PDA

Zobrazit normální verzi : Problem so steamom



sCorp
12-02-14, 16:07
Neide ma prihlásiť na steam ... píše mi že steam účet neexistuje alebo zadávam zlé heslo (daval som správne). Skúsil som dať obnovenie strateného účtu ale neprišiel mi na mail overovací kod... Na druhý mail (mail kde nemám steam) mi prišlo nové heslo na mail kde mam steam, nešlo ma prihlásiť ani na tamten mail (mail kde mam steam) ... Zničoho nič mi prišiel na ten druhý mail mail na žiadosť o vygenerovanie nového hesla na mail kde som mal použitý steame ... a dalej sa neviem pohnúť... Ešte dnes v noc mi prišiel mail od steamu niekedy pred jednou ráno teraz som ho až pozrel je tam toto:


Predmet: Recent changes to your Steam account
This email message confirms that your Steam account contact email address has been successfully changed.
We are sending this notice to ensure the privacy and security of your Steam account. If you authorized this change, no further action is necessary. If you did not authorize this change, or if you need additional help with your account, please follow this link to the Steam Support site and submit a request for assistance:

http://support.steampowered.com/cgi-bin/steampowered.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=197

Thanks for reviewing this information and helping us to maintain the privacy and security of your account.

sCorp
12-02-14, 16:08
Lol a teraz to vidím na tom banery pod prispevkom .. Je tam iné meno aj avatar o.O

// "môj" steam profil http://steamcommunity.com/id/scorpinator/

3necky
12-02-14, 16:44
Sice vůbec nerozumím cos napsal ty, ale ten mail, který ti poslali říká, že potvrzují změnu kontaktního mailu. Takže to v praxi znamená, že někdo zjistil tvé heslo na steam i na mail a ty nemáš šanci ho získat zpět...

Melkor
12-02-14, 17:46
Sice vůbec nerozumím cos napsal ty, ale ten mail, který ti poslali říká, že potvrzují změnu kontaktního mailu. Takže to v praxi znamená, že někdo zjistil tvé heslo na steam i na mail a ty nemáš šanci ho získat zpět...
To není pravda, chudák by přišel o steam!!! Postupuj podle toho návodu co ti poslali mailem a je celkem dobrá šance že ho dostaneš z5...

sCorp
12-02-14, 18:28
ja nemám CD key :/ ... kupoval som si csko cez PGS vložil som kod do steamu a nikde som si ho nenapísal

hofy
12-02-14, 18:32
První informaci o tvém postupu jsem bohužel nepochopil, zkus to prosím popsat trochu srozumitelněji. Máš teda přístup k emailu na který jsi registroval Steam účet?

Bude tedy potřeba postupovat podle těchto instrukcí: https://support.steampowered.com/kb_article.php?p_faqid=197

Pokud to chápu správně, bude potřeba založit nový účet na Steamu (s emailem, na který máš přístup) a kontaktovat technickou podporu (https://support.steampowered.com/newticket.php). Uveď název tvého prvotního účtu, původní emailovou adresu se kterou jsi prvotní účet registroval (přestože do něj už nemáš přístup), v další volbě vybereš "Account Questions" a "Hijacked or Stolen Account". Další postup už se odvíjí podle toho, jak jsi hru kupoval (krabicovou verzi/kreditní kartou/PayPalem). Vše najdeš zde: https://support.steampowered.com/kb_article.php?p_faqid=197.

Pokud to splníš a uvedeš vše správně, věřím, že účet dostaneš zpět.



EDIT: Kde že jsi klíč koupil? Co je to PSG?

sCorp
12-02-14, 19:04
kupoval som csko na progamingshop

hofy
12-02-14, 19:09
Aha. Tak bych tam dal odkaz na ten eshop a screen s emailem, kde ti ten kód přišel.

sCorp
12-02-14, 19:20
ja ten kod nemam kupoval som to cez sms platbu .. na webe sa mi kod ukazal a po uzavreti zmizol ... Nikde som si ho nenapisal ...

// a vlastne kod som mal v smske ... ale mobil sa mi pokazil a uz som sa k smskam nedostal ...

3necky
12-02-14, 19:49
To není pravda, chudák by přišel o steam!!! Postupuj podle toho návodu co ti poslali mailem a je celkem dobrá šance že ho dostaneš z5...

Jo na to odfocení SID apod. jsem zapomněl, to je pravda. Ale vzhledem k následující informaci zůstává můj 1. příspěvek nejblíž pravdě či?


ja ten kod nemam kupoval som to cez sms platbu .. na webe sa mi kod ukazal a po uzavreti zmizol ... Nikde som si ho nenapisal ...

// a vlastne kod som mal v smske ... ale mobil sa mi pokazil a uz som sa k smskam nedostal ...

hofy
12-02-14, 20:22
To bude asi problém no. Jedinou možností bych viděl napsat na ten shop s prosbou o zaslání klíče, pokud ho ještě mohou dohledat.

sCorp
12-02-14, 20:27
hm no bolo to skoro rok a pol dozadu tak neviem ...

Melkor
12-02-14, 21:17
CS:GO sis kupoval před rokem a půl a naposledy jsi ho hrál 12. února a za celej rok a půl si nahrál 1.4 hodiny? To samé L4D? A co Mirror's Edge a Takedown: Red Sabre to sis taky koupil před rokem a půl a ani sis to nezahrál?

sCorp
13-02-14, 14:55
Nie len csko som kupoval vtedy ostatne hry som kupoval v steam shope ... tam cd key nedostavam nie ?

hofy
13-02-14, 15:43
A ty jsi platil jak?

sCorp
19-02-14, 23:44
Ok steam mi vratili ...teraz druhy problem ... Prihlasil som sa nastavil nove heslo a mam tam zapnutu rodicovsku ochranu ... nemozem nic okrem hrania robit

hofy
20-02-14, 23:05
Vyřešili jsme to společně na Steamu, takže můžeme LOCK. Na závěr můžu jen říct, že podpora na Steamu je dost ochotná v těchto věcech, takže pravděpodobnost získání ukradeného účtu zpět je vysoká.