PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva a druhou šanci



ZombieBot
03-10-11, 16:21
Ahojte všichni,

nejdříve bych se chtěl ještě jednou omluvit Kotlovi, za to, co jsem tehdy udělal a následně tím zde přišel o práva. Moc mě to mrzí, a chtěl bych to napravit.
(Kotel a pár dalších ví o co jde.)


O minula mám ještě více zkušeností, které jsou především z trochu jiného pohledu administrátora, ale v praxi se dají využít stejně.

Tímto vláknem bych chtěl zažádat o druhou a poslední šanci. Většinu informací jsem již psal dříve, ale napíšu to znovu.
Servery kotelny mám moc rád, nejen kvůli hratelnosti, ale také kvůli kvalitě serverů. Nicméně se zde často ukazují "hráči", kteří tuto kvalitu narušují.
K mojim nejoblíbenějším serverům patří především Zombie a Deathrun. Dále celkem často hraju i na Classicu a na Deathmatchi. (Jen poslední dobou moc ne, protože nebyl čas, ale ten už momentálně mám.)

Něco o mě:
Jmenuji se Michael a je mi 23 let.
Před dvěma lety jsem vystudoval školu zaměřenou na Informační technologie. Po ukončení studia jsem se začal živit jako profesionální PHP programátor.
Dále mě baví si někdy jen tak programovat v C# nějaké hovadinky pro sebe. (Kdo hraje WoWko, tak jsem udělal RealmChanger, takže mi napište PM pokud ho chcete :D)
Counter-Strike hraji něco přes 3 roky, z toho 1 rok na steamu.

Zkušenosti s ovládáním serveru a s AMX mám, býval jsem admin zde a hlavní admin na portálu GameCity.sk a CSGate.eu.

O práva žádám na serverech:

Zombie 1,2, Deathrun

Kontakt:
- Skype: vorterapass
- ICQ: 353258626
Moje steamid: STEAM_0:0:32001753

Tak to je asi vše. Děkuji za přečtení a čauko. =)

:D Dal Ta Bhoper:D
03-10-11, 16:23
Ja som za,ale to čo si spravil neviem či ti Kotel odpustí.

Rixie
03-10-11, 16:24
Já věděl že to zkusíš znova ... :D Já bych ti tu druhou šanci dal, si slušný a zkušený, ale to záleží hlavně na kotlovi :).

ZombieBot
03-10-11, 16:30
Tak proč bych to znova nezkusil, že? Docela mě to pořád mrzí a je tomu už půl roku... :( A hlavně si nechci nechat zničit hru od těch trotlů, co například na zm blokují vrata nebo na dr bugují pasti..

PeZoPetrik
03-10-11, 16:38
brain mas :D...neviem co sa stalo "minule",ale myslim ze nato mas a som ZA

Zero
03-10-11, 16:52
Chjo... tuhle jsi odbyl, malo barev! Vcera bylo zakazane trollit sudohowna, tak sis rekl ze jim to vynahradis nebo co? Pokud se dobre pamatuju uz v te predchozi zadosti ti kotel napsal ze nemas sanci, to jsi takovy sud, ze jsi to nepochopil?

trololololololo... oprav ty barvicky hlavne at to ma koule!

ZombieBot
03-10-11, 16:53
Ano, ale zkusil jsem to znova za celkem dlouhou dobu.

kashpi
03-10-11, 18:21
K tomuhle se vyjadřovat nebudu. Za normálních okolností bych byl pro, ale vím o co se jedná a myslím, že Kotlův názor se nezměnil. Toto asi bude záležet jen a jen na něm.

ZombieBot
03-10-11, 20:02
K tomuhle se vyjadřovat nebudu. Za normálních okolností bych byl pro, ale vím o co se jedná a myslím, že Kotlův názor se nezměnil. Toto asi bude záležet jen a jen na něm.

Nebudeme rozpatlávat, co se tehdy stalo, ano udělal jsem chybu, ale myslím, že už jsem se poučil. A kotlův názor byl tehdy ten, že jsem si zažádal o práva moc brzo.

bones
03-10-11, 21:24
Na kotlovom mieste by som ta nebral naspat v ziadnom pripade.

Kotel
03-10-11, 21:27
Ted je to stejne brzo jako predtim.