PDA

Zobrazit normální verzi : Prava na server DM1 a DM2



ErroVK
20-02-14, 20:02
Ahojte chcel by som poziadat o prava na DM1 a DM2. Vek 27,hravam csko od 15 rokov asi , adminom som bol na 5 asi serveroch uz presne vsetky si nepametam csworld ,in-gaming a este dalsie.Bolo to pred 7 rokmy ked som sa prestal hravat csko koli babe takze som prisiel vsade o prava koli neaktivite.Teraz som v cz takze travim vela casu hranim cs1.6 som dost casto na servery dm moj nick ErrorVK alebo ErrorVk & <3 Pusinka :* steam id STEAM_0:1:18038778. Adminom som bol 2-3 roky. AK este nieco chcete dopiste a ja vam odpoviem na vsetko zatial ma nic nenapda:D.
Ps: dost vela casu som travil na DM1 ale chodim aj na DM2 som tu online podla toho ako pracujem a kedy vstanem hned som za pc a hram cs1.6

ErroVK
20-02-14, 20:52
No v chatlogu (http://csko.cz/chatlog/show?from=22-01-2014&to=20-02-2014&server=1&nick=&sid=STEAM_0%3A1%3A18038778&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit) vidím že si se napojil teprve před 3 dny, na forku ses regnul právě teď, ani nemá smysl psát že nehlásíš cheatry, já jsem proti, příště si přečti Pravidla žádosti!!! (http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%9E%E1dost%ED-!!!) , kde som 3 dni ? ja sa ako hadat nebudem tu na dm1 som hravam strasne dlho asi od svojich 24 rokov a nieco aj skor ale su tma pauzi velke dakedy som mal nick Error teraz po novom Errorvk a este na dm2 som zacal asi tak od vcera a tam mam ten 3 nick ErrorVK & Pusinka :*,, ano na forko som sa regol dneska cheaterov hlasim cez ! par krat prisiel daky admin ale to fakt par krat aj ked napisem ! admin cheater nick WH alebo AB napisem dakedy je to oboje ze ma,,, a precital som si pravidla ak by si chcel vediet ,, a preco ziadam o prava pre malu aktivitu na serveroch DM2 a DM1 lebo tam hravam dost casto ako som v cz uz asi 6 mesiacov som tu kazdy bozi den na dm1 alebo 2 (na dvoje som od vcera ako som pisal ) a to asi tak cca 3 az 4 hodky dene.Ked nebudem mat prava nic sa nedeje,zivot ide dalej len prosim viac aktivity na tych serveroch alebo aspon ked napisem ! tak nech daky sa aspon dostavy

human
20-02-14, 21:05
Aky si mal pred tym nick? Error si tam vsimam tak den, dva.

hofy
20-02-14, 23:09
Takže máš novej steam, nebo jak? V chatlogu je že si se tam napojil poprvé před 3dny, nevím jestli se mazal, ale pochybuji o tom.

Pardon za OT, ale mazal, před třemi dny.

Mr.Hol
20-02-14, 23:11
Chatlog se mazal pred 3mi dny :D ale to je ted jedno...

Jinak na DMku hraje a hodne dlouho! To muzu potvrdit a navic skill ma.

Zadost je dle me OK, ale zalezi na "strilecih" adminech!

matis
21-02-14, 07:17
Poznam, aktivita na DM je....

ale prist na forko len koli pravam mi pride trosku odveci....

ale OK pockam si este

ErroVK
21-02-14, 07:40
ano prisiel som len koli tomu ze tam uz hravam casto a vela krat som z nechutov vypol cs koli cheaterom.Jedinu taku aktivitu co vidim tak je od matisa sem tam pride aj iny admin netvrdim ze nie ale matis je tam dos casto a asi aj jediny co mi odpoveda na vykricnik ze pride na server kedze zbytok adminov nepoznam az tak.Matis csko som zakvacil na klinec uz pred 7 rokmy uz to hravam 4fun ziadny klan nic proste len dm,aim,awp,fy, a take mapky lebo pub velmo hrat neviem hehehe :D. ale ako pisem svet sa mi koli tomu nezruti ze prava nedostanem proste je to tak ci tak na vas aj keby som na oboci stal :D.ja len koli tomu pisem ze posledne mesiace som tam casto dene aspon 4 hod ako vstanem a ako idem do prace.a to ze som cheaterov nedaval na forko to len preto lebo dako som to neriesil tak extremne pisal som cez vykricnik admin neprisiel neprisiel tak som sa zvykol odpojit nerobit si zbytocne nervy a ked mal dake spatne ab tak mi to dako nevadilo ked ma nedaval casto a cez steny a ked mal wh a nedieroval zbytocne aby sa neprezradil tak mi to nevadilo preco? preto lebo tym som si ja zvysoval svoj aim a reflex zdokonalis casom ked hrat proti takym cheaterom, to je asi vsetko z moej strany cakam len na vyjadrenie, ak chcete dema tak kludne vam budem davat staci napisat, a matis moze sam potvrdit ze nie som ako daktory ze hned ked dostanem daku dieru alebo nezmyselnu hlavu ze pisem cheater :D ked nie som si isty tak napisem matisovy ak je na servery nech si ho kukne ci ma ci nie ale ked napisem ze je cheater na servery tak to fakt je lebo som si ho aj spektoval. Ja len chcem aby bolo cim menej cheaterov na servery aby druhym ludom nekazili pozitok z hry.MR hol tu nejde o skill ale o skusenosti co sa tyka cheaterov.Aby bol clovek admin skill nemusi mat to neni dolezite na to aby videl rozdiel medi wh,ab a skillom. to asi vsetko

matis
21-02-14, 08:12
Ja by som bol za, ale musis zvysit aktivitu na forku, uz len kvoli tomu aby si spoznal ludi, cheterov atd...:D

ErroVK
21-02-14, 08:27
matis ako spoznat cheaterov nemusim mam bohate skusenosti kedze som bol aj CHH

Charon35
28-02-14, 19:45
Deathmatch 2 25-02-2014 15:52:11 STEAM_0:1:18038778 109.81.231.34 ErrorVK ty chuj mal som 2 na knife a ty ma das omg
Deathmatch 2 25-02-2014 15:28:23 STEAM_0:1:18038778 109.81.231.34 ErrorVK aj opice vedia citat a pisat ale keby som to povedal tak by som u razil opicku

http://bans.wtf.sk/new6/ban_list.php?bid=11789 - "Dôvod: za prve som steam a za druha ahoj :|"

Neviem, či by si nebol ten zlý na serveroch. Urazíš hráča a za 5 minút dáš za to isté niekomu ban. Aby z toho nebol druhy Kofi konflikt... :/

ErroVK
01-03-14, 14:54
jezis to boli casy kedy si ,, to je u 3 roky stare ak nie viac ,, a to bol admin proste za pravdu sa zacal hadat a po hlave si skakat nedam ani od 100 rocneho chlapa,, boh mi da usta na to aby som si ich otvoril ked sa mi nieco nepaci ,, a keby sme to takto mali riesit tak ani jednen clovek neni svaty tak tu nerob dramu,, a to stou opickou nebola urazka hraca ale odpoved na uplne nieco ine a inemu hracovy adresovane.proste len som mu pisal ze sa pise vypnut a nie vipnut (aby si vedel ako to zacalo), a to bola odpoved uplne inemu hracovy nie dotycnemu co som ho opravil.. a to prve ani neviem co je a to bolo skor pisane ako vtip alebo srandu lebo este ani raz som neurazil hraca za to ze som mal knife a on ma dal zbranou alebo niecim inym to omg je napisane len tak bezdovodne tak potom neviem co riesis ak hladas este bany tak som mal aj na u2 za cheating co som dal dieru adminovy dvakrat za sebou na 2 naboje hs a ban najdes este aj na inych ns serveroch zevraj cheater :D ale nedam si minimalne 400eurovy steam zabanovat :D

Charon35
13-03-14, 21:43
Deathmatch 2 10-03-2014 18:16:46

Nejak nulová aktivita...

ErroVK
14-03-14, 06:52
zacal som hravat cs go s kamaratmy tak uz dako ma netaha na 1.6 :D ale obcas som tam ale uz fakt malinko cs go vladne svetu

Shamino
14-03-14, 22:57
Tak k čemu by ti byly práva když hraješ GO?

ErroVK
15-03-14, 07:04
teraz som presiel na Go tak su mi uz k nicomu prava.Ked som ich chcel tak som hraval iba 1.6 a kamosi LoL (hraval som tom snima ties) ale ked ma lolko nebavilo tak som hral 1.6 a dost casto.Ale kamosi presli na Go tak som zacal a ja,takze temu mozete zmazat proste uz to neni aktualne.Hore pisal jeden uzivatel ze aktivita ziadna.Tak som mu dal na to odpoved ze preco.Tak to aj znamenalo ze uz prava nechcem ked uz 1.6 nehravam a som tam fakt malinko max raz za tyzden na chvilku sorry ze som sa tam nevyjadril ze uz nestojim o prava.

Charon35
15-03-14, 07:21
Fajn. Žiadosť tu nebola ani mesiac. A kecajte stále, "prečo ti to cajron tak dlho trvá, ha prečo?!".... Lebo prd.