PDA

Zobrazit normální verzi : [*Exodus*]Sk1ll3r (jiny hrac) --> y0!



Fighter
19-02-14, 23:42
Vypis z konzole:


=======================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 85937)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'SH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < [*Exodus*]Sk1ll3r >
[AMXBANS] Tvuj nick: Fighter
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:660739080
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1429634690
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.12.62.166
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.12.62.166
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < y0! >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Soccer Jam (soccerjam)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen





Poznamka:






Caute,stahnul jsem od vas CS,chtel jsem to skusit a prekvapene som si vsimnul,ze mam ban.Nejsem cheater a nikdy jsem nemal cheaty a hlavna vec,ze hravam na CSKO.SK servery kde stejne nahanam cheaterov jak ostatny.Nebudu Vam brecet,po tomhle uz tady hravat nebudem,znam ako to chodi,ani ja bych nedal nikomu unban ale rad bych videl to demo,ze kto zamna hraval a jak to,ze moje ip je zabanovane ked ja mam privat.Skoda,ze takhle se musime setkat a nie pri chytani ozajstnych cheaterov :( Dakujem
Fighter

Fighter
20-02-14, 00:48
Pani,nechcem unban lebo pak bude mit i cheater,ja jenom Vas zadam aby ste kontaktovali CSKO.SK kde Vam potvrdia,ze nejsem cheater,pomaly uz 10 let som ich clenom,kupujem VIP jenom aby som vedel podporovat chod serveru,vyse 100 cheaterov som uz natocil a tocim do tedka a nikdy nepouzivam ine nicky ako Fighter,takze ked Vas mozem poprosit nepospinte moje meno a cest a prepiste ten ban na toho kto to udelal.Este raz dakujem,Spozdravom Fighter



Ps:Nepiste mi,ze mam kupit steam lebo mam aj to,jenom ked nejsem doma tak nemam take dobre pripojeni a moc to nestiha,takze na steame hram jenom z domova

matis
20-02-14, 07:05
tak ja som csko.cz kontaktoval a potvrdili, ze cheater niesi, ale zial kedze mas kradnutu verziu a riziko zdielanej IP je vysoke, tak ti s polutovanim musim oznamit, ze UB nie je mozny a ty si zahras jedine s originalkou na steame....prepac

Fighter
20-02-14, 13:23
Ok,aspon snaha sa ceni :( Jenom spochybnovani meho mena ma sere,inac csko som stahoval od kotelni.Dekuji :(

kashpi
20-02-14, 13:29
Ok,aspon snaha sa ceni :( Jenom spochybnovani meho mena ma sere,inac csko som stahoval od kotelni.Dekuji :(

Zabanovany nick(0): < [*Exodus*]Sk1ll3r >
Tvoje jméno není pošpiněno.
Jen zjisti kdo ti hraje za zády, když říkaáš,že máš veřejnou IP :)

Fighter
20-02-14, 13:36
JO,ok,az tedkom jsem si to vsimnul,ze ne moj nick je zabanovany jenom ip.Skusim neco podniknut at se to uz nestane.Majte sa :(

matis
20-02-14, 13:45
JO,ok,az tedkom jsem si to vsimnul,ze ne moj nick je zabanovany jenom ip.Skusim neco podniknut at se to uz nestane.Majte sa :(

kup si originalku a nikdy sa ti toto uz nestane...

Fighter
20-02-14, 17:01
Mam aj origo,ked si to precital co som pisal predtym tak budes vediet proc pouzivam aj NS.Totoznost pachatela sa zistilo,prave teraz odchadzaju od nich kamosi ktory ho trochu dali do parady,je to mlady 14 rocny fagan,jeho jmeno a presna adresa ked nahodou neco je:

Slovensko :tongue:

E matis

udaje zmazane...presim ziadne mena