PDA

Zobrazit normální verzi : Volume997



Volume997
12-02-14, 21:58
Vypis z konzole:


http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=96793





Poznamka:






eeh, serte na to.

Byznis
12-02-14, 22:47
co chces aby som ta este aj na fore strapnil aky si klamar ?

Volume997
12-02-14, 22:50
Klamar ? Nic nepravdivého jsem nenapsal, nevím co ti do hlavy nahučel Keyo.

Z nudy jsem střílel do čudlíků který zvedaly přepážky na endoplazmik, potom jsem chtěl dát pryč lasery a trefil jsem podlahu

Co je na tomhle k nepochopení ? Přečti si naší konverzaci na steamu a řekni mi prosimtě v čem jsem ti lhal.

Byznis
12-02-14, 22:59
uz som ju cital a nemam sa ani ocom stebou bavit .
k BANU : najskor som ti ho za tvoje "teple prelhane" slova na steame zmazal , no potom ked som cital to od Keya tak som zistil ze si pekne klamal a ze si sa nudil. Tym padom nemas co stlacat tlacitla ked si neni SIMON , mas chranit Simona a nemas robit blbosti z NUDY. Ked sa nudis tak chod k T a buchaj si s trubku o hlavu.
Mozno sa ti tam nieco pohne a prestanes klamat kade chodis a trepat ci uz na hracov, speslov alebo adminov.
KONIEC - ban ti neskratim , nauc sa hovorit pravdu atd atd.

Volume997
12-02-14, 23:01
Lhal jsem v něčem ? Nikde žádnou lež nevidím, kdyby sis mě nebloknul na steamu klidně bych sem tu konverzaci hodil.

Volume997
13-02-14, 06:32
Jste jak dementi, porad pisu to same a vy na me ze se do toho zamotavam aze uz nevim co pisu. To spise vy a ta vase banda naegovanych hlav. Clovek tu pise porad to same a vy ho tam vsichni zacnete osocovat ze lze.

Nihilia
13-02-14, 07:53
Dement je člověk trpící demencí a můžu tě uklidnit. Ani jeden z adminů není dement, protože takto nemocný člověk si není schopný zapnout ani počítač, natož hrát CS a dělat admina :-)

To jen tak mimo téma a poradím ti jednu věc akorát. Nauč se vyjadřovat slušně, protože takhle daleko nedojdeš.

Byznis
13-02-14, 10:46
keby mam ego - tak ti prvy krat nedam unban - az kym som sa nedozvedel od viacerych co si zac a ze klames tak som si myslel ze to co si mi pisal na steame je pravdive , no a touto vetou si uz povedal dost co si napisal - kazdy ma uz o tebe utvoreny obraz.
A ked zistim ze na serveroch robis nadalej blbosti ako donedavna (nemyslim len to zaco si dostal ban) , ale napisalo mi dost ludi od kedy mas ban u ct ze som dobre spravil, tak potom este len zbadas co su dlhe bany.
LOCK ( a to nehovorim o 3banoch na forum)



Jste jak dementi, porad pisu to same a vy na me ze se do toho zamotavam aze uz nevim co pisu. To spise vy a ta vase banda naegovanych hlav. Clovek tu pise porad to same a vy ho tam vsichni zacnete osocovat ze lze.

Despe
13-02-14, 11:12
uz som ju cital a nemam sa ani ocom stebou bavit .
k BANU : najskor som ti ho za tvoje "teple prelhane" slova na steame zmazal , no potom ked som cital to od Keya tak som zistil ze si pekne klamal a ze si sa nudil. Tym padom nemas co stlacat tlacitla ked si neni SIMON , mas chranit Simona a nemas robit blbosti z NUDY. Ked sa nudis tak chod k T a buchaj si s trubku o hlavu.
Mozno sa ti tam nieco pohne a prestanes klamat kade chodis a trepat ci uz na hracov, speslov alebo adminov.
KONIEC - ban ti neskratim , nauc sa hovorit pravdu atd atd.

Promiň, nu jen když ti někdo napíše že to udělal, tak mu uvěříš? Nevím jak to s ním bylo, ale jestli sem pochopil dobře to, že ti keyo napsal "on to udělal" a tys mu dal ban, tak je to pak trochu na hlavu, nemyslíš?

Byznis
13-02-14, 12:36
Knaz ked nevies ani ako to bolo tak sa radsej dotoho ani nestaraj - a pochopil si to uplne zle


Promiň, nu jen když ti někdo napíše že to udělal, tak mu uvěříš? Nevím jak to s ním bylo, ale jestli sem pochopil dobře to, že ti keyo napsal "on to udělal" a tys mu dal ban, tak je to pak trochu na hlavu, nemyslíš?

hofy
13-02-14, 13:23
Chování hráče na serveru bylo potvrzeno z více stran a vzhledem k vyjadřování se v žádosti, multiúčtu a opakovaného porušení stejného pravidla bych tuto žádost považoval za uzavřenou.

Příště se chovej podle pravidel a nebudeš muset zakládat další účet na fóru.

Volume997
13-02-14, 14:58
Dement je člověk trpící demencí a můžu tě uklidnit. Ani jeden z adminů není dement, protože takto nemocný člověk si není schopný zapnout ani počítač, natož hrát CS a dělat admina :-)

To jen tak mimo téma a poradím ti jednu věc akorát. Nauč se vyjadřovat slušně, protože takhle daleko nedojdeš.

Tak proč dáváte bany za demenci ?

Byznis, jestli uvěříš každému prdu co ti Keyo napíše tak to jen vypovídá o tom že se neumíš rozhodnout bez něčí pomoci. Kdyby ti napsal že jsem do těch tlačítek fulloutil tak tomu uvěříš ikdyž jsi tam byl ? Je mi tě celkem líto že se neumíš rozhodnout podle sebe a musí ti k tomu někdo dopomáhat. Lockněte to prosím, už jsem snědl popcorn a začíná mě tahle komedie už nudit.

Does, proč si myslíš že mé poslední 3 bany jsou za mfk ? Ono je těžký bavit hráče když nejsi superadmin Leryx, kterej si může přejet půlku serveru a nikomu to nevadí :)

Byznis
13-02-14, 18:14
pochopis uz ze mi poslal presne to co si mu pisal ty ??? preposlal mi celu konverzaciu .Alebo ako ti to mam vysvetlit ? Asi nijak
Mne je luto ze si primitiv co len klame , a maju ta zanho viacery hraci . A komedia si tu jedine ty. Ja nedavam bany len tak predstav si. Komedia bola tie sracky co si mi pisal na steame.
Koncim tuto trapnu debatu , lebo s niekym ako ty sa nemienim ani bavit.
PS : Stale sa cudujem preco nemas ban na fore - za multiacc

Volume997
13-02-14, 18:35
Co tě v mé konverzaci s Keyem přesvědčilo že jsem ti v něčem lhal ?

kono159
14-02-14, 14:32
Tak proč dáváte bany za demenci ?

Does, proč si myslíš že mé poslední 3 bany jsou za mfk ? Ono je těžký bavit hráče když nejsi superadmin Leryx, kterej si může přejet půlku serveru a nikomu to nevadí :)

tie bany mas preto lebo si ultra kokot. zas beres do huby leryxa a veis o tom uplnu picu a zas len sracky pises a strapnujes sa tu, nechapem, preco nemas normal ban a len zakaz, permu na forko a je

Volume997
14-02-14, 15:40
Ty se divíš že si beru do huby zrovna jeho ? Znám dost lidí který mají podobný názory jako já, akorát oni se je bojí říct protože nechtějí mít problémy, já ho řeknu protože mě je to šumák.

Leryx
14-02-14, 15:59
Kdyby ti to bylo šumák, tak nad vším mávneš rukou a konec. Rozdíl mezi tebou a mnou je v tom, že já se tu neustále neztrapňuji a když vím, že to nedopadne dobře, tak radši držím hubu než tu ztrácet nervy. Vynadej mi, ztrapni se, založ si nový účet a pak to udělej znovu jak máš ve zvyku. Stejná pohádka pořád dokola. ,,Dostal jsem ban, ale Leryx někoho přejel, takže mi ho zrušte." Kdyby ses nechoval jako debil neustále, byl bys teď admin a nemusel bys tohle řešit. Namísto toho to spíše vypadá že tu brzy skončíš úplně, jelikož s každým takovým threadem si kopeš hrob hlouběji a až bude dost hlubokej i na tvou obří prdel tak mi věř, že tě do něj hodíme, protože tohle už nikoho nebaví řešit.

kono159
14-02-14, 16:22
Ty se divíš že si beru do huby zrovna jeho ? Znám dost lidí který mají podobný názory jako já, akorát oni se je bojí říct protože nechtějí mít problémy, já ho řeknu protože mě je to šumák.

ok, tie mena, kurva ake problemy?

Volume997
14-02-14, 17:47
Těma problémama mám na mysli donášení od nejmenovaných hráčů, například .. a nikde jsem si nevšiml že bych napsal Chci unban protože Leryx něco. Pletete si pojmy a dojmy. Leryxi, já tu o práva nestojím, jen si sem chodím zahrát a takový jako Keyo a další mi to kazí náladu nějakým donášením. Byl bych rád kdyby se to tu už zamklo, je mi z vás už špatně.