PDA

Zobrazit normální verzi : Bugy na novém sh



Bezdak
20-02-14, 13:39
Sem by se mohly psát bugy na které jste zatim přišli.

Už asi 3x se mi stalo, že do mě někdo začal střílet a já se nemohl vůbec hýbat (možná je to nějaký hrdina ale nevim o tom).
Pokud začne hlasování o novou mapu těsně před koncem kola, tak s novym kolem to hlasovací menu zmizí.
Ten autologin nefunguje. Pokaždé se musím přihlašovat. Možná by nebylo od věci to pro steam hráče udělat na sid bez nutnosti se furt přihlašovat.
PTB plugin "přemýšlí" nahlas a spamuje tím pak veřejný chat viz screen (http://csko.cz/d/IPGrev2F). Takhle zaspamuje klidně 15 řádků.

Dál bych se chtěl zeptat jestli je přirazení hrdinů k levelům konečné nebo se to ještě bude upravovat.

DelteN
20-02-14, 16:05
Na servery by sa mohli zrušiť baterky... Na malých mapách je to potom strašne prelagované napr. de_huntic

eaxize
21-02-14, 10:54
to s tym hýbaním ..s tym som sa ešte nestretol.nebol to náhodou hrdina The Hulk ?
plugin na prihlasovanie sa celkovo musí ešte prerobiť pretože minule pravdepodobne práve kvoli nemu vypadol server kvoli velkemu náporu hráčov to plugin potom neutiahol.
A aj to tak bude, pracuje sa na tom aby sa steam hráči nemuseli registrovať
a PTB mam screen-nuté aj ja. Keď chce hráč prejsť z CT do T tímu pritom T tím je dostatočne silný,ide mu to skúšať XY krát a tym spamuje chat,aj keď má 40 z 5 pokusov.
Po tom 5 pokuse by ho malo kicknúť.
na mape de_huntic budem musieť dorobiť o spawn naviac pre každý team.minule som sa nemal kde spawnovať

Bezdak
21-02-14, 13:06
Madness hrdina - první kolo na mapě bych vypl ty jeho brokovnice stejně jako to bylo dřív na starém SH u veroniky.

Jo a jinak ten madness je OP jako prase :D

***WARNER!K***
21-02-14, 16:31
No mě autologin funguje v pohodě, poprvé to sice nefungovalo, ale pak přes /reg mi to už šlo a s tím, že ses nemohl hýbat tak jedině Hulk nic jiného mě nenapadá

DelteN
26-02-14, 19:32
Niekedy sa stane že hned ako ma to spawne na začiatku kola zo 100 hp a smoke mi ho uberá dalej a to mám potom hrať z 20 hp..? Myslím že sa to stane ked niekto pred koncom kola hodí smoke iné vysvetlenie nemám...

Beat
27-02-14, 10:49
Niekedy sa stane že hned ako ma to spawne na začiatku kola zo 100 hp a smoke mi ho uberá dalej a to mám potom hrať z 20 hp..? Myslím že sa to stane ked niekto pred koncom kola hodí smoke iné vysvetlenie nemám...

Robí to keď niekto hodí ku koncu kola smoke a ono to nejako pretrváva aj do začiatku toho nasledujúceho.

Ešte k bugom

Morpheus - Do popisku by sa malo pridať, že je len pre vip hráčov + je tam napísané, že mám mať nekonečno ammo ale bohužiaľ keď ma to spawne tak mám 30 nábojov a celkovo 0 alebo 40 ak dajme tomu vystrieľam 15 nábojov tak mi nejde prebiť a musím aj tie zvyšné náboje vystrielať.

Chucky - Hráča to nespawne s knifom ale so zbraňou bez crossu a nemá knife ani druhú zbraň ak do konca kola neumrie tak to ostane aj na nasledujúce kolo.

eaxize
27-02-14, 16:16
Morpheus je tak spravený ,aby to tak robilo

Cardoxon
27-02-14, 22:41
Goku - občas i po skončení Kaioke módu mi zůstane 1000 hp

Bezdak
03-03-14, 13:11
PTB neumí zacházet s botama. Na serveru pak vznikají situace kdy je hra např. 2 vs 7
Vím že to bylo i na starém SH, ale přesto. Nešlo by u Veroniky udělat aby granáty neodhazovaly hráče z vlastního týmu? Hráči to pak zneužívají při defusu bomby.

Beat
03-03-14, 15:12
PTB neumí zacházet s botama. Na serveru pak vznikají situace kdy je hra např. 2 vs 7
Vím že to bylo i na starém SH, ale přesto. Nešlo by u Veroniky udělat aby granáty neodhazovaly hráče z vlastního týmu? Hráči to pak zneužívají při defusu bomby.
To ptb tam je na ... Hrajeme huntic celkové skóre 12:2 pre ct, bolo 7 prehier celkovo po sebe a k T to nikoho nehodilo jedno kolo sa mi podarilo so scorpionom naťahať si ct a pozabíjať ich, vyhrali sme kolo a hneď na to ma to hodilo k ct, táto situácia sa opakuje neustále, že je to aj skóre 10:1, pretože v teame kde je over síce nemusí byť niekto s najvyšším lvlom ale stačí aby tam boli 3-4 hráči s morphom, chuckym a yodom, ak narazíš na takúto skupinku hráčov nemáš šancu keďže si ťa neustále budú pohadzovať s yodom. Mohol by sa nastaviť u toho yodu väčší časový úsek po ktorom ho môžeš použiť.

eaxize
03-03-14, 17:13
Ptb sa vraj bude prerabat , len ktovie kedy :-)

backpase
04-03-14, 00:31
Inak taký najväčší bug tam je to chucky oživenie zo zbraňou, s tým by sa malo niečo spraviť inak si myslím, že už sú tam veľké bugy neni, postupne sa asi objavia ďalšími lvlmi

Bezdak
07-03-14, 14:07
Ten novej ptb stojí za prd. Proč tam vůbec neni ten klasickej co je všude jinde na serverech Kotelny?
Když bylo na serveru tolik hráčů - http://csko.cz/d/thOIGrEH
Tak jsem se nemohl připojit ani k jednomu týmu viz - http://csko.cz/d/dsIHLTxw

Cardoxon
09-03-14, 14:49
Casper - Ghost mode nesnižuje HP/AP a nedává noclip

taky by se mohl opravit herolist....