PDA

Zobrazit normální verzi : Přestřelka



Grakon2702
20-02-14, 11:39
Navrhuji zahrnout nějaký úpravy k módu přestřelka:

1. HP u dozorců
Mnohokrát se stane, že jsou 2 CT a 2 T (hlavně ranní a večerní hodiny) a simon chce dát přestřelku. No a kdo asi podle vás vyhraje? Jasně, že CT, ti maj mnohonásobně více HP. Nebo je to zase naopak. CT je málo a vězňů hodně moc (což jsou spíše odpolední hodiny). V poměru vyváženosti HP mezi vězni a CT je to častokrát pro jednu stranu výhodnější než pro druhou.
Navrhuji tedy přidat do tohoto módu nějaké počítadlo poměru CT:T, které by automaticky přiřadilo HP CT podle počtu T, tak že by obě strany měly rovný celkový počet HP (vězni by samozřejmě měli vždy defaultně 100HP).
Jak by to počítadlo počítalo: Nejdříve by se spočítal celkový počet HP u T (Počet vězňů * 100). Číslo, které po tomto výpočtu výjde je tedy rovno celkovému počtu HP u vězňů. Tolik HP by mělo být tak samo i u CT. Pak už se tedy toto číslo vydělí počtem CT a výjde číslo, které by vyjadřovalo, kolik by mělo mít každé CT HP.
Jak by to vypadalo v praxi: Jsou třeba dva vězni a dva CT. Vzhledem k tomu, že vězni mají vždy 100Hp, tak tady není co řešit. CT by měla také 100HP. Teď dejme tomu, že by se před startem přestřelky připojilo jedno T. Teď by to bylo tedy 3:2. Podle výpočtu počítadla by mělo každé CT mít celkem 150 HP.
V případě kdy to bude 19:6 (T:CT) by ten výpočet byl poměrově úplně stejný. 19 * 100 = 1900. 1900 / 6 = 316,66.... Každé CT by tedy mělo 316 HP. Kdyby to bylo 23:7, CT by mělo 328 HP.

2. Nové zbraně
Zbraní je tam na výběr hodně málo. Navrhuji tedy přidat úplně celý arzenál zbraní cs 1.6 do menu výběru, zatím kromě AWP, se kterým by CT častokrát nemělo šanci (už se to tu jednou řešilo).

Kotel
20-02-14, 15:38
ANo.

Toreto
20-02-14, 16:03
ano ano ano a aby to nedopadlo jak ked si mi cez pmky slubil, že pridaš guny do prestrelky a doteraz sme ich nevideli :)

ViRPo
20-02-14, 16:40
ano ano ano a aby to nedopadlo jak ked si mi cez pmky slubil, že pridaš guny do prestrelky a doteraz sme ich nevideli :)

Tiez som s furienom v poradovniku na upravy ;)

Eidam
23-02-14, 14:33
Každé CT by tedy mělo 316 HP. Kdyby to bylo 23:7, CT by mělo 328 HP.
Těch 328 HP mi přijde trošku moc, když si vezmeš, že CT ještě k tomu mají výhodu, že se můžou schovat a celou přestřelku kempit.. už teď to dopadá tak, že na nejhranějších mapách (snow, mountauns, oasis) si CT zalezou na DR/surf a čekají, až jim tam po jednom naskáčou a většinou vyhrávají.

sQueR~^
24-02-14, 08:28
Zbraní je tam na výběr hodně málo. Navrhuji tedy přidat úplně celý arzenál zbraní cs 1.6 do menu výběru, zatím kromě AWP, se kterým by CT častokrát nemělo šanci (už se to tu jednou řešilo).

A kromě rychlopalky,s tou by se to za CT asi taky nedalo :)

Killer Bee
26-02-14, 07:34
22 věznu-100HP*22=2200"6(CT)=366HP nevidím důvod taký počitadlo vůbec dávat :D s 250 HP dávám klidně 10+ lidí když nemam lagy a za T dám sám klidně 2-3 CT s 100 HP když se povede takže podle mě zbytečný HP nějak měnit max když je věznu pod 10 tak HP CT nastavit na 100 tak bych to bral klidně :)

Grakon2702
26-02-14, 15:08
Možná se to zdá, že je to zbytečné, není. Pokud se toto opravdu do přestřelky zavede, všichni si budou rovni. Tohle je však nevýhoda public serverů, kdy se hráči mezi sebou moc nedohodnou. CT se většinou zakempí, to je pravda, kdo by to taky neudělal, když ho bude po mapě honit více jak 20 hráčů a snažit se ho zabít. Stačilo by kdyby vězni nebyli zbabělci a nechali se i někdy obětovat pro dobro celého vězeňského týmu.

FizzyBubble
26-02-14, 15:31
Možná se to zdá, že je to zbytečné, není. Pokud se toto opravdu do přestřelky zavede, všichni si budou rovni. Tohle je však nevýhoda public serverů, kdy se hráči mezi sebou moc nedohodnou. CT se většinou zakempí, to je pravda, kdo by to taky neudělal, když ho bude po mapě honit více jak 20 hráčů a snažit se ho zabít. Stačilo by kdyby vězni nebyli zbabělci a nechali se i někdy obětovat pro dobro celého vězeňského týmu.

Skoro pořád na Snowce na DR nebo když dají MP5 a jdou do probourávání na Mountains tak se nečapou T už vůbec.


E: Plně souhlasím s Gregym my chceme nové zbraně :D:D

Gregyy
26-02-14, 15:33
Ono tohle se nikdy nevyřeší, jestli Hpčka stačí, nebo ne, taky záleží, jestli nějaký T ti nedá random hlavu, nebo spíš tak kdo je u CT a kdo u T, nechal bych tu přestřelku tak, jak je (maximálně přidat zbraně jako je usp, famas nebo např. galil).
A když je jak si říkal 2v2(3v3) tak je to dobrý počet na spoustu atrakcí a nemusí se dávat mód.
A když už, tak jsou i jiné módy, než přestřelka.

Sice je to trošku OT, ale když se tu baví o módech tak knife na přehazování wipa u sharka pro CT by taky nebyl zrovna od věci,

kono159
26-02-14, 15:39
co tak zaviest ze sa prestrelka moze pustit len pri pocte viac ako 10 ludi pritomnych na servery (najmenej 8 T a 2 CT)

Killer Bee
26-02-14, 18:01
Fizzy na snow nebo mountains já vždy když je přestřelka a všichni CT dole DR a vězni nad nima tak já vždy to rushnu a všichni akorát furt kempi :)

Mr.N0b0dy
26-02-14, 18:32
Pome, ještě jeden post. (Prosím Editni to)

Je to pravda o tom campu, řešeno 10000x Zavést také Camp Meter na přestřelku,

ZeMi7
28-02-14, 10:39
Podle mě zbytečné téma...
HP sou v pohodě, a camp je při přestřelce podle mě zbytečný.

Tensa Zangetsu
06-04-14, 10:55
No s tim pridanim zbrani souhlasim. Prece jenom 6 zbrani je malo.
S temi HP sioise souhlasim, jelikoz si CT vzdy vykempi T a pak je to casto cT s vice nez 150 HP v prumeru ooti 4 T kteri maji 100.
Navic bych urcite prisne banoval nevenovani se modu, jelikoz vzdy tretina T si jde hrat bud na autcka, na trampolinu a podobne

Kotel
29-04-14, 09:39
Vsechny pm se mi bohuzel smazaly, takze jsem nemoh udelat nic, co jsem kdysi slibil. Ted se muzu venovat jb, takze tam neco pridam.

FizzyBubble
02-05-14, 15:16
Ty HP při přestřelce by chtěly trochu poupravit jelikož u některých zbraní mají převahu T ale většiny CT např. Lamopalky nebo Těžařský .... Chtělo by to vyrovnanost

Grakon2702
02-05-14, 17:21
Jestli kotel přidal počítadlo podle mého navrhovaného systému, tak by to vyrovnané být mělo. Problém je spíše v tom, že CT se mohou na mapách zakempit a pak v klidu zabíjet. Jinak je to naprosto vyrovnané protože oba týmy dávají stejný dmg a mají stejný počet HP.

Tensa Zangetsu
04-05-14, 22:43
No pri prestrelce to kempeni jeste neni takovy problem jako pri sparte, kde treba na jockeru se zakempi na vezi u CT zoby a T jsou vy vite kde. Nebo na beach si treba 2 CT vlezou na vrtulnik, popoleti s nim a hned jsou T na stjnem miste. Ale za to lozeni na vrtulnik pri sparte se myslim banuje

ImGustak
05-05-14, 06:58
Ono když při spartě tam pobíhá 20 T a je 6 CT tak co ctčkám zbývá? Rush asi vážně nepůjdou. A jestli myslíš mapi "jail_joker" tak ta už se smazala a ano CT/T na beach nesmí být na vrtulníku.

Britny
05-05-14, 15:27
Jestli kotel přidal počítadlo podle mého navrhovaného systému, tak by to vyrovnané být mělo. Problém je spíše v tom, že CT se mohou na mapách zakempit a pak v klidu zabíjet. Jinak je to naprosto vyrovnané protože oba týmy dávají stejný dmg a mají stejný počet HP.

Toho sem si nikdy nevšimla, že by CT a T měli stejně HP. Nevím jestli kotel s tím něco udělal, poprosila sem ho, aby CT měli při všech modech max 250 HP. T měli vždy 100HP a 0 vesty. Takže když dají CT mp5 a dalo jim to 400HP tak to pro T ani není šance. To samé při glocku a podobných primitivních gunech.

Honey cocaine
05-05-14, 17:34
V tom ma Britny pravdu, respektive kdyz jsou 4 dozorci zalezli na nejake atrakci, jak to vetsinou byva , zakempi to tam a jen cekaji az jim tam nekdo vbehne, to je potom prestrelka o nicem, kdyz t nemaji sanci sundat ct.

GRANDMOTHER
05-05-14, 17:50
V tom ma Britny pravdu, respektive kdyz jsou 4 dozorci zalezli na nejake atrakci, jak to vetsinou byva , zakempi to tam a jen cekaji az jim tam nekdo vbehne, to je potom prestrelka o nicem, kdyz t nemaji sanci sundat ct.

Kdyz by tam byli trochu inteligentni hraci tak vsech 20. T by to tam rushlo a necekali by pred tou zminovanou atrakci,ale tak hold inteliqentni nejsou...

E: nechte jim ty HP tak jak jsou,treba jim to po case dojde ze nemaj byt nekde zalezli nebo si hrat buhvi na jake atrakci...

E2: Nebo jim to udelejte jak je to pri sharku nebo pri jinych modech,cim vic T tim vic HP by CT meli...

Grakon2702
05-05-14, 17:52
Taky nechápu jak mohou mít CT 400 HP. Pokud vím tak systém mého počítadla se zkombinováním sytému uvolňování míst pro CT by měl být maximum HP nějakých 380 +/-

Britny
05-05-14, 19:09
Musíte brát taky ohled na to, že ne všichni T jsou inteligentní a ví co mají dělat. Nebo že k večeru tak bude full server, aby T mohli naběhnout na CT. Prostě je to nereálné. Pokud by to mělo zůstat, tak jak to je, tak by T měli mít víc HP + vestu.

GRANDMOTHER
05-05-14, 19:18
Musíte brát taky ohled na to, že ne všichni T jsou inteligentní a ví co mají dělat. Nebo že k večeru tak bude full server, aby T mohli naběhnout na CT. Prostě je to nereálné. Pokud by to mělo zůstat, tak jak to je, tak by T měli mít víc HP + vestu.

Já bych to udelal tak ze by T meli nejakych 200 HP+ Ctckum bych to nechal tak jak to je a po case (2 mesice) az by si T zvykly/i napr. rushovat nebo tak,tak bych jim to zas snizil...jen nazor,nehatujte me.