PDA

Zobrazit normální verzi : Nový update na Superhero



Mr.Hacker
19-02-14, 19:39
Dobry den chcel by som poprosit aby ste rvatili stary update tento je na nic tolko lvl 30 napr. ja prisli o cely ucet a toto je uplne na... dakujem.

pajda
19-02-14, 20:41
Hele, tenhle server si po 2,3 mapách zamiluješ. I když se mazali leveli. Nebyl jsem rád také, ale co už také jsem přišel o level 30. A už si nějak nestěžuji. A k tomu to přilákalo dost lidi, serve skoro furt plnej.

backpase
19-02-14, 20:51
Ja to idem skúsiť ale ja si to dôkladne pozriem

Cardoxon
19-02-14, 21:07
Kdyby se neresetovaly XP k čemu by to pak bylo, když by se tam někdo jen připojil a měl zase lv 40? Kolo by skončilo do 20 sekund, jeden by si nahonil ego se skórem 120:0.
Úžasná sranda pro začátečníky že? :happy: Navíc pokud nejsi úplná lama, máš to nahrané na lv 30 za 2-3 měsíce...

Mr.Hacker
19-02-14, 21:21
Prosim aspon dajte spät XP

backpase
19-02-14, 21:27
Tento server sa mi vôbec nepaci, prečo sa neurobil komplet nový server na inej ip adrese? Nebol by žiaden problém

DelteN
19-02-14, 21:50
Čo sa vám nepáči ??? Budte radi! To chcete hrať z lvlom 30 kde nemáte o čo hrať na servery kde je 6 hráčou lebo ostatných to nebaví, alebo hrať na servery kde je vyše 20 hráčou a máte aspoň o čo hrať...

backpase
19-02-14, 22:24
My sme sa navzájom obiehali v ranku, killoch a pod. A boli sme stastny a píše to väčšina hráčov nielen ja a nič nebolo tu na fóre tu by si to všimli, tak dobré nech je SH40 ale prečo sa nedal na novú IPcku ?

eaxize
20-02-14, 00:22
v ranku a killoch sa môžte predbiehať aj teraz. Vtedy ste mali nádskok. Noví hráči ktorí tiež chceli mať vyššie levely a byť vyššie v ranku nemali možnosť. Teraz ju majú. A prečo nie na inú IP ? Pretože je zbytočné mať vela serverov jedného zamerania,aj keď si myslím že jeden superhero mod sa ešte obnoví,ale nehajte sa prekvapiť.

a Mr.Hacker .. ku tebe :
-je to Update nie Utdate.
-Neprišiel si o učet.
-Vyjadruj sa normálne
-XP sa resetovali každému z dôvodu že bol zvýšený max. počet LVLov,boli pridaný nový hrdinovia atd.
-Raz by to muselo prísť
-je to šanca na prilákanie nových hráčov
-každý má šancu byť dobrý (tak ak si bol aj ty, tak to znovu dokáž odznova :) )

P.S.: Nesúď knihu podla obalu a skús si zahrať,určite si hru obľúbiš ako ostatní.

backpase
20-02-14, 01:05
Začína sa mi to páčiť ale budem stale myslet na starú dobrú SH30 a tu skvelú "frieza" partiu odtiaľ :bye:

Mr.Hacker
21-02-14, 17:38
Eaxize ty ma nebuzeruj -.-

scaar
21-02-14, 17:54
Frieza 4ever bro... :D

scaar
21-02-14, 17:59
Mne osobne sa to z časti páči a z časti nie. Páči sa mi že je tam viac hráčov AVŠAK je ich tam už až moc. Tým chcem povedať, navrhnúť alebo si to nazvite neviem ako, aby ste spravili 2x takýto server, ale znížili počet slotov pretože teraz to nie je skoro vôbec hrateľné (skoro všetci chodia v skupinkách - gangoch, nízke lvli majú priveľa HP a počul som že v 40 lvli by ste mali mať 1600 HP!!). To ako vážne? To rovno premenujte server na Zombie 5 twl. To už nie je superhero ale čistý ZM server, len s tým, že zbrane majú aj "zombieovia". Proste by som tam toho ešte dosť zmenil. To je asi tak všetko... :)
Stály hráč - VenOM.jpg

DelteN
21-02-14, 18:22
A čo že chodia v skupinách? Zober si napr. Megapub... Mne sa to osobne páči a som spokojný zo všetkým...

Kotel
22-02-14, 11:33
Zkusil jsem zýžit počet hráčů, na druhém serveru bude míň slotů. Zatím je to sranda.

backpase
22-02-14, 14:13
Kotel bol si tam ked vieš že je to sranda ?? Nie je to tam taká sranda ako to tu píšu...

eaxize
22-02-14, 21:12
Nikto sa na to nestazuje, len ty. Vela hracov si prave kvoli mojmu remake-u kupilo aj VIP takze sa im asi server naozaj páči :)

***WARNER!K***
22-02-14, 22:42
Ten remake je super přitáhlo to hodně nových hráčů, hodně lidí si kupuje vip akorát mi tam vadí mapa huntic často je na serveru hodně hráčů a tak je na spawnu málo místa, ale tak jinak je to sranda :D

backpase
23-02-14, 02:48
Nesťažujem sa sám, ale väčšina ľudí to sem nenapise, nemajú odvahu alebo neviem čo, a aj ja som si kúpil VIP a? Ked sa to nedá vrátiť tak rýchlo naexpim, veľa ľudí chodi podotýkam veľa stupidnych deti, napr. Ponorka má lv 12 a dnes 4 "hráči" po každom kole toľko nadávok... Zachvilu to pár ľudí mrzí ostatný dajú lv 40 a čo potom? Za pol roka bude taký problém ako bol teraz

eaxize
23-02-14, 09:59
žiadny problém nebude. jak môžeš riešiť budúcnosť? je to vymyslené už dávno jak to bude neskôr a ty sa teraz bojíš budúcnosti.
Celá táto téma je zbytočná.a tých ostatních hráčov som tam teda asi nevidel a to som tam skoro stále.ak niekto nadáva na ponorku,tak zo srandy.

backpase
23-02-14, 12:36
Zo srandy? Pozri si chatlog tak od 21:30 do 23:20 niekde tam to nájdeš, nie je toho malo a bolo by to zo srandy keby to neni po každom kole, a ked som sa ho zastal už aj na mňa nadávali..

eaxize
23-02-14, 13:46
no,teraz to už presiahlo hranice,je to pravda,má oveľa väčší lvl ako ostaní hráči a robí to zlobu.

backpase
23-02-14, 14:08
No vidíš, ja ho akceptujem aspoň su zaňho pekné xp ked ho dám ale mám dosť tých ufnukanych deti čo furt naňho píšu, ked ho to baví tak nech hrá

DelteN
23-02-14, 15:19
Keď to nechceš čítať tak si ho mutni... Teraz nechápem o čo ti ide..

Kotel
23-02-14, 15:30
Pridam douga do lvl5. Hs zabije na ranu jen hrace lvl6 a vic.

backpase
23-02-14, 15:46
Keď to nechceš čítať tak si ho mutni... Teraz nechápem o čo ti ide..
Ja len poukazujem že to tam nie je 100% fajn ako sa to tu píše

Shit Pro ^_^
23-02-14, 23:03
no,teraz to už presiahlo hranice,je to pravda,má oveľa väčší lvl ako ostaní hráči a robí to zlobu.
Keby date prec 500Hp a nechate max 300Hp + keby sa zrusi neviditelnost z chuckym bude to vyvazene aj proti ponorke.

ObriJahoda
24-02-14, 19:24
potopit ponorku je nemozne :laugh: uz jsem vyhlasil i soutez o VIP :D
POTOP PONORKU A VYHRAJ VIP :gg:

DelteN
25-02-14, 21:28
potopit ponorku je nemozne :laugh: uz jsem vyhlasil i soutez o VIP :D

Dlžíš mi vip na 2 roky :taunt:

ObriJahoda
28-02-14, 09:13
soutez byla casove omezena :biggrin: jediny komu dlzim vip je eaxize ale zrovna mi dosel kredit v mobilu a vybila se baterka jaka smula :ike::yay:

eaxize
01-03-14, 00:57
to je náhoda,to hovoríš už týždeň. ja som ho dal 5 sekund na to čo si to napisal ,takže to mám v kapse ja ;D

Bezdak
05-03-14, 16:07
Zredukovat HP a armory. Jako sorry ale když má někdo 700 hp nebo kolik jak ho má člověk zabít? Vyfulloutim zásobník do šaška co plantuje, takže jsem většinu kulek trefil a on si stejně přežije a rozseká mě pak.
Taky byl dal doprdele tu dementní neviditelnost. Stačí to že tam všichni lítaj jak supermani. To už je sakra težký trefit. Když se k tomu přidá neviditelnost, tak to prostě nejde trefit.

backpase
05-03-14, 16:12
Tie hp sa ani mne nepáčia je to moc stačí max 300, tá neviditelnost je v poriadku a lietanie tiež veď o tom je superhero, len je tam kopa bugov a dosť kazia hru, aj napr. Ked sa respawnem ako chucky a som T tak nikto nemá bombu ale ani na radare ju nevidím, nie je platnute to viem..

Bezdak
05-03-14, 16:16
Tie hp sa ani mne nepáčia je to moc stačí max 300, tá neviditelnost je v poriadku a lietanie tiež veď o tom je superhero, len je tam kopa bugov a dosť kazia hru, aj napr. Ked sa respawnem ako chucky a som T tak nikto nemá bombu ale ani na radare ju nevidím, nie je platnute to viem..

Neřikam aby se něco dělalo s lítáním ale když jsou pak s chuckym naspeedovaní + létají + jsou neviditelní je sakra těžké si jich vůbec všimnou vzhledem k tomu jak jsou rychlí.

backpase
05-03-14, 16:19
To viem, ale ked sa dostaneš na vyššie lvli, napr. 33 frieza stačí trocha skúsenosti a už lietať nebude, a inak pri full hp má byť 1400 a to je až veľmi.

Bezdak
05-03-14, 16:19
Aha dobře. Takže mam počkat půl roku než si jak blbec naexpim na nějakej velkej lvl? ok

backpase
05-03-14, 16:37
No, za pol roka sa da dať lv 40, ale často to ľudí prestanú hrať skôr ale je to o tom, a niečo sa upraví ked budú väčšie lvli to mi písal eax takže sa to trocha vyrovná ale tie hp by mali ísť dole skôr

Beat
05-03-14, 17:10
Chuckymu dať 50% šancu na respawn, každým levelom by sa zvyšovala šanca.
Agent Smith (9) - MAXHP 300 - HP/Gravitace/Uhnuti - Gravitace, zdravi, sance na uhnuti kulce 10%
Tá šanca na uhnutie guľke by sa mohla obmedziť pre lvly menšie ako 9, keďže v podstate nemajú šancu niekoho dať keď sa všetkému uhne.

backpase
05-03-14, 20:10
Znížiť hp, chucky nechať ako je, zas to nemente o 100%

Bezdak
06-03-14, 16:22
Hodlá s tim pan cheathunter eaxize něco dělat nebo nechá server nehratelný pro menší lvl?

eaxize
07-03-14, 07:57
Ked si mienis robit zo mna srandu tak ti rovno poviem ze ked to nevies, tak to nehraj..tie vlastnosti co si vymenoval su zakladnymi crtami tohto modu. Hp som uz vcera upravil cca o 200 menej ten agent smith je dobry napad, 50% chucky blboat. Budu upravene max lvly pre sh2 aby bolo na sh1 viqc ludi.

Beat
07-03-14, 08:11
Keď si znižoval hp u madnessa a cola lovera tak si mohol aj o nejakých 50-60 aj alienovi, keďže hlavne ten robí problém slabším hráčom + keď má tu zníženú viditeľnost, chuckyho, speed a knife.

Bezdak
07-03-14, 14:00
Za tou neviditelností si stát budu. Když na tebe skočí s tou batgirl v neviditelnosti tak nemáš šanci se mu ubránit když ho v podstatě nevidíš vzhledem k tomu jak je rychlej.

backpase
07-03-14, 19:27
To SH2 hovadina, ako má hrať lv 14-15 na SH1 s ponorkou, radisom a pod.? Tebe sa povie s tvojim lvlom

Bezdak
07-03-14, 20:42
Zrušit madness první kolo brokovnici.. stejně jako to má veronika a morpheus

pajda
08-03-14, 20:58
To SH2 hovadina, ako má hrať lv 14-15 na SH1 s ponorkou, radisom a pod.? Tebe sa povie s tvojim lvlom
Přesně... Nechat tam max 18, ale ani level 18 nemá skoro žádnou šanci


Zrušit madness první kolo brokovnici.. stejně jako to má veronika a morpheus
Madness první kolo je dost OP. Když máte jen Deagle a někdo do vás jde dvouma m3....

Kotel
08-03-14, 22:20
Neviditelnost jsem se snazil rusit, kde to slo, protoze to akorat nabada k pouzivani wh.

backpase
08-03-14, 22:37
A hp sa upravia? Ked nie hp tak damage morpheusa a veroniky by bodlo, to kolko mám nastrielat hráčovi so 700 hp?

eaxize
09-03-14, 01:13
neviditelnost by som určite nemenil.
Neviditeľnosť je výhoda toho hrdinu.to aj ja by som mohol tvrdiť, že chcem aby sa porušili všetci herovia, ktorých majú viac lvloví hráči ako ja.
SH2 je nadstavený dobre. môžu tam expiť aj viac lvlový hráči, no max lvl budú mať 12. tzn. že ak hráč neuhrá SH1 ,kľudne si môže expiť na SH2 ,ale bude môcť využívať iba 12 hrdinov .XP sa mu budú zvyšovať,no level iba na SH1.

Niekedy mám pocit, že vy chcete "hrdinu" ktorý na jeden +power zabije všetkych hráčov na mape a vy budete mať automaticky lvl 40 a budete prvý v ranku.

p.s.: WH na zmenenu viditelnost nefunguje (nefunguje dobre) takže je hlúposť tvrdiť, že to nabáda k WH. ;)

Ridik :D
09-03-14, 03:27
kdyz myslis ze existuje jedna verze wh jeden druh cheatu tak ano

Cip3r
09-03-14, 08:58
neviditelnost by som určite nemenil.
Neviditeľnosť je výhoda toho hrdinu.to aj ja by som mohol tvrdiť, že chcem aby sa porušili všetci herovia, ktorých majú viac lvloví hráči ako ja.
SH2 je nadstavený dobre. môžu tam expiť aj viac lvlový hráči, no max lvl budú mať 12. tzn. že ak hráč neuhrá SH1 ,kľudne si môže expiť na SH2 ,ale bude môcť využívať iba 12 hrdinov .XP sa mu budú zvyšovať,no level iba na SH1.

Niekedy mám pocit, že vy chcete "hrdinu" ktorý na jeden +power zabije všetkych hráčov na mape a vy budete mať automaticky lvl 40 a budete prvý v ranku.

p.s.: WH na zmenenu viditelnost nefunguje (nefunguje dobre) takže je hlúposť tvrdiť, že to nabáda k WH. ;)
No, jestli sis nevšiml vadí to hodně lidem, a tady na kotelně se většinou dělaj upravy podle hraču aby byly servery hratelné, nemusi se neviditelnost zrušit, ale určite ji snižit o nějaké %, protože s batgrilem nebo jak je ten hero, proti tomu není šance, proste neni.

Beat
12-03-14, 17:34
Yoda (11b) - MAXHP 0 - Odhodi nepratele - Odhodi nepratele od sebe.

Neodhadzuje len nepriateľa ale ho aj spomalí, obmedziť jeho použitie na raz za 20 sekúnd alebo ak hráča niekto odhodí tak ho najbližších 7-8 sekúnd ho nemôže nikto znova odhodiť, niekedy si tam pripadám ako lopta.

Stun Gun (11) - MAXHP 0 - Stunning shots - Stun gun slow down enemy on hit

Funguje aj pri heckach. Nedá sa pri ňom použiť hook u batgirl alebo spidermana v kombinácii s yodom si bez šance, niekedy to spomaľuje oveľa väčší čas.

Veronika (18) - MAXHP 0 - Resident Evil - AK Grenade Launcher Right Mouse Button.

Dať tam viacej granátov a zrušiť nadhadzovanie alebo nechať počet granátov, zvýšiť dmg zrušiť nadhadzovanie.

Poison Ivy (17) - MAXHP 0 - Jedovate kulky - Nakazi nepritele jedem z kulek nebo noze

Spolu s veronikou dáva občas instant kill.

Zeus (22) - MAXHP 0 - Blesky - Dava sanci na zabiti nepritele bleskem

Napísať tam presnú šancu a s nadchádzajúcim levelom by sa šanca zvyšovala a prehodiť ho s daredevilom aby bol na 23lvl.

***WARNER!K***
12-03-14, 19:29
Veronika (18) - MAXHP 0 - Resident Evil - AK Grenade Launcher Right Mouse Button.

Dať tam viacej granátov a zrušiť nadhadzovanie alebo nechať počet granátov, zvýšiť dmg zrušiť nadhadzovanie.

Zeus (22) - MAXHP 0 - Blesky - Dava sanci na zabiti nepritele bleskem

Napísať tam presnú šancu a s nadchádzajúcim levelom by sa šanca zvyšovala a prehodiť ho s daredevilom aby bol na 23lvl.
Naprosto souhlasím hlavně tu veroniku, ty HEčka skoro neberou dmg a často CT nadhazují u defuse bomby což vede k prohře a u zeuse jsem se ptal minimálně 50x kolik je ta % šance a jestli se zvyšuje s každým levelem, jestli je větší pravděpodobnost zásahu bleskem hráče s menším levelem než jsem já atd.
+ ještě daredevil k tomu by se hodilo barevné rozlišení těch kruhů (modrá = CT, červená = T, ale to není moc důležité ;)

eaxize
12-03-14, 21:40
Yoda (11b) - MAXHP 0 - Odhodi nepratele - Odhodi nepratele od sebe.

Neodhadzuje len nepriateľa ale ho aj spomalí, obmedziť jeho použitie na raz za 20 sekúnd alebo ak hráča niekto odhodí tak ho najbližších 7-8 sekúnd ho nemôže nikto znova odhodiť, niekedy si tam pripadám ako lopta.

Stun Gun (11) - MAXHP 0 - Stunning shots - Stun gun slow down enemy on hit

Funguje aj pri heckach. Nedá sa pri ňom použiť hook u batgirl alebo spidermana v kombinácii s yodom si bez šance, niekedy to spomaľuje oveľa väčší čas.

Veronika (18) - MAXHP 0 - Resident Evil - AK Grenade Launcher Right Mouse Button.

Dať tam viacej granátov a zrušiť nadhadzovanie alebo nechať počet granátov, zvýšiť dmg zrušiť nadhadzovanie.

Poison Ivy (17) - MAXHP 0 - Jedovate kulky - Nakazi nepritele jedem z kulek nebo noze

Spolu s veronikou dáva občas instant kill.

Zeus (22) - MAXHP 0 - Blesky - Dava sanci na zabiti nepritele bleskem

Napísať tam presnú šancu a s nadchádzajúcim levelom by sa šanca zvyšovala a prehodiť ho s daredevilom aby bol na 23lvl.

-yoda je časovo obmedzená
-stungun s tym HE- ...mne je to jedno,rozhodnite si vy
-s upravou veroniky taktiež súhlasím, DMG by som zvýšil max. o 15-20 ,inak by to bolo moc OP ( HE z Veroniky sa správa ako normál HE -pridáva veľa XP pri kille-najviac)
-bug pri poison ivy ..nestretol som sa s tym ešte,možno náhoda,možno to tak naozaj je.ked sa ti to stane,zapíš si čas,pozriem na deme.
-zeus . má 0,05% šancu . zvyšovanie? to ťažko. skôr by som znížil na 0,01 a zvyšoval postupne každým 5 lvlom o 0,01 . už teraz je tá šanca PRIVYSOKA !

Beat
12-03-14, 23:03
U toho yodu som to myslel, hráč A odrazí hráča B v nasledujúcom časovom intervale (dajme tomu 8 sekúnd) ho nikto nemôže odhodiť len mu uberať hp s yodom. Ponorka má tušim nejaké demo/hltv kde ho zabilo poison ivy na ranu do hlavy z veroniky keď mal 500 hp.

***WARNER!K***
12-03-14, 23:06
Nevím jestli to je bug nebo špatný cfg ale když se oživím jako chucky tak se mi na radaru neukazuje drop což mi celkem vadí (plant=xp, body, výhra + více peněz na /buyxp, a taky k plantu přiběhnou všechny CTčka které jen bloudí po mapě a snaží se někoho najít) toť vše, zbytečně jsem to rozepsal, ale to už je jedno. Píšu z mobilu tak za případné chyby se omlouvám ;-)

pajda
14-03-14, 21:18
Chucky a Grim Reaper.

Když někdo takoví kdo má tyhle dvě věci, dává 500 hp ranou (bez hs)

Snížil bych u Grima dmg.. Je to dost OP, hlavně s Chuckym.

Cardoxon
16-03-14, 23:18
Na lv 25 by se mohl přidat Goku, který byl i na starém SH - https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=62541

Frieza - bere tolik kolik chce, někdy 400 a někdy 800, nebylo by špatné nastavit dmg na 1 hodnotu
Bishop - zvednout dmg energy blastu, je slabší než před updatem a skoro nepoužitelný, když má každý přes 600 hp

***WARNER!K***
18-03-14, 08:18
Frieza - bere tolik kolik chce, někdy 400 a někdy 800, nebylo by špatné nastavit dmg na 1 hodnotu
Bishop - zvednout dmg energy blastu, je slabší než před updatem a skoro nepoužitelný, když má každý přes 600 hp

Rozhodně zkoušeli jsme ho s chaosem, nahitoval jsem ho cca za 1k dmg a on mi ubral sotva 150, tudíž je úplně zbytečný :)

Beat
18-03-14, 18:31
Bude sa robiť niečo s tým stun gunom? Spomaľuje ma to aj keď ma enemy nehitne, stačí aby som ho ja hitol, viď. demo
http://ulozto.sk/xt1ThqXu/stun-dem

Beat
20-03-14, 16:20
http://ulozto.sk/xWovje4M/bug-dem

Walker s 19lvlom tam má punishera, clona, maula keď drží knife a asi aj agenta zera, príčinou je asi maul, pretože odkedy ho ponorka znova má buguje sa to.

eaxize
22-03-14, 11:38
takže kotel správne neodstránil bug...

Beat
23-03-14, 21:40
Neo (35b) - MAXHP 1100 - Neo! - You Look Like Neo

Zrušiť potrebu bindovať, keďže ten skin to môže dávať automaticky alebo nastaviť neobmedzený počet bindov.

E: Môj Fail, nevedel som že sa s ním dá lietať.

Beat
28-03-14, 16:09
Jaws nedáva XP, fragy, body, deady ani team killy do ranku.

sry za double ale i tak to nikto nečíta

Kotel
28-03-14, 21:24
Pristi tyden bych mohl mit cas. Na tohle je treba nekolik hodin. Netusim, proc toho tolik nefunguje.

Cardoxon
15-04-14, 20:03
Victim 15/21 - Nebylo by zlé nastavit u něj 1 sec. spawn ochranu, ať se hráči načtou aspoň hp. Takhle si před něj každý stoupne a je furt dead.

eaxize
17-04-14, 14:54
dobrý nápad.

Beat
17-04-14, 16:11
Mne to nepríde ako dobrý nápad, keďže tam má na každej mape niekto bug a neustále sa respawnuje

Kotel
04-06-14, 17:24
Z plného serveru je tu teď maximálně 10 hráčů, takže to zase udělám po svém. Na druhý server dám zálohu starého, takže bude jako dřív bez milionu bugů.

DelteN
04-06-14, 17:57
Hmm, tak či tak.. plný server býval pre to lebo išli lvly od 0.. keď hráči boli väčšie levely každého to prestávalo baviť až sa prestali SH vôbec hrať... Ludí to baví pokial si je každý rovný...

Kotel
04-06-14, 18:21
Novej hráč teď prakticky nemá nárok kohokoli zabít. Napadlo mě udělat to trochu jinak, ale to je na větší úpravy.

DelteN
04-06-14, 18:39
Každého to po chvíle prestane baviť keď aktívny hráči lvly dávaju rýchlejšie... Hráč s vyšším levelom je silnejší a keď ho niekto nedokáže zabiť tak sa odpájajú hráči.. Keď sa začnú odpájať hráči odpojá sa aj hráči čo na servery ostaly keďže ich to nebude baviť 2 v 2 proti levelu, ktorý nesundajú ani štyria hráči....

Kotel
05-06-14, 17:21
Proto bych nastavil nejnižšímu levelu nejvíc hp, třeba 3000 a postupně by se snižovali. Hráč s velkým levelem by si dobře zastřílel a hráč s nižším by měl větší šanci něco udělat. Sice to odporuje původnímu konceptu, ale nějak se hra vyvážit musí. Zatim snížím max hp, protože 1200 je hrozně moc s 5ti životama.

Kotel
05-06-14, 18:51
Max hp u Bass jsem nastavil na 1000. Min hp u Shell pro novacky je 800. Snizuje se o 20 kazdym levelem, takze do lvl 16 je to nejlepsi hero na HP. I kdyz mam 700hp, dostavam instakilly, takze se divim, ze tam nekdo hral.
Pridal jsem dmage bishopovi.
Pridal jsem Goku na lvl 25, damage a dalsi veci bude treba jeste prenastavit. Zatim jsem tam dal tohle:
goku_level 25
goku_aps 10 //The amount of AP gained per second (Default 5)
goku_apl 250 //AP amount multiplied by ssjlevel = AP required for each ssjlevel and cost of ssjlevel power use (Default 250)
goku_hpl 30 //HP amount multiplied by ssjlevel, ex. 30*ssj2 = +60HP (Default 30)
goku_hpmax 650 //Max HP that can be gained (Default 500)
goku_speedbase 300 //Initial Speed boost for ssjlevel 1, only sets if you are slower (Default 300)
goku_speedadd 25 //Speed added to goku_speedbase every next ssjlevel (Default 25)
goku_damage1 200 //Max Damage for ssjlevel 1 power (Default 70)
goku_damage2 300 //Max Damage for ssjlevel 2 power (Default 100)
goku_damage3 400 //Max Damage for ssjlevel 3 power (Default 175)
goku_damage4 500 //Max Damage for ssjlevel 4 power (Default 300)
goku_radius1 100 //Max Radius of Damage for ssjlevel 1 power (Default 100)
goku_radius2 300 //Max Radius of Damage for ssjlevel 2 power (Default 300)
goku_radius3 700 //Max Radius of Damage for ssjlevel 3 power (Default 700)
goku_radius4 1500 //Max Radius of Damage for ssjlevel 4 power (Default 1500)
goku_blast_decals 1 //Show the burn decals on the walls (0-no 1-yes)

Odebral jsem pryc doug, omegared, ally push.

Beat
05-06-14, 19:58
Max hp u Bass jsem nastavil na 1000. Min hp u Shell pro novacky je 800. Snizuje se o 20 kazdym levelem, takze do lvl 16 je to nejlepsi hero na HP. I kdyz mam 700hp, dostavam instakilly, takze se divim, ze tam nekdo hral.
Pridal jsem dmage bishopovi.
Pridal jsem Goku na lvl 25, damage a dalsi veci bude treba jeste prenastavit. Zatim jsem tam dal tohle:
goku_level 25
goku_aps 10 //The amount of AP gained per second (Default 5)
goku_apl 250 //AP amount multiplied by ssjlevel = AP required for each ssjlevel and cost of ssjlevel power use (Default 250)
goku_hpl 30 //HP amount multiplied by ssjlevel, ex. 30*ssj2 = +60HP (Default 30)
goku_hpmax 650 //Max HP that can be gained (Default 500)
goku_speedbase 300 //Initial Speed boost for ssjlevel 1, only sets if you are slower (Default 300)
goku_speedadd 25 //Speed added to goku_speedbase every next ssjlevel (Default 25)
goku_damage1 200 //Max Damage for ssjlevel 1 power (Default 70)
goku_damage2 300 //Max Damage for ssjlevel 2 power (Default 100)
goku_damage3 400 //Max Damage for ssjlevel 3 power (Default 175)
goku_damage4 500 //Max Damage for ssjlevel 4 power (Default 300)
goku_radius1 100 //Max Radius of Damage for ssjlevel 1 power (Default 100)
goku_radius2 300 //Max Radius of Damage for ssjlevel 2 power (Default 300)
goku_radius3 700 //Max Radius of Damage for ssjlevel 3 power (Default 700)
goku_radius4 1500 //Max Radius of Damage for ssjlevel 4 power (Default 1500)
goku_blast_decals 1 //Show the burn decals on the walls (0-no 1-yes)

Odebral jsem pryc doug, omegared, ally push.

Hoď zeusa na väčší lvl, keďže tie blesky niekedy padajú takmer stále a je to docela otravné keď ťa 3x po spawnutí victimom trafí blesk. Jaws od 39 lvl neráta body ani killy atď. do ranku + na nejaký vyšší lvl pridať hera, ktorý prestrelí kapitána ameriku.

Kotel
05-06-14, 20:23
Kapitana ameriku jsem dal na lvl22 a bude mit napevno 15% sanci na nesmrtelnost kazde 2 sekundy.
Zeus je na lvl32.
S neo se obchazel freezetime, opraveno.
Hraci na konci kola dostanou navic bonus xp za celkove poskozeni vsech hracu. Pri overu nedostali nic, kdyz nic nezabili.

Beat
05-06-14, 22:28
Kapitana ameriku jsem dal na lvl22 a bude mit napevno 15% sanci na nesmrtelnost kazde 2 sekundy.
Zeus je na lvl32.
S neo se obchazel freezetime, opraveno.
Hraci na konci kola dostanou navic bonus xp za celkove poskozeni vsech hracu. Pri overu nedostali nic, kdyz nic nezabili.
Eaxize písal, že je u nea zámer aby obchádzal ten freezetime, mohlo by sa to vyriešiť aj tým, že by sa znížil čas, po ktorý trvá freezetime na 1-2 sek?

killer-savage
05-06-14, 22:51
skor ten freezetime je tam zbytocny. freezetime je urceny na kupovanie veci a po par lvloch sa sami objavia zbrane a prislusenstva :D

Kotel
05-06-14, 23:10
Muj zamer je, aby kolo trvalo dyl, nez freeztime. Nekdo treba nakupuje, kdyz nema vyssi level.

Kotel
06-06-14, 09:02
U Rattlera jsem snížil šanci na vrácení damage na 20% a dmgperlvl na 0,02. Nic jinýho mě nezabíjelo.
Batman bude dávat nějaké zbraně.
Po rozkliknutí serveru v seznamu, se zobrazí odkaz na seznam hrdinů a jejich nastavení.
http://csko.cz/herolist.html
http://csko.cz/shconfig.cfg

Beat
06-06-14, 15:33
U Rattlera jsem snížil šanci na vrácení damage na 20% a dmgperlvl na 0,02. Nic jinýho mě nezabíjelo.
Batman bude dávat nějaké zbraně.
Po rozkliknutí serveru v seznamu, se zobrazí odkaz na seznam hrdinů a jejich nastavení.
http://csko.cz/herolist.html
http://csko.cz/shconfig.cfg

Uprav ešte
Shang-Chi (9) - keď niekoho hitnem knifom, tak je tam šanca, že sa to odrazí a zoberie mi to 1000HP, takže instant kill
Penguin (15) - zvýšiť dmg, niekedy to neberie vôbec žiadne hp
Reflector (15) - ten vôbec ani nefunguje

A bolo by dobré keby sa upravil max 5 bindov na 7-8.

Cardoxon
06-06-14, 15:34
Na lv 40 by se mohl dát lepší hrdina než je bass třeba t-800 https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=35799

Kotel
06-06-14, 16:05
Uprav ešte
Shang-Chi (9) - keď niekoho hitnem knifom, tak je tam šanca, že sa to odrazí a zoberie mi to 1000HP, takže instant kill


To je málo nebo hodně?

Cardoxon
06-06-14, 16:24
To je málo nebo hodně?

Hodně, navíc k tomu dá menši stun a každý ho může mít už na levelu 9

Beat
06-06-14, 16:26
Teraz som sa tam bol mrknúť, jedným slovom niečo hrozné, radšej tam vráť to čo tam bolo predtým, ale toto je nehrateľné. S gunou sa tam nedá už nič dať, jedine že pri tom miniem aspoň 5 lúčov od bassu aby som niekoho dal. Rattlerovi vráť nazad pôvodnú hodnotu, keďže tam každý behá s knifom a dáva s ním 1000hp, respawnem sa s victimom v kancelárkach na office a za mnou niekto stojí s knifom a nič iné okrem sekania do zad nerobí. U morpheusa nefunguje vôbec punisher. Mimo toho každý s levelom 16+ má automatický dubové. Z nejakého neznámeho dôvodu nemám wolverina a i tak mi to dáva tie blbé drápy namiesto tyčky od maula.
Pozri sa na demo 40 lvl dá hocijaký šašo s grimom na 24...

http://ulozto.sk/xUMh4yP3/hroza-dem

Cardoxon
06-06-14, 16:59
Grim je teď moc op, vash the stamped (dubove) by se měl dát na vyšší level, nebo mu snížit dmg. Taky by nebylo zlé přidat něco na max. level, bass je moc low...

killer-savage
07-06-14, 18:39
teraz je rattler moc slaby. rovno si ho mozem aj dropnut

Kotel
07-06-14, 18:55
1000 damage dava shang-chi s sanci asi 1:4, jinak vraci treba jen 10. Snizim mu sanci na tech 1000.

Kotel
07-06-14, 19:50
Teraz som sa tam bol mrknúť, jedným slovom niečo hrozné, radšej tam vráť to čo tam bolo predtým, ale toto je nehrateľné. S gunou sa tam nedá už nič dať, jedine že pri tom miniem aspoň 5 lúčov od bassu aby som niekoho dal. Rattlerovi vráť nazad pôvodnú hodnotu, keďže tam každý behá s knifom a dáva s ním 1000hp, respawnem sa s victimom v kancelárkach na office a za mnou niekto stojí s knifom a nič iné okrem sekania do zad nerobí. U morpheusa nefunguje vôbec punisher. Mimo toho každý s levelom 16+ má automatický dubové. Z nejakého neznámeho dôvodu nemám wolverina a i tak mi to dáva tie blbé drápy namiesto tyčky od maula.
Pozri sa na demo 40 lvl dá hocijaký šašo s grimom na 24...

http://ulozto.sk/xUMh4yP3/hroza-dem


Divny, hp hp jsem u vsech heru snizil o 200, takze by to melo byt naopak snazsi. Navic uz kazdej nema perma nesmrtelnost. Shella teda snizim, aby daval na pvnim levlu jen 600.
Vashe zrusim, pokud ho hrac nemusi mit vybraneho, protoze podle kodu ma fungovat normalne. Zmena hitboxu zrejme ovlivnuje vsechny hrace.


teraz je rattler moc slaby. rovno si ho mozem aj dropnut
Predtim na 40% sanci daval treba 400 damage, to je moc.

Cardoxon
07-06-14, 20:12
Chucky má větší dmg než maul, když k tomu má hráč grima je to instant kill, pokud má i dr. strange spawne se s chuckym klidně 5x a to se mi zdá na lv 27 poměrně hodně OP... Mohlo by se mu snížit dmg alespoň na úroveň maula.

Kotel
07-06-14, 20:31
5x se chucky v zadnym pripade spawnout nema, max jednou. Chucky ma bejt posledni spawnuti s nejsilnejsim nozem. Stahnu zdrojaky a upravim. Grim Reaper ma davat insta kill knifem, ale je to v podstate jen mix heru, co uz tu jsou, takze ho dam pryc. Reflector je to samy co rattler, zruseno.

Cardoxon
07-06-14, 21:05
Místo reflectora by se tam mohl dát třeba juggernaut https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=131716

Beat
07-06-14, 21:33
5x se chucky v zadnym pripade spawnout nema, max jednou. Chucky ma bejt posledni spawnuti s nejsilnejsim nozem. Stahnu zdrojaky a upravim. Grim Reaper ma davat insta kill knifem, ale je to v podstate jen mix heru, co uz tu jsou, takze ho dam pryc. Reflector je to samy co rattler, zruseno.

Lenže chuckyho ovplyvňuje aj dr. strange, preto sa stáva, že sa spawne niekto 5x á z toho 3x má chuckyho knife a dáva tak 160dmg + grim

Kotel
07-06-14, 21:39
To jsem ted vyresil doufam pridanim nejakych funkci. Postupne budu vychytavat vsechny bugy.

Kotel
08-06-14, 12:03
Opraven victim. Přidán T-800 na lvl40.

Kotel
08-06-14, 12:29
Ty mas jakej level Beat, ze ti nejdou zabit low lvl hraci?

Cardoxon
08-06-14, 12:45
Má lv 40

Kotel
08-06-14, 12:58
Aha, takze troll.
Me bylo divny, proc se neda zabit hrac na velkym levlu a ono je to tim, ze kdyz me da za 1000, tak ho to healne za 2000.
Snizil jsem xp potrebne na nizke levly, protoze tam to slo dost pomalu a navic ani nikoho nezabijete, takze kazdej novej hrac se na to vyprdne.
Pak je treba nejak vylepsit team balancer, protoze lvl 40 je nesmrtelnej a pokud se ho podari nejakou nahodou zabit, ma nejmin dalsi 2 zivoty. V podstate muze hrat 20 proti jednomu.

Bujak
08-06-14, 23:28
Aha, takze troll.
Me bylo divny, proc se neda zabit hrac na velkym levlu a ono je to tim, ze kdyz me da za 1000, tak ho to healne za 2000.
Snizil jsem xp potrebne na nizke levly, protoze tam to slo dost pomalu a navic ani nikoho nezabijete, takze kazdej novej hrac se na to vyprdne.
Pak je treba nejak vylepsit team balancer, protoze lvl 40 je nesmrtelnej a pokud se ho podari nejakou nahodou zabit, ma nejmin dalsi 2 zivoty. V podstate muze hrat 20 proti jednomu.

Aha :D a preto pridem na server a mam lvl up :D A ja ze mi niekto hral na ucte.

killer-savage
10-06-14, 17:56
a to je normalne ked som lvl 20 a lvl 5 ma da na pol zasobnika a ja musim minut minimalne 4-5x viac nabojov? dava vobec ta veronika nejaky dmg alebo jedina vyhoda ze to ma M203

Kotel
11-06-14, 14:02
HP jsou na vyssich levelech prepisknuty, takze to jinak nejde. Jeste je zkusim trochu snizit a pak by se daly snizit u shella. Když je tam asi 4x oživení, tak nemusí mít max lvl 1200hp.

Beat
11-06-14, 15:15
HP jsou na vyssich levelech prepisknuty, takze to jinak nejde. Jeste je zkusim trochu snizit a pak by se daly snizit u shella. Když je tam asi 4x oživení, tak nemusí mít max lvl 1200hp.

Jo, lenže to nekonečné oživovanie ani nevyužiješ, lebo 40lvl prežije celý svoj team a respawn mu je na nič.

livenCz
18-11-14, 16:55
A prečo nie na inú IP ? Pretože je zbytočné mať vela serverov jedného zamerania
Tak poč se prostě nezruší pár zombie serverů nebo serverů typu he grenates, rc car,soccer jam nebo schovka ? tyto servery nejsou moc preplnene a docela i zbytecne, kdyz tam moc lidi stejne nechodi. Haters gona hate!

livenCz
18-11-14, 17:07
Ted jsem si tam byl zahrat, a uprimne vam rikam, ze kdyz tam prijde novy hrac tak si neda ani jeden kill protoze tam vsichni maji ty stity, super dmg, mega hp, regeneraci a daj zacatecnika na 1 ranu.

backpase
30-11-14, 20:28
1. kotel upravil, že menší lv dostáva viac xp
2. som lv 40, je to ťažké ale na to sú tam xp za poškodenie, ktoré dostaneš vždy keď niekoho hitneš
3. ak chceš dá sa vypracovať, teraz to dokázalo pár hráčov