PDA

Zobrazit normální verzi : Martin17CZ



Martin17CZ
18-02-14, 15:36
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Ciper
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Blokovani spawnu'
[AMXBANS] Delka: '3 dnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1528644229'
[AMXBANS] Tvoje IP: '90.177.18.121'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
[MOVE] Admin: Ciper || SteamID: STEAM_0:0:1086445 moved





Poznamka:






Ahoj ,dostal jsem ban nepravem za blok spawnu od admina Cipera z serveru Basebuilder XP .
Proste jsem se pripojil napsal "CAUTE" byl sem bloknut na spawnu v nake desce co tam dali CT ciper
tu desku dal pryc napsal jsem "dik CIPER" a hle Mas ban zkontroluj konzoli duvod blok spawnu delka
3 dny mozna je to z minula a popravde NIKDY JSEM NEBLOK SPAWN jestli jsem nekdy porusil pravidla tak driv
recconect nebo sem nekomu blok tunel ale blok spawnu NIKDy me jmeno je *_* . Jsem VIP ale tohle jmeno my neslo
zarezervovat takze mozna nekdo pod mim jmenem to udelal .






Predem dekuji za odpoved ,prisaham ze NIKDY JSEM NEBLOK SPAWN kdyz uz tak pravidla dodrzuji az
na to ze to kamaradum obcas bloknu tunel/kabina/lader/air atd. (a to v malem poctu to bloknu ) dekuji za pochopeni




Jsem VIP(uz podruhe:) . prosim o unban treba ten ban byl nepravem mozna pravem to nevim :)) dekuji

Cip3r
18-02-14, 16:02
Na tom bloku bylo napsano last moved *_* podle toho sem dal ban, tak jak je možný že si to nebyl ty?

Martin17CZ
18-02-14, 18:02
Na tom bloku bylo napsano last moved *_* podle toho sem dal ban, tak jak je možný že si to nebyl ty?

re: Ahoj Ciper, já jsem to nebyl ,prosím zkus se podívat nevím možná to bude v konzoli a uvidíš jak dlouho jsem tam byl (tak 30 sec jsem tam byl). Cipere prostě jsem se připojil a za cca 30 sec. "Mas ban podívej se do konzole" .Prosím o unban ,ciper přísahám že jsem to nebyl . :) .Este 1 věc připojil jsem se napsal "caute" vybral jsem si class fast zm ale nemohl jsem se hejbat protože jsem byl bugnut v te desce :) věř mi prosím (nejsem svatoušek ale NIKDY jsem nezadělával spwn BAN je neprávem )

Cip3r
18-02-14, 18:16
Budu ti věřit, přimlouvá se za tebe dost hraču, takže mužeš jit hrat, ale jak řikam na blocku byl tvuj nick, nevim jak je to možné.

Martin17CZ
18-02-14, 18:43
Budu ti věřit, přimlouvá se za tebe dost hraču, takže mužeš jit hrat, ale jak řikam na blocku byl tvuj nick, nevim jak je to možné.

Děkuji že jsi to pochopil a že mi věříš :)) . Kdo se za mě přimlouval :D :) .Fakt dík a nebyl jsem to :))