PDA

Zobrazit normální verzi : AviNci



AviNci
12-02-14, 00:00
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 86840)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Reklama'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): HruZka.EU'AviNci
[AMXBANS] Tvuj nick: AviNci
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:296199273
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:296199273
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.78.82.122
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.78.82.122
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool (cs_estate)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






Dobry vecer, chtel bych pozadat o unban IP na hru Cs 1.6. Ban sem dostal za Reklamu v mem hernim nicku. Chci se za to omluvit, netusil sem ze se za to dava ban ip. Slibuji vam ze se to uz nebude vic krat opakovat.
Omlouvam se za tu reklamu.

Dekuji vam a preji vam pekny zbytek vecera.

Zoyer
12-02-14, 00:10
ahoj emko. ub nebude čau. http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=86840
http://csko.cz/forum/showthread.php?22218-BAN-IP-za-AB-moqq&highlight=296199273

jo, příště neupravuj výpis z konzole. dík

hofy
12-02-14, 00:12
Upravování výpisu - unban nepadá v úvahu.

http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=86840

Omg, Zoyere... :D

AviNci
12-02-14, 00:19
??? Co to říkáte? EmKo? Sem Avicii tem zpěvák, Ale nechci kopírovat svoje jméno tak proto mám AvinCi.

Zoyer
12-02-14, 00:27
ok a teďka tu o karkulce prosím

AviNci
12-02-14, 00:44
Zoyer: Znám mnoho pohádek o Karkulce :D.

A teď tedy tu pravdu co chce Zoyer.
Ano sem ten EmKo co tu dostal ban Za AimBot nebo za co to bylo myslím že AimBot. Prosil sem o unBan za účet na Fóru Ramach, účet je blokovaný nevím proč nic sem za něj neprovedl jenom to že sem napsal žádost o unban. Tak prosím znovu za tento účet, cheaty už nepoužívám to vám říkám, hrál sem v té době i na jednom serveru kde sem byl druhý v ranku pomoci AimBotu, dali mi tam také ban za AimBot, po 10 minutách sem ho dostal i na OldSchool ( Estate ) od :moqq za AB. Slibují vám tu že cheaty už nemám, protože je to nesmysl používat je někde kde vás baví hrát, jako tento a tam ten server bavil mě. Jenže sem udělal obrovskou chybu, dostal sem ban na non-steamu i na steamu kdybych chtěl náhodou obcházet. Stím že dostanu ban ip i na steamu tak s tím sem nepočítal. Hrají ještě jednu Online hru, ale ta mě nebaví jako CS 1.6 ( Kotelna ). Mám tam 989 hodin nahraných a to je něco když u toho sedíte denně tak vás to omrzí. Proto vás žádám o unBAN na hru CS 1.6 od Kotelny. Kotelna má nejlepší servery. Všem sem omlouvám za to co sem způsobil.

matis
12-02-14, 07:21
zoyer: Znám mnoho pohádek o karkulce :d.

A teď tedy tu pravdu co chce zoyer.
Ano sem ten emko co tu dostal ban za aimbot nebo za co to bylo myslím že aimbot. Prosil sem o unban za účet na fóru ramach, účet je blokovaný nevím proč nic sem za něj neprovedl jenom to že sem napsal žádost o unban. Tak prosím znovu za tento účet, cheaty už nepoužívám to vám říkám, hrál sem v té době i na jednom serveru kde sem byl druhý v ranku pomoci aimbotu, dali mi tam také ban za aimbot, po 10 minutách sem ho dostal i na oldschool ( estate ) od :moqq za ab. Slibují vám tu že cheaty už nemám, protože je to nesmysl používat je někde kde vás baví hrát, jako tento a tam ten server bavil mě. Jenže sem udělal obrovskou chybu, dostal sem ban na non-steamu i na steamu kdybych chtěl náhodou obcházet. Stím že dostanu ban ip i na steamu tak s tím sem nepočítal. Hrají ještě jednu online hru, ale ta mě nebaví jako cs 1.6 ( kotelna ). Mám tam 989 hodin nahraných a to je něco když u toho sedíte denně tak vás to omrzí. Proto vás žádám o unban na hru cs 1.6 od kotelny. Kotelna má nejlepší servery. Všem sem omlouvám za to co sem způsobil.

nie