PDA

Zobrazit normální verzi : Jail_ibb



Gregyy
15-02-14, 10:12
Zdravím,
Už v nějakém threadu se řešilo to, že na jail_ibb nefunguje /open na otevírání cel, což je při módech často problém.
A taky se často stává, že simon má všechny v boxu dá někdy i omylem bind na /open a všechny v boxu to zabije..
A kdyby to šlo nějak vyřešit, určitě by to zlepšilo pohled na mapu. Viz.http://csko.cz/forum/showthread.php?22861-Zru%9An%ED-ibb!
Další věc, proč tenhle thread zakládám jsou turrety venku, které střílí po každém, kdo se pohybuje venku (myslím, že jen po T).
A další z mnoha chyb na téhle mapě je brokovnice pro T, která je pod celama dole, ale když ji někdo vezme, tak brokovnice nezmizí, což znamená, že ji může mít klidně celý T team..

E: + ještě další věc, která nevím, jestli už není vyřešena je ta, že v té mapě se dříve stávalo to, že to po každém kole vyhodilo pár lidí, takže se klidně stalo, že to vyhodilo všechny CT a když tam šel někdo nový, tak začala mapa znovu a trvala dalších 40 minut.

Killer Bee
15-02-14, 10:27
Jn Gregyy s těma věžema co střílí tak to střílí i po CT :D ale ty věže nejsou problém někdy je s nima sranda :D Běhat slalom aby tě netrefily :D a ty cely s /open jak to nefunguje njn to je pravda nanic dáš HVD a musíš jít do věže otevřít ale taky pravda že věž se počítá jako zbrojka (nadpis "SECURITY"=ZBROJKA) Poprosil bych ty chyby opravit nebo odstranit tuto mapu a ještě s tou M3(nebo XM nevím jaká tam je) doopravdy nikdy jsem ji ani neviděl a ani nesebral nebo vůbec nepotkal :D

Grakon2702
16-02-14, 11:42
Tato mapa je vážně otřesná. Přitom, kdyby se opravily všechny bugy, tak by byla super. Za CT se tam téměř vůbec nedá hrát. Navrhuji tedy buď odstranit mapu, nebo někde pohledat nějakou fixnutou verzi (pokud vůbec nějaká je).

Mr.N0b0dy
16-02-14, 13:02
Mne se tato mapa nelíbí, mám své důvody, jsem PRO odstranění

The Frisco
16-02-14, 15:18
Ona je to fajn mapa, ale některé nedostatky se prostě zjistí až po přidání. Největší zápor jsou ty neotvírající se cely a podlaha v boxu. Opravit to nepůjde, takže jediná možnost je odstranit mapu.

vikernes
16-02-14, 16:08
Odstranit IBB a vrátit Assault aby nebylo o mapu méně :)

Alcapone
16-02-14, 16:44
Souhlasím z Vikernesem, assault byla dobrá mapa

Chemo
16-02-14, 18:01
Odstranit IBB a vrátit Assault aby nebylo o mapu méně :)

Súhlasím... Assault je výborná mapa. Ibb mapu neznášam.

kono159
19-02-14, 09:56
co tak spravit arizonu?
unima bola tiez dobra mapa, ako aj funny1

Mr.N0b0dy
19-02-14, 16:15
Cartoons2 taky nebyla špatná.