PDA

Zobrazit normální verzi : Hráč Měsíce: Únor/Február - NOMINACE



NarutoO
20-02-14, 14:26
Je tady další kolo ankety.

Vítejte do jediné moderováné sekce na tomto fóru :), pravidla, která jsou uvedena níže tedy platí jako vodítko pro mě a matise, které věci budem schvalovat a které ne. Vzhledem k této změně jsem blacklist vymazal, ne proto, že bych vás nechtěl trestat, ale protože se změnily podmínky. Tak tedy každý dostal druhou šanci.. Blacklist stále platí, jen je prázdný.

V anketě můžete nominovat hráče v těchto dvou kategoriích:

Hráč Měsíce

Admin Měsíce

Cena pro hráče měsíce: Hráč měsíce získá speciální barvu nicku, VIP na dva měsíce a tento krásný animovaný certifiká do podpisu s měsícem Únor

http://ubuntuone.com/4umiIQIT1vzsD2PirMHqo8

Admin měsíce: Získá speciální barvu nicku, VIP na dva měsíce a tento ještě hezčí animovaný certifikát do podpisu s měsícem Únor

http://ubuntuone.com/1mfCnMCsNviyDIaREQWKy3

Pokud hráč VIP výhodami právě disponuje, může aktivovat VIP kód po vypršení stávajícího VIP období. Certifikát může používat i po vyhlášení dašího kola ankety.

Průběh ankety se bude skládat ze dvou aktivních částí a jedné informativní: z nominace, hlasování a nakonec slavnostního vyhlášení.

Nominovat můžete do vyčerpání slotů, nebo nejpozději do po. 24. 02. 2014 do 21:00 na tomto vlákně vámi preferovaného hráče, nebo admina a od toho samého dne kdy budou naplněny sloty nejdříve v devět hodin budete mít možnost na vláknech “Hráč měsíce: Únor - HLASOVÁNÍ” a “Admin měsíce: Únor - HLASOVÁNÍ” z nominovaných kandidátů hlasovat pro jednoho hráče v každé kategorii. Termín konce hlasování zůstane nezměněn. Vítěze vyhlásíme v sobotu 1. 3. 2014 na vlákně “Hráč měsíce: Únor - VYHLÁŠENÍ” v 07:30.


Výběr/charakter nominovaných:

Každý člen fóra může nominovat právě jednoho hráče, nebo právě jednoho admina. Je to proto, aby mělo víc hráčů šanci nominovat.

- který za tři uplynulé měsíce anketu nevyhrál

- který je aktivní na fóru

- který je aktivní na serverech

- kandidaturu může získat pouze hráč, který nemá ban na fóru, ani ve hře

- v každé kategorii je nominováno maximálně 7 hráčů.

- kandidaturu hráč nabývá pasivně (tzn. ať už o to stojí, nebo ne), v případě nezájmu o titul ho získá titul další hráč v pořadí, pokud se vzdá pouze výhry VIP kódu, zůstane mu titul a VIP kód dostane druhý hráč v pořadí

Pravidla, průběh nominace:

- vlákno neslouží k projevování nebo demonstraci názoru na admin team, nebo ostatní hráče. Stejně tak tedy jakákoliv ironická nominace nebude schválena (viz níže)

- příspěvky, které nebudou obsahovat nominaci, ale jiný obsah stejně tak nebudou schvalovány, stejně tak nebudou schvalovány příspěvky nominací do neexistujích kategorií.

- aby byla nominace úplná, uveďte alespoň dva rozumné důvody, proč by měl být hráč nominován a napište korektně, jestli se jedná o hráče, nebo admina.

- pište důvody, které mají hlavu a patu, že je někdo aktivní není důvod, ale podmínka pro to, aby mohl být nominován
(vyhněte se psaní formulací a důvodů: Je to král, Je to pán, Aktivní, je sním sranda, da sa snim pisat, je to proste super hrac, má mě rád a pod.)

- každý měsíc je možné nominovat právě jednoho admina nebo hráče. Nelze nominovat v jednom měsíci i admina i hráče.

- hráč nesmí nominovat sám sebe

- hráči, kteří mají méně přípěvků než deset, nebo jsou moderátorům ankety nějak jinak podezřelí, mohou být ignorováni, jejich nominace nebudou schváleny.

- Nesmyslné nominace si vyhrazujeme neschválit a neumožnit hráči, který nesmyslnou (ironickou) nominací anketu bojkotoval v tom daném měsíci dále kohokoliv nominovat.

- CHH, spešly budeme dávat jako hráče, protože nomiací na admina měsíce je vždy více.

- jakékoliv nepopsané, ale odhalené podvody mohou být vyhodnoceny moderátorem jako hrubý přestupek proti obecným pravidlům fóra a důvodem k banu na fóru a může též dojít k okamžité diskvalifikaci už nominovaného hráče.

- hráče přidá jakýkoliv moderátor ankety, pokud nominace nebude vyhovovat, moderátor může požadovat edit nominace

- Hráč, který získal nominaci může být vyřazen z hlasování a zařazen do blacklistu pokud spamuje chatbox, fórum nebo přátele na steamu reklamou na sebe

- hráč, který bude dělat v chatboxu, na fóru nebo na steamu reklamu jinému hráči může být zbaven možnosti být nominován (bude zařazen do blacklistu)

- tzv. blacklist je seznam hráčů, kteří nemohou být po dobu šesti měsíců nominováni do ankety a mají zákaz přispívat do témat zakládaných v sekci ankety. Pokud v tomto období opět dojde k porušení pravidel ankety, zákaz se prodlužuje o dalších šest měsíců.

- blacklist za reklamu se vztahuje pouze na fórum, chatbox a na doložitelné chatlogy ze serverů. Steam těžko uhlídáme.

Doporučujeme dobře promyslet, zda tento konkrétní měsíc chcete někoho nominovat. Je potřeba, aby si hráč vaší nominaci opravdu(!) zasloužil.

Pravidla a podmínky by měly zůstat takto. Pokud některým bodům nerozumíte, napište mi to do PM a pokud vyhodnotím, že je to z tohoto příspěvku nepochopitelné, upravím formální stránku pravidel. Od 10. 2. 2014 jsem pravidelně spamoval chatbox s odkazem na TOTO (http://csko.cz/forum/showthread.php?24998-Hr%C3%A1%C4%8D-M%C4%9Bs%C3%ADce-N%C3%A1pady-p%C5%99ipom%C3%ADnky) vlákno. Nidko toho nevyužil! Pokud uznáme za vhodné je někdy změnit, učiníme tak vždy s vyhlašováním dalších nominací. Některé důležité body si vyhrazujeme měnit v průběhu.. tak prosíme o shovívavost. Pokud máte nějaké připomínky k průběhu ankety, toto fórum k tomu neslouží. Pište soukromé zprávy organizátorům, tedy Mě, Matisovin nebo do toho pošahanýho odkazu výše v tomto odstavci.

Nominovat admina nebo hráče můžete právě TEĎ!

NarutoO
20-02-14, 14:26
schválené nominace Adminů:

Byznis (mrtvé deti v živom plote)
Eso.
Johny Pampeliska
Does
kono159
Aleš
Bia Fz


schválené nominace Hráčů:

Beat
Mr. Chemistry

matis
20-02-14, 14:43
Nominujem admina Byznis alias Riso

- clovek co sa tu asi najviac stara o chod
- dohliada na vsetkych serveroch
- rad pomoze a poradi
- je to dobry clovek aj napriek vsetkemu co si zazil...

Esmeralda
20-02-14, 14:49
Nominujem admina Eso.
pride na hlasenie ked ho potrebujem
ma brain
je to chalan v mojej vekovej kategorii s ktorym je sranda
ma to v hlave zrovnane

Toy
20-02-14, 20:15
Jako admina měsíce nominuju Johny Pampelišku

sice nemá takovou aktivitu na serverech ale . .

- vždycky přijde na forko v dobrý náladě
- strašně v pohodě týpek to je
- je to vemeno 1. třídy
- smrdí tu už pár let

3k a Jerry
21-02-14, 11:36
Nominujem kona 159 lebo včera tu semnou seděl 12 h a helpoval mě s průběhem turnaje, čímž mě zachránil a urychlil tak další zápasy ..
A celkově to neni prvni turnaj kde mě pomohl ..

Despe
21-02-14, 18:00
Nominuji admina měsíce Aleš

Je aktivní
Chodí na hlášení
Je to pohodář, vše řeší s chladnou hlavou!

hofy
21-02-14, 22:32
Nominuji hráče Beat:



nespočet nahlášených cheaterů na fóru (http://csko.cz/forum/search.php?searchid=927900&pp=)
neustále mi hlásí problémy na basebuilderu
je to master stavitel :shifty:

Byznis
24-02-14, 00:42
ako hraca nominujem Mr. Chemistry
- nespocetne vela hlaseni
- snazi sa pomohat

Eso./digl
24-02-14, 20:52
Nominujem admina Bia fz alias strielaca trojuholnikov

- v pohode clovek
- pomoze mi ked potrebujem pomoct s nejakymi previnilcami na servery
- strasi tu uz dost dlho takze si myslim ze by si nejaku cenu zasluzil