PDA

Zobrazit normální verzi : Killer Bee-CIPER



Killer Bee
13-02-14, 13:45
Ban-http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=96828

No hodinu mě je to jedno ale spíš mě zajímá jaké pravidlo jsem porušil ... :eek: jak já dobře vím pravidla tak je zakázáno kempit na spawnu ale že 3 kola na Widlakof v kanále je neustalý kemp a že kempim furt s adrenalinem 120 tak to jsem vážně nevědel :clap: takže podle mě ban neprávem dostal.

Cip3r
13-02-14, 13:49
Moc dobře víš za co sem ti ten ban dal, nemaš kempit.

Killer Bee
13-02-14, 13:52
Ne to vážně nevím :D nechápu vůbec :D jaké pravidlo jsem porušil to mi napiš a kdyžtak na co je teda adrenalin ?A pak proč se nedávájí bany za neustálý kemp na T spawnu na mapách de_dust2 a 2006 ?Takže poprosím o UB :)

Cip3r
13-02-14, 14:03
2 kola vetšinu času kemp v kanalu, 3 kolo celé od začatku, ub ti nedam at viš že nemaš kempit.

Killer Bee
13-02-14, 14:05
Furt neodpovídáš na mojí otázku :D pravidlo jaké porušil sakra :D jinak 1 kolo jsem byl venku z kanálu.2 kolo jsem po tom jak ti dal HS vyšel je hledat což je asi tak 40 sekund před koncem a 3 kolo jsem tam byl ani ne minutu a ban tak to chápu :)

kono159
14-02-14, 14:35
5. Kemp - je zakázáno kempit na spawnu nebo s bombou (CT mohou kempit, když není položeno, T mohou kempit až když položí bombu) - slap/slay/kick/ban
6. Neplnění úkolů mapy (zdržování) - slay/kick/ban

ViRPo
15-02-14, 21:25
5. Kemp - je zakázáno kempit na spawnu nebo s bombou (CT mohou kempit, když není položeno, T mohou kempit až když položí bombu) - slap/slay/kick/ban
6. Neplnění úkolů mapy (zdržování) - slay/kick/ban

Na furienoch ale nie je bomba... nemas tam ziadnu ulohu, ktoru plnis, kym to nie je cs_ mapa
Skor nez banovat ten kemp v kanale treba tie kanaly upravit (vchody upchat :) ) alebo tu mapu vyhodit... ale kedze je celkom oblubena, tak skor to prve

Killer Bee
15-02-14, 21:36
Vipro právě pravidlo číslo 5 neporušil číslo 6 totéž (5-je zakázáno kempit na spawnu=nekempil jsem)
6-Neplnění úkolů mapy=Žádný úkol na Furienech neplníš max. zabijet protihráče což jsem dělal v tunelu

Ale už bych to neřešil jelikož ban vyprchal ale podle mě ten ban byl uplně zbytečný (uplná blbost-ten ban)

Cip3r
15-02-14, 21:41
Ja banuju kemp celkově, at jde o spawn nebo ne, kanaly banuju přisněji, jelikož se tam furien nemuže pohybovat jinak než do predu a dozadu, kemp jako takový branit jednu pozici delší dobu opakovaně, hrači si na tebe stěžovali

Killer Bee
15-02-14, 21:49
Na mě hm... zajímavé je že když tam kempí nějaký jiný člověk néž já (CT) tak taky vždy (T) tým píše "kanální krysy" "zakempenci" atd. a když tam jsou admini tak nic že jo, já taky napíšu "kryso" atd. ale ne že bych byl tak zlej (kdybych byl admin) tak bych toto fakt že nebanoval jako sry přišel jsem dal jsem ti v tunelu HS :D a zkazil skóre 20/0 na 20/1 pak jsem ti napsal "Ciper sry za HS :D" a pak tady maš ban :D no nic NO COMMENT :D

E:A jak všichni ti co mě aspoň trochu znají tak za CT nikdy nekempim a za T když mám SK vůbec du Rush.A to že jsem ani ne minutku byl v kanále bych ani za camp nepovažoval :)

Cip3r
15-02-14, 23:10
Nevim co řešiš, po tom killu sem tě spectoval a cele kolo si v tom kanalu kempil (celkal na mě jak jinak) kempery v kanalu banuju, ne jen tebe.Vedení mělo tu mapu smazat nebo udělat blok do kanalu, do teď se nestalo tak to banuju, ban vypršel tak asi lock ne?

Killer Bee
17-02-14, 13:54
Tak jako LOCK ale fakt Cipere nechci se hádat ale úplně zbytečný ban :)