písal, že kto dostane práva na Aim servery, tak získa na všetky strieľacie (okrem furien). Ako som písal v žiadosti, Fun server je môj najobľúbenejší, ale chodím hrať aj na iné. Čo sa týka JB, nehrám ho už veľmi často, väčšinou večer, keď na Funku nikto nie je.
V poslednom čase ma JB začína nudiť, lebo je tam veľa malých deciek, ktoré neovládajú pravidla, takže už ho nehrám až tak často... Niekedy som hral len JB, trochu DM, ale nič viac. No teraz je to naopak.

mirous
13-02-14, 20:16
kono: tak odevzdej práva na aim :D. Né, já myslím, že si moc nerozumíme. Já nepopírám přeci, že by neměl o AIM zájem, nepopírám, že kromě AIM nemůže hrát něco jiného. Já jen říkám, že pokud žádám o AIM, tak by se očekávalo, že tam bude nějaká větší aktivita. Ono je hezké hrát JB a občas jít na aim, ale bez zkušeností (tím neříkám, že je nemá) jít pak dělat admina na aim? Většinou se očekává aktivita na serverech, na které žádám. Toť vše. Víc se už nevyjadřuji ať mu to tu nezaplevelím.

Chemo
14-02-14, 14:12
Mirous, viem presne, na čo tým mieriš. Ty si myslíš, že spravím to isté, čo spravil napr. noirbun (nič proti noirbunovi, len ho uvádzam ako príklad), že si požiadam o práva na Aim(ako on si požiadal na furien) a potom si ich dám rozšíriť na JB a Aim prestanem hrať... NIE JE TO TAK . Keby som chcel práva na JB, podám si žiadosť do sekcií JB. Aim ma viac baví ako JB (dôvody som objasnil v minulom komentári).

Byznis
14-02-14, 16:04
tak skopcim moj nazor z AF : mne hlasi stale a spravanie zatial OK , mozno skusit na zaciatok ako Chh a ked mu to pojde , tak Atmyn

Chemo
15-02-14, 14:11
Ďakujem všetkým adminom, ktorí sa vyjadrili. A prosím o vyjadrenie ďalších adminov.

Cip3r
15-02-14, 15:06
by stanley

Vim, že vás můj názor asi nebude zajímat, ale myslím, že co si Kotelna admin team ještě udržuje, je skill, kteří ještě zatím admini mají. Pokud naberete Chem1stryho tak se to nejspíš poruší. Je u něj hezký, že pozná cheatera, ale hraje jak absolutní bot a někdy mi přijde, že se ve hře ještě ve hře neúplně orientuje. To, co předvádí na Fy, když tam zajde, tak já se jen divím. Nechť thumbs down padaj.

Chemo
15-02-14, 15:46
Nuž, čo k tomu dodať, Stanley si o sebe myslí veľmi veľa. Nech môj skill posúdia admini, s ktorými hrávam na serveroch. Ale myslím si, že môj skill nie je až taký úbohý, ako to píše Stanley... K tomuto komentáru sa nebudem vyjadrovať, lebo to nenapísal žiaden admin, ale hráč, ktorého asi mrzí, že som lepši než on. Asi toľko. Ale ďakujem za názor.


E: Does, ale kebyže hrám a som posledný v tabuľke(na serveri), nehovorím nič, ale väčšinou som 1. až 3. a on mi tu napíše, že hrám ako ABSOLÚTNY BOT... :D Neviem, čo k tomu viac dodať, ale poviem, len jedno, že závisť je najhoršia vlastnosť, ktorú môže človek dostať.
A úprimne ti poviem, že ľutujem takých ľudí, lebo s tým musia žiť celý život a nikdy nikde nebudú obľúbení.
Len toľko...

human
15-02-14, 15:49
Pre. Vsetky hlasenia od neho banned, tvari sa rozumne.

ViRPo
15-02-14, 16:09
Stanley nic proti, ale ak si ziadate na tie iste servre prava dvaja, nemuseli by ste jeden druhemu na to reagovat

hofy
15-02-14, 16:46
Vim, že vás můj názor asi nebude zajímat, ale myslím, že co si Kotelna admin team ještě udržuje, je skill, kteří ještě zatím admini mají. Pokud naberete Chem1stryho tak se to nejspíš poruší. Je u něj hezký, že pozná cheatera, ale hraje jak absolutní bot a někdy mi přijde, že se ve hře ještě ve hře neúplně orientuje. To, co předvádí na Fy, když tam zajde, tak já se jen divím. Nechť thumbs down padaj.

Lepší skill neznamená lepší admin. Sice ti to může pomoci lépe odhalit cheatera, ale pokud s tím nemá problém teď, tak bych to neviděl jako překážku. Myslet si, že čím líp hraju, tím lepší jsem admin, je podle mě nesmysl.

Chápu ale, že ho bereš jako konkurenta.

J3ZUsSs*
15-02-14, 21:43
Vim, že vás můj názor asi nebude zajímat, ale myslím, že co si Kotelna admin team ještě udržuje, je skill, kteří ještě zatím admini mají. Pokud naberete Chem1stryho tak se to nejspíš poruší. Je u něj hezký, že pozná cheatera, ale hraje jak absolutní bot a někdy mi přijde, že se ve hře ještě ve hře neúplně orientuje. To, co předvádí na Fy, když tam zajde, tak já se jen divím. Nechť thumbs down padaj.

Na natáčanie chetera nepotrebuješ skill... či?

Chemo
15-02-14, 22:10
Na natáčanie chetera nepotrebuješ skill... či?
On mi závidí...

R3S
16-02-14, 00:01
m\slím si že tento hráč potřebuje zkušenosti nejdříve

Chemo
16-02-14, 00:07
R3S, tvoj názor beriem, ale napíšem ti to, čo napísal JOLO: "Všetky hlásenia od neho banned". Neviem, aké skúsenosti máš na mysli, ale ja si myslím, že niečo som už ukázal...
A to ešte nehovorím, koľko cheaterov som nahlásil "!", napr. posledný týždeň 10(ak nie viac), ale niektorí vypli, keď prišiel admin na server, tak som ich dal na forko,či už moje demo, alebo HLTV, ale inak všetko v hre.
Tak by som ťa poprosil, aby si mi napísal nejaké konkrétne veci, v ktorých by som ešte potreboval nazbierať skúsenosti, lebo fakt neviem, čo viac mi treba na Aim servery , ako sa vyznať v cheateroch.
Ale dík za názor. :)

Despe
16-02-14, 01:02
No, ono tolik cheatrů hlásíš jen proto, protože chodíš po serverech a hledáš je..

Chemo
16-02-14, 01:19
No, ono tolik cheatrů hlásíš jen proto, protože chodíš po serverech a hledáš je..
Despe, na jednej strane máš pravdu, ale zase ja som tým myslel to, že sa v cheatoch vyznám, ale rozmýšľam nad tým, čo si chcel tým komentárom vyjadriť.
Ja na tých serveroch aj hrávam (napr. teraz sa mi zapáčil mód dm ffa, ale to neznamená, že budem hrať len df ffa). Ako som uviedol v žiadosti, že hrám viac módov a nie len jeden. Idem na fun, potom príde mapa, ktorú napríklad nemám až tak rád, tak idem na iný server napríklad na D2O,a lebo Aim. A keby som dostal práva na AIM servery, dostal by som na tie všetky, ktoré hrám (fun, dm, dm ffa, d2o, Aim, Fy). JB a Dr takisto hrám, ale na tieto servery práva nechcem.
Ale dík za názor.

hofy
16-02-14, 01:21
No, ono tolik cheatrů hlásíš jen proto, protože chodíš po serverech a hledáš je..

Na tom nevidím nic špatného. Pokud by to tak praktikovat i s právama, bylo by to jedno velké plus. Jde nám přeci o nejlépe hratelné servery bez cheaterů, nebo se pletu?

Despe
16-02-14, 01:54
Není na tom nic špatného, bylo by to jistě velké + pro server, jen ještě děláš to vždy když tě někdo zabije a ty hned lezeš do spectu a čumíš jestli není zaplej? Doufám že víš o čem mluvím, pro případ ti hodím nápovědu(awp dzerver), jinak já bych byl i Pro je fakt, že hlásí nespočet cheatrů. :)

E: Jedl, ahá, prostě mi to přišlo divné..

dhaaqu
16-02-14, 02:32
Chemistry si jde za právama cílevědomě a to v dobrém smyslu. Účet na fóru si založil před 3-mi měsíci a hned od začátku hlásí.
Nehraje příliš dlouho, přesto se cheaty naučil cíleně poznávat přes 1-2 faily na začátku. Rozum evidentně má a na serveru se chová, jako by se mu snad dostalo i vychování :-).

Určitá porce skillu má u admina resp. CHH opodstatnění, už pro ten cit jestli ten kill mohl být čistý nebo ne, sledování jak se hráč pohybuje, jak se orientuje na mapě...
Nemyslím, že Chemistry je už tak daleko a je to úměrné času, který má odehraný.
Já bych půlrok počkal ať se ještě rozehraje, zatím si vede dobře.

ViRPo
16-02-14, 03:07
Určitá porce skillu má u admina opodstatnění, už pro ten cit jestli ten kill mohl být čistý nebo ne, sledování jak se hráč pohybuje, jak se orientuje na mapě...
Nemyslím, že Chemistry je už tak daleko a je to úměrné času, který má odehraný.
Já bych půlrok počkal ať se ještě rozehraje, zatím si vede dobře.

Môže si podať ŽOZVZ (http://csko.cz/forum/showthread.php?24955-%8Eozvz)

dhaaqu
16-02-14, 03:42
Môže si podať ŽOZVZ (http://csko.cz/forum/showthread.php?24955-%8Eozvz)

ŽOZV je dekadentí postindustriální underground, to nejprve musí práva dostat, pak je složit, odjet mezitím do Bulharska a pak si zažádat o ŽOZV!
Omlouvám se za Virpův (a následně vlastní OT), ten kluk když se napije...

Chemo
16-02-14, 12:21
Není na tom nic špatného, bylo by to jistě velké + pro server, jen ještě děláš to vždy když tě někdo zabije a ty hned lezeš do spectu a čumíš jestli není zaplej? Doufám že víš o čem mluvím, pro případ ti hodím nápovědu(awp dzerver), jinak já bych byl i Pro je fakt, že hlásí nespočet cheatrů. :)
Áno Despe, spomínam si, ale neviem načo to vyťahuješ tu na fóru, keď som ti to vysvetlil v hre, ale evidentne mi neveríš. Nevadí, poviem to aj tu. Práve som jedol a usúdil som, že radšej dojem ako by som sa mal nechať odstreľovať. To bolo celé.Ale dík za názor. Aj tebe Does dík. ;)

Chemo
16-02-14, 12:31
Dhaaaqu, aj tebe ďakujem za názor, ale ja som si žiadal zo začiatku len o chh, ale máš pravdu s tým čo si napísal. Hrali sme spolu veľmi málo, ale pred tebou som dúfam nehral ako ABSOLÚTNY BOT. :D
Mne by nešlo ani o to aby som videl do AF (aj keď sa to občas hodí, ale nevadí), ale o to, že by som mohol banovať rovno cheaterov na serveri (a nie písať "!" alebo adminovi na steam alebo dávať na fórum). A chcel som vás ubezpečiť, že to čo tu napísal Stanley, je úplná lož. Nie je to pravda. Niekedy sa darí, inokedy nie. Ale vôbec to nie je tak, ako to napísal Stanley.


E: A chcel by som poprosiť Stanleyho, aby mi nespamoval PM. Píšem to sem, lebo evidentne si moju žiadosť číta ako večerníček. ;)

because
16-02-14, 14:05
Ja som casto krat na konci tabulky, takze hram ako bot. :( Za hlasenia pre mna pro. :)

Chemo
16-02-14, 19:04
Ďakujem.

Duska
20-02-14, 16:38
Dnes jsem s ním byl na serveru. Pohodička, píše jen když musí a nemyslel si o mě, že jsem čítr :drinks:. Navíc nahlašuje.

PRO

mirous
20-02-14, 18:28
Vypadá to, že se snažíš. Každý den je od Tebe vidět nejedno hlášení, takže mé původní 50:50 měním na PRO.

Chemo
20-02-14, 18:48
Ďakujem.

Chemo
21-02-14, 17:30
Mohol by sa ešte nejaký admin vyjadriť ? Ďakujem tým, čo sa už vyjadrili. :)

human
21-02-14, 18:04
Uteka ti vlak? Co s tym mate vsetci? Ked sa bude chciet niekto vyjadrit, tak sa vyjadri.

Chemo
21-02-14, 18:36
Ja len pripomínam, aby sa na mňa nezabudlo.... :drinks:

because
21-02-14, 19:56
Ja som cakal na prava 3 mesiace ;) To ze budeš nedockavy máva zle nasledky.

matis
24-02-14, 11:18
"moc tlacis na pilu"

- aktivni je
- cheaterov hlasi
- stale ho stretavam na tom fune

nechavam si otvorene pre chh

Chemo
25-02-14, 17:12
:thanks:

BUBEN
28-02-14, 01:37
Nevím proč, ale nikdy jsem tě neviděl moc hrát. Po mém příchodu jsi do dvou kol odešel. Asi náhoda. Koukal jsem na tu řadu nahlášených cheateru. Kdyby ti to vydrželo tak bomba. I když to už není myslím možné, dal bych ti to zatím jen na fun. Chodí jich tam dost a není tam moc co řešit ohledně akcí.

Koukal jsem na DM a máš tam K:D 1,06 což je bída. Rozhodně bych se toho DM bál. Musíš to mít prochozené a znát všechny spawny. Nehledě na oblíbené kempy na D2. To číslo je opravdu zarážející. Nikdy jsem tě tam ale neviděl, tak nemůžu soudit. Když bych to měl nějak ukončit, dal bych ti ano jen a pouze na FUN.

Chemo
28-02-14, 14:48
V prvom rade :thanks: za vyjadrenie. :)
No takže ja som sa mojim skillom nikdy nechválil, lebo viem, že ho nemám na 100%.
Niekedy sa proste darí, inokedy nie. Na DM aktívne nehrám už dlhšie, ale keď som začínal hrať strieľačky, začínal som s DM (predtým som hral len JB).
Na Fun serveri mám celkom dobré skóre, ale nie najlepšie. Najlepšia je Luccy. :) Do žiadosti som napísal, že hrávam classic, mega pub, atď.
Na classic-u som nebol už tiež dosť dlho. Je to hlavne preto, lebo ma bavia iné servery ako napr. Fun, Fy, D2O, ale najviac chodím na fun. Keby som dostal práva na AIM servery, to neznamená, že musím aktívne hrať na všetkých serveroch, ale s hláseniami by som veľmi rád pomohol. Ako píšeš, že si za získanie práv len na Fun, ja by som s tým súhlasil, ale myslím si, že cheater sa rovnako správa aj na Fune, aj na Aime, aj na D2O, aj na Fy, atď...

Mytrim
28-02-14, 15:04
Cheaterů máš nahlášeno hodně, to musím uznat ale stejně jako buben jsem pro jen na Fun (a po nějaké době i to rozšíření..). Víš, i skill hraje roli v tom zda cheatera poznáš nebo ne. Na Funu je to celkem jednoduché, hrají tam hráči kteří tam hrají (nic ve zlém, jsou tam i občas dobří hráči, bylo to myšleno v tom používání WH), ale například na D2, kde je úplně jiná míra toho skillu by jsi mohl celkem snadno usoudit, že je někdo cheater protože by byl od tebe dosti napřed ve stylu hraní, děrování, aimu, atd...

Chemo
28-02-14, 15:49
OK, ďakujem za názor. Ak by sa dalo len na fun, môže byť, ale chcel by som pomôcť aj s banovaním cheaterov tu na fóre.
Ak by sa dalo aj servery Aim, Fy, bolo by to úplne super. :mrgreen:

Honey cocaine
08-03-14, 19:52
Na pozici CCH urcite pro

Charon35
09-03-14, 00:27
Odkiaľ si? Nejak som si to nevšimol.

Byznis
09-03-14, 00:34
Odkiaľ si? Nejak som si to nevšimol.


http://www.youtube.com/watch?v=BNEclgQFDNg

noirbun
09-03-14, 16:48
pre, nahlasuje, a je to fajn chalan :)

Charon35
11-03-14, 19:08
OK. Nech si banuje cheaterov sám a uvidíme, či bude tak behať na hlásenia ako behal po serveroch a hľadal ich. Nech sa vhlapec ukáže. Hlavne sa drž FUNu a nebanuj, keď di nebudeš 100% istý. Zatiaľ som za CHH.

Chemo
11-03-14, 19:14
:thanks: