PDA

Zobrazit normální verzi : Kotelní trojboj CLASSIC + CTF + KNIFE



NarutoO
15-02-14, 23:10
Ahoj, vymyslel jsem malý turnaj pro velice úzkou skupinu nejlepších komplexních klanů.

Nehrálo by se play-off, jenom skupiny na body

Jednalo by se o turnaj klanů s velice omezeným počtem náhradníků, protože by soutěžili stejní hráči v různých modech. Takže by nemohli na další mod vyměnit půlku týmu. Výsledný vítěz by vzešel z výsledku všech modů. Takže by třeba vyhrál tým, který by získal nejvíce bodů ze všech tří mod, ne tým který je super-hyper v classicu.

Kombinace trojboje, které mě napadly

classic + ctf + awp
classic + ctf + knife

pokud vás napadne nějaká lepší kombinace, napište jí dole

:)

ZeMi7
16-02-14, 00:03
Ahoj...možná bude hodně lidí proti, ale osobně bych byl pro 3 zcela odlišné mody.
Například : classic, furien, knife

(Ikdyž nemám rád furien...přijde mi dobré udělat aby spolu ty mody měly co nejméně společného)


PS: výtěz ...oprav si to ;)



E: Po Does-ově příspěvku mi přijde nejlepším řešením tato kombinace: classic, knife, he grenades

hofy
16-02-14, 00:18
Souhlasím ZeMi, ale furien je docela podobný s knifem. Já bych samozřejmě ocenil nevšední ZM BB, nepředpokládám ale, že by to mělo projít. :D Na druhou stranu každý nehraje vše.. Dal bych classic, knife a nějaký fun mód. Co třeba HE, snowball či paintball? :D

Pokud je to ale myšleno jako AIM turnaj, tak je můj návrh samozřejmě nesmysl.

Likan.
16-02-14, 00:28
Does ? Ako by si chcel usporiadat "klanovy" bb ? :D A ked uz sme u tych "zvlastnosti" tak skor by som si velmi rad pozrel nejaky autobhop ako na deathrune :)

hofy
16-02-14, 00:34
Určitě by to šlo nějak vymyslet, záleželo by na počtu hráčů na team. Hrálo by se na staré verzi bez vylepšení a v potaz by se bral počet CT co přežijí. Pravidlo na maximální počet hráčů v kempu by se zachovalo, jak je nyní.

Na DR si dovedu představit jedině free dr na rychlost.

3k a Jerry
16-02-14, 08:43
Špičkovej nápad, něco podobného jsem měl už taky v palici a neměl jsem odvahu to nějak zrealizovat, protože ze střílacíma turnajema zkušenosti ješte nemám ..
Jinak asi nejlepší CTF + HE + Fy .. Knife je takovej jakej je, tam je to trochu složitější ..

NarutoO
16-02-14, 09:55
Jde mi hlavně o to, aby to byly mody, kde je potřeba spolupráce. Hlavně aby byly odlišné, což vlastně jde trochu proti sobě, protože spolupráce je hlavně u střílecích modů vycházejících z classicu. Counter-strike, týmová hra, a jde mi o to, aby ukázaly klany jak všestrannost tak skvělou spolupráci. Když by se dělalo AWP, FY.. to by bylo možná dobé jako olympiáda pro jednotlivce. Proto si umím představit ctf, kdy vlastně jeden sebere vlajku a ostatní ho musí krýt. Jde o to najít ten třetí optimální mod, který mi tam chybí. Ale to neznamená, že by se nedala udělat olympiáda pro jednotlivce třeba deathrun+surf+ještě nějaký individuální závod.

V K3 mi jde o to udělat zápas týmů, ne jednotlivců.

human
16-02-14, 10:00
Super napad.

Mr.N0b0dy
16-02-14, 11:10
Doesi to s tím BB mi přijde trochu blbost, sešel by se Likan, Beat a pár dalších lidí, kteří to hrají dlouho, postavily by Ladder 4874871198 a nedobytné...

ZeMi7
16-02-14, 11:11
Nobody.
.třeba ano, ale zas by pak dostali na prdel ve střílecím...proto tam je ta různorodost módů ;)


E: Toy je pomalý :P napsal to stejné jak já, akorát vlastními slovy kopírák.

Toy
16-02-14, 11:12
Doesi to s tím BB mi přijde trochu blbost, sešel by se Likan, Beat a pár dalších lidí, kteří to hrají dlouho, postavily by Ladder 4874871198 a nedobytné...

takhle to brát nemůžeš, pak by se zase sešli lidi co X let hrajou classic a jsou taky neporazitelní, právě je to o tý rozmanitosti modů, málokdo ovládá dobře víc ruznejch modů najednou . .


E: ZeMi :D

ViRPo
16-02-14, 11:38
Vzhladom na pocet servrov jednotlivych modov by to mohlo byt Zombie, Furien, Jailbreak :teehee:
Z nich je na turnaj najhratelnejsi Furien, ale ten je velmi podobny s knifom, ak by si ich chcel davat dokopy...

Celkovo by komunita podla mna ale ocenila mody, ktore nevyzaduju nejaky extra specificky skill

Classic, Knife, He/Awp

Osobne som CTF nikdy nehral napriklad

Charon35
16-02-14, 11:44
Výborné by bolo COD Base na turnaj. každý by mal vlastnú postavu (medik, support, sniper atd.). Ide o to, že tam sa najviac ukáže zohranosť teamu a hráčov. Ale ako by sa to spravilo, to už neviem. :/

@Wirpo: CTF je klasický strielací mód, len namiesto plantu/defus kradneš vlajku nepriateľa.

Toreto
16-02-14, 11:50
Classic, CTF .. na tretí by si mohol dať hlasovanie a nech si ľudia rozhodnú, čo chcu hrať.

Mr.Hol
16-02-14, 12:22
Tak tam supni i Jump kategorii, kdyz tam das nejaku supereasy mapku, tak neni problem aby to dostakal kazdy. Muze se stat ze to jumper v tymu vytahne nahoru, ale zase muze zaostavat v aimu...

human
16-02-14, 12:24
Stane sa nieco ked to bude aj viac nez 3boj? Ci bolo by to zas moc na dlho?

Beat
16-02-14, 12:27
Stane sa nieco ked to bude aj viac nez 3boj? Ci bolo by to zas moc na dlho?

Ja by som bral 4boj - 4 hráči v jednom teame, bolo by Classic, CTF a potom tie zvyšné 2 módy by sa odhlasovali.

NarutoO
16-02-14, 12:28
Jump neni vubec spatny napad.. Sectou se casy v teamu. Je to uplne odlisny mod, na druhou stranu neni zas tak supertezky, zkousel jsem to a na par pokusu jsem to dal..

Mr.Hol
16-02-14, 12:29
No nechci do toho moc "kecat" ale myslim ze by nebylo spatne to udelat za "vetsi casovy usek". Proste by se sepsali tymy a pak by se jen posilaly vysledky (samozrejme ze by dema a HLTV byly k dispozici). Bylo by jedno, na kdy se hraci 2 tymu dohodnou na zapase (pondeli vecer, nebo utery odpoledne...)

NarutoO
16-02-14, 12:35
Ale s tema zombie modama, to by bylo epesni :) 'Kotelní Zombí three'. BB, zm a třeba ze. Ale ke classicu a ctf to nejde. Podle mne je jump lepší, než knife, protože u knifu se dá teamově hrát jen omezeně.. a dalo by se zakládat taktiky na vláčcích a to by pak bylo naprd. Jsem prtoto, co říká většina zkušenějších hráčů, že by bylo classic, ctf a odhlasoval by se ten třetí/čtvrtej mod.
Dík, že se o to zajímáte.

NarutoO
16-02-14, 12:37
No nechci do toho moc "kecat" ale myslim ze by nebylo spatne to udelat za "vetsi casovy usek". Proste by se sepsali tymy a pak by se jen posilaly vysledky (samozrejme ze by dema a HLTV byly k dispozici). Bylo by jedno, na kdy se hraci 2 tymu dohodnou na zapase (pondeli vecer, nebo utery odpoledne...)

Jako třebe týdenní turnaj?

ZeMi7
16-02-14, 12:45
A co to udělat takto?
Turnaj by se konal např. celý březen
1. týden: první disciplína
2. týden: druhá disciplína
Atd...
vyšlo by to pěkně na 4 týdny, a ty tři dny co by zbyly by byly k dispozici v případě, že to bude nerozhodně, tak se dá třeba souboj o umístění (normal CW)

Mr.Hol
16-02-14, 13:08
Ano Nto - treba i tydeni ci 14ti denni - proste aby mely tymy cas se domluvit na odehrati potrebnych zapasu a dodani vysledku... verim tomu ze ne vsem by treba vyhovoval stejny den v tydnu a uz by tu byly problemy. Takto se tomu predejde a je jedno kdy tymy svuj zapas odehraji (po, ut, ci ve stred treba 2 zapasy...)

3k a Jerry
16-02-14, 13:12
Já myslím že by nebylo špatné pro začátek udělat třeba only ctf turnaj pak only jump a teprv po tom zkusit nějakou kombinaci ..