PDA

Zobrazit normální verzi : Dalšia stiňost na ADMINA (V E J C O) = Sauron (momentalny nick)



sungo
17-02-14, 20:29
Zdravim všetkých adminov, podavam stiažnosť na ADMINA (V E J C O) ktory ma momentalny nick SAURON stale dáva iné mená a pod 1 nevyhoda
Malo aktivny , aj ked raz za cas pride na server , hned sa zaveny sa mna :) 1/2 servera exp pasivne a preco ho da mne ? ... to ma uráža
DISS V E J C O (SAURON)

sungo
17-02-14, 20:30
Maĺo adminov , 1 admin tam pride 1-2x za cely den a niekedy ani to nie

because
17-02-14, 20:33
Takze ak tomu dobre chapem tak ti vadi ze ma furt ine meno? :D
A na to druhe: Mas dokaz? Demo/screen?? Lebo bez toho ti nevieme pomoct

V E J C E
17-02-14, 20:34
1. A co ked mam ine meno
2. expil si u kamarata s klanu takze nie je co riesit, nie je to tvoj prvy ban tak bud rad za 3 hodiny

ZEUS
17-02-14, 20:34
Musel jsem si to přečíst 3x než sem to pochopil.

Vadí ti, že si mění furt nicky ?

sungo
17-02-14, 20:39
Ako to mi nevadi moc že si meni nicky , V E J C O twl proc jen me stale banujes ? .... 1/2 serveru exp a mne jebnes ban ?. Vole ty nikdy nexpis že ? pockej jak te screennu. Som tebou znechutený ! + malo ADMINOV na zombie.
V E J C O mozes ta poprosit o sykpe , fb ?

V E J C E
17-02-14, 20:42
Pretoze teba som si vsimol. Inac ak ti vyjde ziadost tak mozes vybanovat polovicu servera

sungo
17-02-14, 20:47
Tak V E J C O : SorráČ zabudnime na to :) :) mam v prdeli tolko si už pockám :D ziadost mi urcite nevijde :D neumim se steamkom , kupil som ho len pre ZOMBIE lebo som dostal pernament ban cez zdielanu IP adresu :) tak poprosim aspon o znizenie banu V E J C O :)ak to je možné a taktiež skus byt castiejšie ONLINE vobec tam neni admin takmer ak raz za cas priletis a hodis mi ban no :D a este skype dej pls :D

V E J C E
17-02-14, 20:50
Ok skratim na hodinu stym ze ak budes este raz porusovat pravidla tak ti to uz nedam na 3hod ale na dlhsie, ak chces pokecat tak si ma pridaj na steame

hofy
17-02-14, 21:15
Zdravim všetkých adminov, podavam stiažnosť na ADMINA (V E J C O) ktory ma momentalny nick SAURON stale dáva iné mená a pod 1 nevyhoda
Ano, příště ti admin předem nahlásí, jaký bude mít nick, abys věděl, že nemůžeš porušovat pravidla.


Malo aktivny , aj ked raz za cas pride na server , hned sa zaveny sa mna :) 1/2 servera exp pasivne a preco ho da mne ? ... to ma uráža
Ano, není aktivní a když už se uráčí přijít na server, tak hned řeší porušování pravidel, co si to dovoluje? To je neskutečný, že viděl zrovna tebe, příště si určitě dá klapky na oči.


Zcela nesmyslná stížnost a maximální drzost, divím se, že Ti to admin zkrátil.

Shit Pro ^_^
17-02-14, 21:28
Zdravim všetkých adminov, podavam stiažnosť na ADMINA (V E J C O) ktory ma momentalny nick SAURON stale dáva iné mená a pod 1 nevyhoda
Malo aktivny , aj ked raz za cas pride na server , hned sa zaveny sa mna :) 1/2 servera exp pasivne a preco ho da mne ? ... to ma uráža
DISS V E J C O (SAURON)
VEJCE hambi sa menis nick aby ai zistil kto porusuje pravidla fuuj dat ti bam.
A teraz sungo az ti vadi ze admin vidi iba teba porusovat pravidla nebude to asi tym ze ich porusujes iba ty?:huh:

sungo
17-02-14, 21:32
Dakujem VAJCO za skratenie banu , dufam ze sa to opakovat nebude :)

Toreto
17-02-14, 21:34
Este 10x napis ze tam je malo adminov, prava ajtak nedostanes.

matis
17-02-14, 21:46
chlapce ja neviem co beries a na com ficis, ale jednoznacne ti to neprospieva a urcite by si mal obmedzit....dobru noc