PDA

Zobrazit normální verzi : Děláš si ze mě prdel nebo co DPC?!



Kubelas
14-02-14, 22:04
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Do not shot Spectrator
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'bugovani mapy'
[AMXBANS] Delka: '3 dnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:64378036'
[AMXBANS] Tvoje IP: '79.127.216.170'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================


Je toto normální, že mi dá ban? za to, že si vezmu autíčko? Děla to každý a já mám za to ban?!

Zoyer
14-02-14, 22:06
spis by me zajimalo proc ma jeden za bugovani 3 dny a druhej 3 hodiny :D

Kubelas
14-02-14, 22:07
+ vyhrožuje CT když mi dají VD, že jim dá ban.. Když to VD mám mít..
E: protže je to ****** nechci být sprostý

Ridik :D
14-02-14, 22:13
na teto mape je to bugovani 3 dny ma steamak 3 hodiny nsak

Kubelas
14-02-14, 22:16
Ano takže když to udělá admin je to v pořádku.. Ale když to udělám ja mám za to ban.. Bral bych to kdybych někoho prejel.. Ale nikoho sem nepřejel a ty mi dáš ban.

kono159
14-02-14, 22:19
ktori admini buguju?

Ridik :D
14-02-14, 22:19
co je mi po tom jestly to dela nejakej admin ?

Kubelas
14-02-14, 22:20
Třeba ty? Nejsi jediný kdo si to autíčko z tama vezme.. Např Leryx,Vikernes, atd.. Ale já mám z toho ban..

because
14-02-14, 22:20
Kubelas ma v jednej veci pravdu: Tie auticka sa tam buguju furt, casto krat simoni si este tie auticka bugnu aby mohli dat atrakciu.

Ridik :D
14-02-14, 22:28
ok kubelas ma jednu pravdu ale bugovani mapy to je pokud by autor chtel aby se mohli auticka vytahova tak by tam udelal vyjezd

Kubelas
14-02-14, 22:30
Jen by mě zajímalo proč z toho mám já ban.. Když to dělá každý..

because
14-02-14, 22:30
Tak stačí povedať, dať to do pravidiel: Zákaz bugovať autá na mape Jb_crime a je to . Problem vyriešený. Ja sám som to videl ako to robia aj tí čo mali VDčko a ked bol iný admin na servery tak to neriesili :)

Som za UB

Zoyer
14-02-14, 22:32
jsem pro ub. uz jen proto, ze to tam dela kazdej a taky kvuli neprimerene delce banu.

noirbun
14-02-14, 22:34
Tak tam to bugujem aj ja a tomu kto to robi ban nedavam, robi to tam kazdy, takze nechapem banu

Charon35
14-02-14, 22:34
Toto sa banuje? A môže mi niekto napísať odkedy?

Ridik :D
14-02-14, 22:35
vypadam jako jiny admin ? ub se nekona

Zoyer
14-02-14, 22:35
Toto sa banuje? A môže mi niekto napísať odkedy?
zrejme od te doby, co se vzal kubelasovi spesl

Kubelas
14-02-14, 22:37
Asi ano taky nevím od kdy se to banuje..

because
14-02-14, 22:39
Tento ban je trocha na hlavu... Sorry ridick ale v pravidlach to neni a na serveri to robi kazdy. Ci len zato ze je to Kubelas si mu dal ban ci?

Despe
14-02-14, 22:40
Ridiku jak vidím už ani nevíš za co dávat bany.. za tu dobu co sem hral jb já, tak sem neviděl žadného admina toto banovat, dělá to každej+ všimni si aktivních adminů na jb(což ty nejsi) na jak dlouho dávaj za bugováni ban..

Zoyer
14-02-14, 22:40
Tě péro honilci, co to na tom jailu doprdele ridiku vymýšlíš NS ban na 3 hodiny protože má vlastně ukradnutou hru a někdo kdo si to koupí tak má ban na 3 dny ? To co je kurva za cikánské poměry ?
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=97004 S
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=97005 NS

To už se banuje i takováhle sračka, hlavně že je to fun mod ..
Na crimu jsem vytáhl to autičko 50x a každej admin určitě taky, takže banoval za tohle je no brain ..
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=68490
Nadávky jsou na místě, protože jestli vám nedošlo proč jde ten jail doprdele, tak vám aspon může dojít to že je nenaučíte slušností tím že dostanu ban za každou hovadinu, ale na to nemá někdo mozek, hold postačí amx_modmenu žejo ..
Ono většínou postačí kill / kick a je vystaráno
Doporučil bych ti dát si stejnej ban možná i na delší dobu
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=53133
Peace, mír všude..
Ještě dodatek Flopsaid by měl buť vyfasovat prášky na uvolnění nebo na ten jailbreak nechodit, nadávat někomu do děcek smradlavích protože je tam mladší ročník neni taky na místě ..
Komunistkej to práskač ten Jerry
jujky dalsi roman

noirbun
14-02-14, 22:41
vypadam jako jiny admin ? ub se nekona
Sranda ze tam dojdes raz za pol roka a zabanujes vec, ktora neni proti pravidlam :)

Ridik :D
14-02-14, 22:46
BUGOVANI NENI PROTI PRAVIDLAM ? opravdu ?

jerry uvedom si ze pokud zabanuju ns hrace tak zabanuju xxx dalsich hracu za vec ktereou neudelali kdyz zabanujes steamaka tak zabanujes jen jeho

podivejme jak se admini vzbudily kdyz jde o poruseni pravidel ktere porusuje xxx hracu,adminu a nikdo stim nic nedelal vratme se v historii a vzpomentesi kolik problemu na crime auticka vytvorily hle podivejme problem ?

Toreto
14-02-14, 22:48
Uz pochop, ze to je fun mod.
A ty si laskavo spomen kolko zabavy si s tymi autickami ludia uzili.

noirbun
14-02-14, 22:51
Ohrozil s tym ctcka, bugol do zbrojky alebo zabil t? Alebo nejak narusil priebeh hry? Nikdy sa za to nebanovalo, tak preco by si mal byt vijnimka

A s tymi autami je sranda, tak preco za to banovat

Kubelas
14-02-14, 22:51
Příště mi můžeš dát ban za to, že se napojím na server..

Charon35
14-02-14, 22:52
BUGOVANI NENI PROTI PRAVIDLAM ? opravdu ?

jerry uvedom si ze pokud zabanuju ns hrace tak zabanuju xxx dalsich hracu za vec ktereou neudelali kdyz zabanujes steamaka tak zabanujes jen jeho

podivejme jak se admini vzbudily kdyz jde o poruseni pravidel ktere porusuje xxx hracu,adminu a nikdo stim nic nedelal vratme se v historii a vzpomentesi kolik problemu na crime auticka vytvorily hle podivejme problem ?

Zaujímavé, že keď išlo o Assault a Leryxa, tak to mal každý v prdeli. Myslím prechádzanie. Zrazu niekto len bugne autíčko a hned ban na 3 dni. Ridik, skráť ban na 3 hodiny, pusti klávesnicu a myš a daj si pauzu. Začínate tu z toho robiť teror site.

Despe
14-02-14, 22:52
Víš Ridiku co si dobře, ale hodně dobře pamatuju, tak ještě rok/y dozadu, kdy ani na serveru nebylo známe slovo spešl si měl práva jen na jb2 a ty, tys tam dělal ten.největší bordel, a doufám že nebudeš zakrývat pravdu, byl si o mnoho horší jak Leryx(nic proti němu), takže můj názor je ten že ty kubelase jen nemusíš je ti nesympatický, nebo kdo ví co máš s mozkem, ale tento ban je totální kravina a ja jsem za ub taky..

Snad nemám nějaké chyby, píši na mobilu..

because
14-02-14, 22:52
Příště mi můžeš dát ban za to, že se napojím na server..

Dobre :D

Toreto
14-02-14, 22:53
Ohrozil s tym ctcka, bugol do zbrojky alebo zabil t? Alebo nejak narusil priebeh hry? Nikdy sa za to nebanovalo, tak preco by si mal byt vijnimka

A s tymi autami je sranda, tak preco za to banovat
Uz to co si vymenoval a banuje sa je totalna konina.

Zoyer
14-02-14, 22:54
pochopte ze kubelas mu zrejme rekl neco, co ridika nasralo a proto si na nej tak zasedl :)

Ridik :D
14-02-14, 22:55
Pravidlo:
14.scripty, bugy poskytující výhodu (flash bug, položení tiché bomby, apod.) - ban STACI TAKHLE ?

Zoyer
14-02-14, 22:56
ok jdu zabanovat celej jb. pockejte tak pul hodky diky

Despe
14-02-14, 22:56
Ti jebe? To máš pravidla z d2o? Položení tiché bomby, dobrý si, sem nevěděl že na jb se pokládá už i bomba.

vikernes
14-02-14, 22:56
pochopte ze kubelas mu zrejme rekl neco, co ridika nasralo a proto si na nej tak zasedl :)

Napsal Ridikovi že je Nonsteamák :D

Ridik :D
14-02-14, 22:58
ach despe prosim uz sem nepis a precti si nekdy vseobecna pravidla ktera jsou na webu

Charon35
14-02-14, 23:00
Pravidlo:
14.scripty, bugy poskytující výhodu (flash bug, položení tiché bomby, apod.) - ban STACI TAKHLE ?

Aká je to výhoda? Rušenie Simona - kill.

Myslím si, že ti ušla pointa celého JB. Fun mód. Prelož si to ak si zabudol o čo ide.

Kubelas
14-02-14, 23:00
A ty si prečti pravidla na JB co jsou.. A jakou výhodu jsem měl že sem to bugl ? o.O

Giussepe
14-02-14, 23:01
http://hugelolcdn.com/i/37607.gif

Toreto
14-02-14, 23:01
Nepochopil, nepochopil, nepochopil a nepochopi.
Fun mod, fun mod, fun mod, fun mod, fun mod, fun mod, fun mod, fun mod, fun mod, fun mod.
Chapes ? Nabuduce zabanuj to, ze vezni nepokladaju bombu a ctcka nestrazia plant a kempia pri zbrojke.
Proste si uz priznaj, ze si to prepiskol a daj mu ub jak chlap.

Despe
14-02-14, 23:03
Neuvěříš mi, ale ty já si přečetl hodně krát, a neboj, psát sem budu, protože jak sem bylo napsáno, tak sis na něj asi zasedl..

Ridik :D
14-02-14, 23:07
OK tak ja vam to prelozim teda kdyz jste se zasekli
bugovani-zneuzivani chyb ve hre nebo vzit si auticko z uzavreneho prostoru


nabuduce zabanuj to, ze vezni nepokladaju bombu a ctcka nestrazia plant a kempia pri zbrojke.

mam ti zatleskat ted nebo az po tom ?


Aká je to výhoda? Rušenie Simona - kill.

vyhoda ? trochu blba otazka nemyslis ? podle toho co sem videl se kubelas pokusil hodit auticko na simona staci ?

Kubelas
14-02-14, 23:09
A zabil sem ho snad? Nezabil.. Tak nevím co tu meleš kdybych ho zabil tak to beru.. Ale já sem ho nezabil!

Ridik :D
14-02-14, 23:10
kubelas to jeste furt nepochopil ze si nedostal ban za to ze si chtel zabit simona ale za to ze si to auto bugnul (zneuzil chybu mapy)

Kubelas
14-02-14, 23:12
DPČ!! Já to chapu kurv*, ale dělá to každý nikdy sem za to nedostal ban a ty se ukážeš po roce na JB a dáš mi ban.. A přitom se to nikdy nebanovalo..

because
14-02-14, 23:14
Dneska ma presiel Vikernes autom + dalsieho (napriek tomu, že nemal skákať vobec na auto), tak sa mu stala ,,nehoda,, ze spadol na DRku. Vec bola vyriesena... Mal som mu dat tyžden zato ze je to admin a ma aj steam :(

Mr.Hol
14-02-14, 23:15
A proto nehraju JB...

Despe
14-02-14, 23:17
No Ridiku Velký, koukám bany co si dal za bugovábí, nehledě na to že sou na Ns, nebo Steam, pořad tam je jen 180min(3hod), takže si nevymýšlej básničky, že na ns ban na tolik a na steam tolik, prostě si na něj zasedlej, vole ty si horší jak kofi už..

Ridik :D
14-02-14, 23:18
ok upravim vsechny svoje bany na 3 dny ?

nikde neni napsano na jak dlouho kdo ma dostat ban

Kubelas
14-02-14, 23:18
On neví jak ten můj ban zdůvodnit.. První napíše to pak zase něco jiné..

Charon35
14-02-14, 23:20
OK tak ja vam to prelozim teda kdyz jste se zasekli
bugovani-zneuzivani chyb ve hre nebo vzit si auticko z uzavreneho prostoru



mam ti zatleskat ted nebo az po tom ?



vyhoda ? trochu blba otazka nemyslis ? podle toho co sem videl se kubelas pokusil hodit auticko na simona staci ?

Nestačí.

237 - JB4
148 - JB3
109 - JB2
4 - JB1

Feedr/smooke má cez 4800 minut pre porovnanie. Buď budeš chodiť na porady, alebo si zruš práva na JB.

Leryx
14-02-14, 23:20
Jsem to celé nečetl vyjádřím se pouze ke kubelasově banu. Ten ban je blbost totální a měl by být odstraněn. Jediný způsob bugování který je trestný je když hráč projde nějakou zdí, za to dáváme 3 hodiny.

Despe
14-02-14, 23:22
Já nevím přijdeš mi jak dement, za toto dát ban na 3 dny, 3 dny vole, za to že s autíčkem vyjel z dráhy, jak už bylo psáno, max kill, ale ban na 3 dny? To mi neříkej že proti Kubelasovy nic nemáš, seš tam jednou za uherský rok a chováš se jak bůh..

vikernes
14-02-14, 23:23
Dneska ma presiel Vikernes autom + dalsieho (napriek tomu, že nemal skákať vobec na auto), tak sa mu stala ,,nehoda,, ze spadol na DRku. Vec bola vyriesena... Mal som mu dat tyžden zato ze je to admin a ma aj steam :(
Já to nechápu však přejíždění je sranda:D Když někdo přejede mě nebo já jeho tak to neřeším jen se zasměju xD To ze sem zakopl na dr je maličkost.:D

because
14-02-14, 23:25
Já to nechápu však přejíždění je sranda:D Když někdo přejede mě nebo já jeho tak to neřeším jen se zasměju xD

Vsak aj ja sa zasmejem ked sa ti potom stane nejaka nehoda :D

Ridik :D
14-02-14, 23:26
leryxi ty nepis ty tam dels ty problemy

charon gratuluju vytahl sis neco zajimaveho od kdy se ty hodiny pocitaji kdyz sem ted byl asi pul roku inactive ? za svym banem si stojim bugovani to je

Kubelas
14-02-14, 23:29
Mozna to je bugovani, ale za to 3 dny? Max 3 hodiny tak to uz komecne pochop .. A zachovej se jako rozumny clovek aspon 1 v zivote..

Despe
14-02-14, 23:29
Bože, normálně ať mu to Kotel zruší(ten ban), protože i kdyby mu 120 adminů řeklo, aby mu dal ub, nedá mu ho, ani nechapu, že ty tam ještě práva máš..

Kubelas
14-02-14, 23:43
Ridikovi dosla slova asi :)..

Ridik :D
14-02-14, 23:46
K despemu se nevyjadruji

Kubelas
14-02-14, 23:47
Ale Knaz ma naprostou pravdu ;)

Charon35
14-02-14, 23:47
leryxi ty nepis ty tam dels ty problemy

charon gratuluju vytahl sis neco zajimaveho od kdy se ty hodiny pocitaji kdyz sem ted byl asi pul roku inactive ? za svym banem si stojim bugovani to je

Sú to minúty. Zaujímavé, že na štyroch JB máš dokopy ledva 500 minút, ale len na Megapube1 máš 3331... no comment... obrázok si už zrejme spravili všetci.

Ridik :D
14-02-14, 23:50
charon co je ti po tom kolik mam hodin tam a tam ? kdyz uvidim nekoho bugovat na assaultu dostan uplne stejne

Kubelas
14-02-14, 23:52
Ehm asi nejsi v obraze assault uz neni :O :) Na JB.

Charon35
14-02-14, 23:54
charon co je ti po tom kolik mam hodin tam a tam ? kdyz uvidim nekoho bugovat na assaultu dostan uplne stejne

Práve o toto mi ide. Nebanuj na serveroch, na ktorých nehráš a vieš o nich prd. Pre tvoju informáciu, assault je zrušný už niekoľko týždňov... nazdar.

Ridik :D
14-02-14, 23:57
OK TAK PRO IDIOTY assault nebyl jen na jb ale i na megapub1 ta mapa se jmenuje cs_assault_lol jeste to chapete ? muzu pokracovat
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
uz ?uz to chapate ?

Zoyer
15-02-14, 00:10
by The Frisco
Řešit si osobní spory přes admin práva, co se to s tebou stalo? Za ty tři roky, co jailbreak navštěvuji jsem neviděl, že by nějaký admin dával ban za bugnutí auta. Kubelas dělá kraviny, to všichni víme, ale jen proto, že ho nemáš v lásce mu nemusíš dávat ban za blbost, kterou provozují všichni hráči co to umějí. Jestli se neumíš ovládat (přesvědčil jsem se o tom i na mc) tak nevím, proč ty práva vůbec máš.

Ridik :D
15-02-14, 00:13
osobni spory poradne nevim ani kdoten kubelas je frisco laskave se neplet do veci kterym nerozumius

Zoid
15-02-14, 01:30
Ridík se bojí, že by byl moc sprostej, takže to píšu já.

Ban jsem zrušil, lock.

Kotel
15-02-14, 12:10
Tak dlouhe bany jsou vzdy osobni nebo admin na serveru nehraje a nevi, co se banuje.