PDA

Zobrazit normální verzi : BB - bude restart levelů?



Skorpion
20-02-14, 12:23
chcel by som sa spytat ci bude v nejakej blizkej dobe reset na BB, lebo ked vidim ako 15K HP a full dodge ide nemam sancu ani ked si postavim 7 ladder.. aj ked mam 40 dmg atd.. a este ty druhy hraci tak no nevravim pride 1 krat a uz je dead nema sancu.. prosim rychlu odpoved

hofy
20-02-14, 12:38
To jasné hned na začátku, když se vylepšení dělaly, že budou velké bodové rozdíly. Tak to je na každém serveru s vylepšením a kvůli každému nováčkovi na serveru se nemůže dělat reset.

Cip3r
20-02-14, 12:39
Museli by sme k tomu překecat kotla :-D

hofy
20-02-14, 12:46
Nevidím žádný důvod k resetu. Pokud se tedy bude dělat vždy, když přijde nováček bez bodů, tak se tam rovnou může dát stará verze bez vylepšení.

Romisak
21-02-14, 19:44
Ale tie HP by sa neak mohli obmedzit.Lebo keď ide namna 15k som bezmocný.. vsak Beat:D

hofy
21-02-14, 19:46
Pokud bys měl na full CT vylepšení, tak bys neměl mít problém. O tom to je, podle mě je to vyvážené.

Killer Bee
21-02-14, 21:06
DOES ale takový problém jak má nějaký Newbik (malý lvl atd.) někoho zabít když postaví 4x ladder a na něho vleze 1x 15HP tak zádna šance nikoho nezabije a hotovo jako já nejsem ani PRO resetu ani PROTI mě je to trochu jedno no ale DOES musíš chápat když přijde nějaký klidně i zkušený hráč a začíná 0lvl vše tak nemá šanci prostě klidně i s 7x ladder proti 15k HP musíš chápat :)

Beat
21-02-14, 22:14
Neviem prečo všetci spomínate ladder, síce je to najlepší kemp na fragovanie s tunelom ale na tých čo máme viacej hp je lepšie postaviť hard air kde sa hráč s veľa hp môže štipkou nepozornosti pošmyknúť a padnúť dole.

Likan.
21-02-14, 22:26
Lebo s dobrym ladderom das 20-30 fragov a s dobrym airom das 2-3 :D Cize aj ked s ladderom das mozno iba 8 stale je to lepsie aj ked zomries...


Likan právě AIR postavím skoro takový že nikdo na něj ani nepůjde protože na něj ani nevyskáče proto ladder či surf camp či něco takového
a co som asi napisal ? :DDDDD

Killer Bee
21-02-14, 22:35
Likan právě AIR postavím skoro takový že nikdo na něj ani nepůjde protože na něj ani nevyskáče proto ladder či surf camp či něco takového

hofy
21-02-14, 23:29
Se surf kempem určitě nemáš šanci přežít. Pokud jdete do 7-ladderu dva, tak věřím, že 15k HP ZM dá zabít (s kombinací granátů). Nebo si najdi parťáka, co tu už nějaký čas hraje a má nějaká ta vylepšení a určitě se ti bude hrát lépe.

Grakon2702
22-02-14, 00:49
Tady je to to samé, jak v COD:MW nebo na Superhero. Tam také hrajou mnohonásobně vyšší levly a nikdo si tam na to nestěžuje. Když tedy vidím, že v nepřátelském týmu je někdo s větší lvlem, tak se dohodnu s někým a stavím s ním kemp. Brzo si na to hráči zvyknout a bude to pro ně něco jako samozřejmost. (Jedná se o basebuilder, ne?)

Likan.
22-02-14, 02:02
A tu nastava kamen urazu. Ked som mal vsetko full nemal som problem sundat ani ten najlepsi kemp v ktorom boli 2. Takze asi tak no :D Ale skor vidim problem v tom, ze hraci upgraduju same hovadiny ako je armor alebo recoil...

Martin17CZ
22-02-14, 02:50
Čau ,čau Likan ja sem smajl dit víš :) . Je pravda že v pohodě dám zm s 7 000 hp na jeden zásobník ale jen když nejdou záda !.Když jo tak nepřežiju :( .Does s kombinaci granatu ? :DD ten zm ti pujde znova a kilne te když už nebudeš mít granáty :D . Stihnu maximálně trojitý ladder . Does partáka mam např. deluxe,Likan atd. a co kdýž tam nejsou ha.. :) . Většinou mě ty silní nechaj naštěstí :D (jen někdy !) . Ale jde mi tak nákej 10k zm např, Vili Zanej a kilne me protože jde záda . Milostivý mistře Likane prosím porad co mám dělat aby mi zm chodili jako tobě a nechávali a nechodili záda ??? mě jdou jen záda !!!! .Jak je kilíš ty když jdou záda ? Likane prosim můžu se přejmenovat na Likan junior ! ? prosím :) Chtěl bych at mě nechaj a měli ke mě respekt .Oni mě znaj a přesto nenechaj !:((( prosím,moc prosím :)

Likan.
22-02-14, 03:09
Nie, nemozes. cl_minmodels "1" do konzole a problem so zadami hned pominie.

btw. Milostivý mistře Likane XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 1. polovica prispevku celkom pochopitelna a potom to dolizanie XDDDDDDDD