PDA

Zobrazit normální verzi : DUST2ONLY - Luboo



markeloN
21-02-14, 01:34
Nevím, na co už nenarazím, udělejte si s tím co chcete, ale nemám na toto nervy ani náladu ...


->> http://uloz.to/xEBwHKVr/screenshotpack-rar

Luboo
21-02-14, 01:46
Zdravím,

no takže sa idem k tomu vyjadriť

NAJPRV prosím adminov, aby si pozreli celý chat, nie len to , čo tu dotyčný hráč sfotil

Prišiel som si zahrať na server, už som videl, že hráč "delpanpro" veľa píše, uráža, ale bolo mi to jedno, chcel som si zahrať.
Urážal ma, snažil som sa to nejako nevnímať , len potom chlapec začal nadávať po mojej rodine a to si myslím, prehnal.

Nijako som ho vulgárne neoslovil , ak nepočítam debil, truľko :D

Začal potom písať, že mam rôzne cheaty, wh, ab...tak prosím aby si páni admini skontrolovali hltv, či som mal nejaké cheaty :)

CSko hrám 5 rokov, z toho 2-3 roky na steame, s odohratými 2000 hodinami, ale on ma musel stále ponižovať, pretože si myslel, že server patrí jemu a on bude hovoriť, kde všetci na mape pôjdu.
Robil som na kotelni admina asi 2 roky, ale keby som ešte mal práva tak máš odomňa okamžitý ban za urázky na rodinu.

"delpanpro" fakt si myslíš, že by som riskoval steam, kvôli tomu, aby som si zacheatoval? Na kotelni? kde hrám minimálne 2 roky? Keby som chcel cheatovať tak si zapnem steam a k tomu mam ešte dynamickú IP.

Fakt nechápem takých ľudí ako si ty, správal si sa ako 15 ročný. Aj ja som taký bol, lenže už mam trošku viac rokov. Aj keď som mal 15 nikdy som neurážal nikoho rodinu a je to od teba zbabelosť toto robiť, len preto, že dostaneš odomňa 10 hláv po sebe :)

Tiež som sa nezachoval správne, mal som ho ignorovať, ale jednoducho mi to nedalo.

Takže prosím pánov adminov aby z toho vyvodili dôsledky, ďakujem :)

markeloN
21-02-14, 02:31
1. Vidíš tu někde stížnost na to, že by si cheatoval, za 2... Dokud nebudeš mít důkaz ty, že jsem ti nějak nadával nebo tak, moc toho nesvedeš ...

markeloN
21-02-14, 02:36
Ale vlastně ano, admini a spolek zde, koukněte se na hltv, hlavně ke konci když už jsme tam byli tak 4 ... :)

markeloN
21-02-14, 02:36
A že máš 2000 hodin to si co? Já mám přes 4500 a taky se nechlubím :strongbench:

Luboo
21-02-14, 03:06
Chlapče, ty si ešte stále nepochopil , že admini uvidia, čo si mi písal? :) že to je uložené

matis
21-02-14, 08:34
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=97745

ak mas podozrenie na cheaty, tak dodaj demo, alebo hod odkaz na HLTV...

@Lubooo > teba upozornujem, aby si neprovokoval zbytocne hracov, lebo schytas nieco aj ty....