PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na ZOMBIE.



Romisak
16-02-14, 12:12
Zdravím celý admin team. Touto žiadosťou by som vás chcel požiadať o práva na zombie serveroch.

Meno v hre: Romisak
SID: STEAM_0:0:13751104

Prečo by som sa chcel stať adminom?
Dôvod je jednoduchý. Zombie serverov je dosť, adminov málo. Viem,že práve sa prijal admin V E J C E, ktorý je určite velkým prínosom pre celý AT,ale admin by sa tam ešte určite zišiel.

Skúsenosti: Tak skúsenosti mám myslím dosť slušné. Doteraz som pôsobil ako zastúpca majitela na stále existujúcom, ale zanedbanom portály anathrax-team.eu. Takže amx a podobné vecičky mi problém nerobia. Mód ovládam taktiež myslím celkom slušne.
Ja a Kotelna: Tak na kotelni hrám už asi 1rok aj niečo s menšími prestávkami. Prevažne hrávam zombie, ale rád zabehnem aj na knife,bb,hns,bhop,dm. Čo sa týka mojich priestupkov tu na kotelni, dostal som tušim len jeden ban a to bolo asi pol roka dozadu (dôvod: neaké tie urážky) Chatlog mám clear až na pár tých slovíčok, ale tak každému sem-tam niečo újde.:D

Niečo o mne: Volám sa Romeo.Mám 15 rokov.Pochádzam z Nitry. Moje záluby sú futbal (hrám za FC Nitra).

Ďakujem za prečítanie židosti.Prípadné otázky rád zodpoviem.

Toreto
17-02-14, 18:09
Chatlog clear nemaš.
Jasne tam vidno ako sa s kalabim a spol. dohovaraš a spolupracujete. Ďalšie minus by som ti ratal ako učasť v tych stupidnych klanoch.
Za mna zatial nie.

PRAETORIAN
17-02-14, 18:19
Momentálně NE

Romisak
17-02-14, 21:46
Toreto,spolupracovať az tak nespolupracujeme ja hrám skoro stale za zm a kalabi a spol su kamaráti tak prečo im nepomôcť? A ktým klanom.. Odstúpiť z klanu je najmenej,ale pokial viem aj vajce bol v klane S4 spolupracoval atp. a práva ma..
Praeotorian,dôvod?

Toreto
17-02-14, 21:58
Možeš si všimnuť, že s riderom som bol u Vejceho žiadosti rovnako proti.
Lenže Vejce aj ked si občas pomahal s niekym z klanu, tak to nerobil tak okato ako ty. Par mesiacov pred pravami to už da sa povedať minimalizoval. Z ludí, čo tam hraju bol najlepšia voľba, pretože najsť tam niekoho, čo nič neporušuje a hra ferovo je nemožne proste. Da sa povedať, že sa vybralo najmenšie zlo. Zatial sa ukazuje ako dobra voľba.

Buď to sprav ako on a začni sa chovať ako sa na admina patrí alebo budem proti. Skus tomu dať čas, prestan spolupracovať a dištancuj sa od klanov. Ak by k zmene došlo, tak pri buducej žiadosti by som bol pro. Teraz určite nie.

V E J C E
17-02-14, 22:04
Áno spolupracoval som s kamošmi ale to bolo asi pred pól rokom a teraz by mi nerobilo problém dat im ban

PRAETORIAN
17-02-14, 22:32
Chceš po tom co jsi napsal vědět důvod? 1:Tvojich služeb netřeba 2:porušovaní pravidla číslo 2 viz sám si se přiznal

Romisak
17-02-14, 22:33
Toreto,platí.Vejce to uz viem.:D a vajce prosim vyjadri sa k žiadosti.

E: Praeotorian skus si porovnať moju a tvoju aktivitu a celkovú aktivitu adminov na zm a potom píš ako moje služby netreba. 2: ja som sa k ničomu nepriznal ja som len povedal co robím a to ze náhodou ostane posledný niekto znich snáď nechceš posudzovať ako pravidlo 2.

PRAETORIAN
18-02-14, 11:53
Toreto,platí.Vejce to uz viem.:D a vajce prosim vyjadri sa k žiadosti.

E: Praeotorian skus si porovnať moju a tvoju aktivitu a celkovú aktivitu adminov na zm a potom píš ako moje služby netreba. 2: ja som sa k ničomu nepriznal ja som len povedal co robím a to ze náhodou ostane posledný niekto znich snáď nechceš posudzovať ako pravidlo 2.

Tak ještě jinak mezi sebe chceme jen ty nejlepší! Co tam hrají dlouho aktivně ! Které alespon trochu známe a víme že se jim dá věřit ! Momentálně není nikdo na ZM kdo by měl schopnosti a zkušenosti přidat se do AT jen ten Nehorázne se zdá v pohodě ale i u něj bych počkal.

Romisak
18-02-14, 14:26
Steam hráča lepšieho ako ja už momentálne nenájdete (žiadne machrovanie z mojej strany). Chceš povedať, že tam nehrám dlho?Nemám skúsenosti? Žartuješ.
ps. zoznámiť sa môžme.

Toreto
18-02-14, 15:48
Né, toto nemysliš važne fakt. Ešte musiš veľmi dozrieť.

Romisak
18-02-14, 19:07
Prvá veta? "Steam hráča lepšieho ako ja !momentálne! nenájdete. (ŽIADNE MACHROVANIE Z MOJEJ STRANY!) co je natom?

Charon35
14-03-14, 18:11
Nie.