PDA

Zobrazit normální verzi : CHH na DM



Kubelas
21-02-14, 09:11
Čaute, tak chtěl bys požádat o CHH na DM. Na DM hraju delší dobu. A myslím si, že skill mám i cheatra poznám. Na fóru mám dost nahlášené to samé adminům na steamu.
Myslím, že rozepisovat se o sobě nemusím.. jestli chcete přečtěte si to zdehttp://csko.cz/forum/showthread.php?22029-Jailbreake-1-2-3-4
Vím v poslední době mé chovaní nebylo nějak ukázkové. Ale už to je v pohodě lépe řečeno snažím se to zpravit jak bylo předtím.
Rozhodně nehodlám si práva rozšířit na JB!! a ani bych si je nerozšířil.. Vím můj chatlog není nejčistší.. Ale pokusím se to zpravit:)
Proč já?
Moc adminů na serveru nevídám když tam jsem, ale když jim napíšu jsou ochotni přijít:) Nevím co bych měl ještě dodat.. Případné další otázky zodpovím. Děkuji za čas ztrávený nad touto žádostí..
Můj rank na DM : http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=981738
Steam ID : STEAM_0:1:64378036

because
21-02-14, 13:27
Aktivita, hlasenie cheaterov su, len ma trocha nastvalo to spamovanie na JB, ale tak to nepatri do kategorie aim takze za mna PRO :)

Kubelas
21-02-14, 13:48
Děkuji Becausi:) ano byla to blbost spamovat. :) Úplná zbytečnost to byla. :)

human
21-02-14, 17:26
Ja som pre. Poznam ta uz dlho a ked ti zrovna neprepina, tak nato urcite mas. Ci uz skusenosti alebo rozum. Schudni a nedobiehaj ma v ranku :D

Kubelas
21-02-14, 17:32
To už se nestane :) s tím chováním :) chudnu a doháním tě v ranku :D. Díky tučnáku :P

noirbun
22-02-14, 19:00
ten je na minime, ten uz nemoze chudnut :D nahlasuje, je aktivny, ja som pre :)

Kubelas
22-02-14, 19:12
Děkuji :) noirbune :) a nech ten polštář!:D

Despe
22-02-14, 22:10
No, jen aby si potom nepřešel na Jb, na serveru sem tě párkrát viděl, byly sme kolegové, seš v pohodě, takže já jsem pro.:)

E: Aby ste si to blbě nepřebraly, parkrát, myslím tím, když sem tam byl já, aktivně tam nehraju..

Kubelas
22-02-14, 23:08
Neboj to se nestane :). Jako na JB obcas zajdu to se priznam, ale ne uz tak aktivne jako predtim.:) A dekuji Knazi :)

PS: pisu z mobilu :D takze spatny pravopis :P

R3S
26-02-14, 01:31
Za mě ano

Kubelas
26-02-14, 07:51
Děkuji :)

BUBEN
26-02-14, 16:33
Jako nouzovku možná, ale asi ne. Nedávno jsem tě viděl na DM a žádná sláva. K:D 1,24 taky moc nepomůže.

Kubelas
26-02-14, 16:44
Tvůj názor beru :). Jako někdy se daří a někdy zase ne:). Ale díky za vyjádření.

Chemo
16-03-14, 16:06
Cheaterov hlási, aktívny, v pohode. Ja som ZA.

Kubelas
16-03-14, 17:36
Děkuju:) a jestli bych mohl poprosit další adminy o vyjádření?:)

_AnGeL_
16-03-14, 18:08
Je aktívny, hlási cheaterov som pre.

Kubelas
16-03-14, 19:03
Děkuji Andílku:D:D.

dhaaqu
23-03-14, 03:14
Když píšete "hlásí" tak tím potvrzujete, že vám na steam? Na fóru není za poslední dobu nic.

Kubelas píšeš, že by sis práva na JB "rozhodně nerozšířil". Proč ne? Je víc adminů, co mají jak JB tak Aim, když to takhle píšeš zní to vzhledem k tvé aktivitě nedůvěryhodně. To není kritika toho, že chodíš na JB, jen bych ti nevěřil, že bys tam nebral práva, kdyby se ta příležitost naskytla. Tak to podáváš.

Za poslední dobu hraje pravidelně DM i JB, na JB cca 2x více.

Tupelko
23-03-14, 09:58
Nevím co si mám o tobě myslet po tom co si posledně předvedl, jak na foru tak na serverech(bugnute autičko nemyslím).Stejně by to skončilo Jailbreakem jako vždy, a tebe tam jako admina nechci.

Toy
23-03-14, 21:53
Nevím co si mám o tobě myslet po tom co si posledně předvedl, jak na foru tak na serverech(bugnute autičko nemyslím).Stejně by to skončilo Jailbreakem jako vždy, a tebe tam jako admina nechci.


Mám na to uplně ten samej názor

Sice já jsem ten, kdo prolezl náborem " s odřenejma ušima " , čiže klidně to můžeš brát jako pokrytectví, nehledě na spory , co se týkají jen nás 2 to vidím takhle . . . Vidím to prakticky stejně jako Hitmaker Tupelo, jak s aktivitou i v tom ostatním, ale co mě nejvíc zarazilo . . na Jb v době, kdy jsi eště měl spešla vědomě nadržoval za pomocí TS nejmenovanému hráčovi ( pro ty , kteří Jb nehrajou, dal . . 1. reakce s výhodou na napsání určitého slova do chatu . . logicky, ten kdo napiše do chatu jako první to slovo, má výhodu, to slovo už předem řekl tomu člověkovi co s ním byl na ts a až pak teprve to oznámil all hráčům na serveru) a bum ! věřte tomu nebo ne, ale ten hráč to měl napsaný jako první . . . kdyby ti bylo 12, pochopil bych to . . Mám z toho pocit, že ty bys tomuhle hráčovi i prominul to, kdyby si na serveru zapnul. .

A též si pamatuju na to, jak si tu žádal o práva na JB, leč ses nepotkal s úspěchem a tak si šel někam na konkurenční portál, kde ti ty práva byly svěřený, to mě fakt dostalo prostě to nevyšlo tu, tak sis sbalil švestky a šel jinam . . . . prostě od tý doby mám z toho spíš ten pocit, že ti jde jen o to, mít za každou nějákou formu "moci" a toho, že jseš prostě admin a né o to, udržovat pořádek na serverech a řešit i uplný easy věci na serverech atd. . . Jenže po čase si zjistil, že to Kotelně nesahá ani po paty a tak ses zase vrátil, a požádal si tu . . . Vemte si to ode mě každej jak chcete, ale snažil jsem se vyjádřit hlavě svůj názor a bejt objektivní, ipřesto, že ho fakt nemusím . .

Britny
23-03-14, 22:20
Na jailu jsem s tebou měla víceméně dobré zkušenosti, ale za poslední dobu si tu předvedl pár flamů v podobě žádostech o UB a to se mi prostě vůbec nelíbí. Vzhledem k tomu, že je to nedávno, tak by se tohle u hráčů co chtějí reprezentovat portál nemělo stávat.
Navíc opravdu v poslední době se to tu stává moc často, že hráči z JB si žádají o práva na střílecí. Já osobně v tom vidím "obcházení" práv na servrech a nevěřím tomu, že by jsi měl být výjimkou.
Takže jsem PROTI

SENO
27-03-14, 22:51
ZA mě ne, nelíbí se mi navíc, když o sobě někdo hlasí, že skill mám.... ještě s takovym steam id...

Kubelas
19-04-14, 18:39
Kubelas píšeš, že by sis práva na JB "rozhodně nerozšířil". Proč ne? Je víc adminů, co mají jak JB tak Aim, když to takhle píšeš zní to vzhledem k tvé aktivitě nedůvěryhodně. To není kritika toho, že chodíš na JB, jen bych ti nevěřil, že bys tam nebral práva, kdyby se ta příležitost naskytla. Tak to podáváš.

Na JB bych si práva nerozšířil, protože mě JB už přestal bavit. Ano byl sem tam dost často, ale už mě to přešlo. Teď na JB zajdu 1 max. 2x za týden. Aktivněji hraju na DD2, DM, GG, atd..

Joseph
19-04-14, 19:37
ZA mě ne, nelíbí se mi navíc, když o sobě někdo hlasí, že skill mám.... ještě s takovym steam id...

Seno, ty si mu to ako mozes dovolit napisat ? co si ty markeloff ? keby si ho aspon poznal a niekedy si s nim zahral... ten frnak si daj trosku dole. ach
K ziadosti, je mi to jedno, problem som s tebov nemal ziaden. Ak ta odklepnu nebudem mat namietky...

Fhacker
19-04-14, 20:18
Seno, ty si mu to ako mozes dovolit napisat ? co si ty markeloff ? keby si ho aspon poznal a niekedy si s nim zahral... ten frnak si daj trosku dole. ach
K ziadosti, je mi to jedno, problem som s tebov nemal ziaden. Ak ta odklepnu nebudem mat namietky...

Nech je rád že ho nepozná. Ešte keď som JB hrával sám si si sral do huby! Raz si prišiel na server robil si totálne blbosti a niektoré by boli aj na týždňoví ban. A potom som si ťa odstránil na steame ty vieš kvôli čomu bolo to kvôli tvojej Ehm neviem ako to pekne nazvať možno debilita. Ty si mi hneď začal písať vyhovárať sa že si bol u doktora a máš take a take problémi a neviem čo všetko si natrepal! Aj tak vieš ze si klamal! A nie som jediný ktorému si toto vravel a ešte aj oveľa viacej. Však už ako spesl si tu autoritu nezvládol, nevedel si konať neutrálne a preto ti aj bol odobratý. Ale to je o niečom inom tym som len chcel povedať ze si ta neviem predstaviť ako človeka ktorý by mal reprezentovať tento server a podľa mňa by sa aj bany tak odvíjali. Síce môj názor nie je až taký dôležitý ale nie každý ta pozná, lebo ty sa vieš veľmi dobre pretvarovať k určitým ľudom co tu majú modré mena.

because
20-04-14, 12:30
ZA mě ne, nelíbí se mi navíc, když o sobě někdo hlasí, že skill mám.... ještě s takovym steam id...

TO ako vážne?? S tým SID si ma dostal. Nechceš dávať proti zato že nemá modré oči alebo hnedé vlasy??


Nech je rád že ho nepozná. Ešte keď som JB hrával sám si si sral do huby! Raz si prišiel na server robil si totálne blbosti a niektoré by boli aj na týždňoví ban. A potom som si ťa odstránil na steame ty vieš kvôli čomu bolo to kvôli tvojej Ehm neviem ako to pekne nazvať možno debilita. Ty si mi hneď začal písať vyhovárať sa že si bol u doktora a máš take a take problémi a neviem čo všetko si natrepal! Aj tak vieš ze si klamal! A nie som jediný ktorému si toto vravel a ešte aj oveľa viacej. Však už ako spesl si tu autoritu nezvládol, nevedel si konať neutrálne a preto ti aj bol odobratý. Ale to je o niečom inom tym som len chcel povedať ze si ta neviem predstaviť ako človeka ktorý by mal reprezentovať tento server a podľa mňa by sa aj bany tak odvíjali. Síce môj názor nie je až taký dôležitý ale nie každý ta pozná, lebo ty sa vieš veľmi dobre pretvarovať k určitým ľudom co tu majú modré mena.

Ja by som to s kubelasom skúsil, predsa len chce CHH na aim. Minulosť je jedna vec ale je to minulosť ktorá sa odohrala na JB a na JB aj skončila. To, že by na JB banoval sa nebojím, keďže som ho tam už dosť dlho nevidel, poväčšine už iba DM, D2 atd. Cheaterov hlási mne pravidelne a zatiaľ´FAIL som nepostrehol.

KeYo
20-04-14, 12:57
Ja by som to s kubelasom skúsil, predsa len chce CHH na aim. Minulosť je jedna vec ale je to minulosť ktorá sa odohrala na JB a na JB aj skončila. To, že by na JB banoval sa nebojím, keďže som ho tam už dosť dlho nevidel, poväčšine už iba DM, D2 atd. Cheaterov hlási mne pravidelne a zatiaľ´FAIL som nepostrehol.

Minulosť, ktorá bola pred 2 mesiacmi.. ano človek sa mení.. ale zas nie tak rýchlo:) keď na JB nadržiaval niekomu a preto mu bol aj spešl odobraný, tak akú máme istotu, že tá dotyčná osoba, ktorej nadržival na JB nedojde aj na server, nezačne cheatovať a on jej zase bude nadrživať a ban jej nedá? I keď nadržiavanie na JB je trochu malá vec.. ale proste nadržuje a už len z toho dôvodu by som mu ani to CHH nedal.. A ako už povedal Fhacker.. dokáže sa dosť dobre pretvarovať k ľudom s modrými menami :) Toť je môj názor:) a zoberte si ho ako chcete:) snažil som sa byť objektívny :D

because
20-04-14, 13:09
Minulosť, ktorá bola pred 2 mesiacmi.. ano človek sa mení.. ale zas nie tak rýchlo:) keď na JB nadržiaval niekomu a preto mu bol aj spešl odobraný, tak akú máme istotu, že tá dotyčná osoba, ktorej nadržival na JB nedojde aj na server, nezačne cheatovať a on jej zase bude nadrživať a ban jej nedá? I keď nadržiavanie na JB je trochu malá vec.. ale proste nadržuje a už len z toho dôvodu by som mu ani to CHH nedal.. A ako už povedal Fhacker.. dokáže sa dosť dobre pretvarovať k ľudom s modrými menami :) Toť je môj názor:) a zoberte si ho ako chcete:) snažil som sa byť objektívny :D

Šanca, že tá osoba začne cheatovať je mizivá a sám vieš, že to je kravina, ktorou nechceš človeku dopriať. Ale tak budiš. Na serveri bude XYZ hráčov, čo sa budú sťažovať aj na forku, že tá osoba cheatuje. Tak potom si kľudne stiahnem demo a pozrem. Ak ma pamäť neklame tak tá osoba, ktorej nadržiaval , tak s ňou žiadne problémy zatiaľ neboli tak snáď nevidím dôvod prečo by začali byť problémy..

KeYo
20-04-14, 13:18
Šanca, že tá osoba začne cheatovať je mizivá a sám vieš, že to je kravina, ktorou nechceš človeku dopriať. Ale tak budiš. Na serveri bude XYZ hráčov, čo sa budú sťažovať aj na forku, že tá osoba cheatuje. Tak potom si kľudne stiahnem demo a pozrem. Ak ma pamäť neklame tak tá osoba, ktorej nadržiaval , tak s ňou žiadne problémy zatiaľ neboli tak snáď nevidím dôvod prečo by začali byť problémy..

To bol príklad:) Ja by som mu to aj doprial, keby sa nesprával jak.. asi všetci vieme ako:) Proste.. nemyslím si, že by admin alebo CHH malo mať takúto minulosť.. Okey keby to bolo pred rokom, alebo pred polrokom.. Ale pred 2 mesiacmi?:) Začal hrať aim servery 2 mesiace.. a už si pýta CHH.. ja si myslím že by s tým mal ešte počkať.. ale to je len môj názor :)

Honey cocaine
20-04-14, 13:28
Proti, dej tomu čas.

because
20-04-14, 14:06
To bol príklad:) Ja by som mu to aj doprial, keby sa nesprával jak.. asi všetci vieme ako:) Proste.. nemyslím si, že by admin alebo CHH malo mať takúto minulosť.. Okey keby to bolo pred rokom, alebo pred polrokom.. Ale pred 2 mesiacmi?:) Začal hrať aim servery 2 mesiace.. a už si pýta CHH.. ja si myslím že by s tým mal ešte počkať.. ale to je len môj názor :)

Tak to by potom tu nebola polka ľudí v AT že? :)

KeYo
20-04-14, 14:08
ja nevim aku ma poľka AT minulosť:) ale viem akú minulosť má tento človek:) a preto by som mu to v blízkej dobe nedával:) ale ja som najzapredanejší spešl, čiže moje slovo tu nemá žiadnu váhu:))

Despe
20-04-14, 14:17
Minulosť, ktorá bola pred 2 mesiacmi.. ano človek sa mení.. ale zas nie tak rýchlo:) keď na JB nadržiaval niekomu a preto mu bol aj spešl odobraný, tak akú máme istotu, že tá dotyčná osoba, ktorej nadržival na JB nedojde aj na server, nezačne cheatovať a on jej zase bude nadrživať a ban jej nedá? I keď nadržiavanie na JB je trochu malá vec.. ale proste nadržuje a už len z toho dôvodu by som mu ani to CHH nedal.. A ako už povedal Fhacker.. dokáže sa dosť dobre pretvarovať k ľudom s modrými menami :) Toť je môj názor:) a zoberte si ho ako chcete:) snažil som sa byť objektívny :D


Okey, na to bacha, dotyčnou osobu známe všichi(asi) a je totálně v pohodě a pochybuju že by zapl/a, že Kubelas nadržoval o tom ani nevím, Jb nějak neberu v úvahu, když chce práva na aim, jen se trocha bojím, aby tam nakonec neskončil..

KeYo
20-04-14, 14:21
To s tým zapnutím bol PRIKLAD:) No.. kvoli tomu nadržovaniu mu bol aj ten spešl zobratý.. Nebereš v úvahu aké blbosti robil na JB? Keď tam každý zistil aký je? No okrem niektorých adminov, pred ktorými sa pretvaruje:)

hofy
20-04-14, 14:42
Za mě zatím ne, dal bych tomu ještě čas.

Fhacker
20-04-14, 14:47
To nejde ani o to nadržiavanie voči hráčom ale o to že on veľmi rád klame aby sa vopchal určitým ľudom do zadku. A admin by nemal klamať a vyhovárať sa na chorobu keď mu na serveri prepne. Tak potom nech kubelas nehrá keď sa tak rád vyhováraš na to že si chorý a pod.

Byznis
25-06-14, 20:40
PRE , vraj mi kupi Basu Piva , aj ked uz nepijem :D ale ne srandujem, som pre CHH , trosku sa uvedomil a len dufam ze uz nic nedoj..... nepokazi , a pri chh sa ukaze ci nato fakt ma .

mirous
26-06-14, 10:51
Když koukám na chatlog, tak nejvzdálenější záznam je z 20.6. Před tím tam není nic až do prvního dne, ze kdy lze chatlog ukázat. Nevím proč. Od 20.6. je to prakticky jen aktivita na JB. Trošku nechápu, proč tedy žádá na AIM, když tam aktivitu moc nemá.
Pokud v tom není nějaký technický problém, kterého jsem si při hledání aktivity nevšiml, tak jsem PROTI.

Kubelas
26-06-14, 12:56
Na AIMU nehraju z toho důvodu, že když sem na příklad na DM tak mám neskutečný drop FPS nevím čím to je, ale mám to tak na všech serverech.. A tento problém se snažím nějak vyřešit.

Shinigami
26-06-14, 16:23
AIM je na fps omnoho menej náročný ako JB. Osobne vždy keď som na JB tak ťa tam vidím. Takže na AIM som proti.

Fhacker
26-06-14, 22:06
Takže na Aim určitie NIE! Dôvody som už písal vyššie na strielacích serveroch ťa je vidieť málo, hlásiš veľké nulové. Správanie nič moc a aktivita prevažuje na JB. Takže aj kebyže by si dostal práva na Aim určite by si si po čase požiadal o rozšírenie.... Takže ešte raz NIE!

Kubelas
26-06-14, 23:14
Už sem to řekl 1 a řeknu to znova!!! NA JB BYCH SI PRÁVA NEROZŠÍŘIL!!

Zoyer
29-06-14, 16:44
Takze uplne suhlasim s Fhackerom.. ako som uz povedal vyssie.. tento chalan podla mna brain nikdy nedostane.. chce prava na AIm.. a aktivita len na JB vacsinou.. co je vidno aj podla toho ze si sem dava staznosti na speslov a podobne:) a taktiez spravanie nic moc.. a ako aj v chatlogu vidno, jeho vyjadrovanie je na urovni člena ńajneoblubenejsej mensiny na SR (nemyslim Madarov:D)

JA:
Vyser se na JB, hrej strileci, nahlasuj chetery a mozna to klapne

J3ZUsSs*
03-07-14, 21:58
Jailbreak 4 03-07-2014 15:28:18 STEAM_0:1:64378036 79.127.216.170 Kubelas. jak tvoje mam rube s tvojim reditelem
Jailbreak 4 03-07-2014 15:28:26 STEAM_0:1:64378036 79.127.216.170 Kubelas. aby te vzal na skolu

Jailbreak 4 30-06-2014 22:43:24 STEAM_0:1:64378036 79.127.216.170 Kubelas. si rikej svoji mame
Jailbreak 4 30-06-2014 22:43:33 STEAM_0:1:64378036 79.127.216.170 Kubelas. ze je zmr* a ne me


Kopíracia mena:

Kubelas. [zmenil nick na]: *[M]entallica*[R]ododrendron*

+ tých kokodú a pojebaných fullauterov a učupencoch sem nebudem dávať

Takže za mňa určite NIE.

Joseph
03-07-14, 22:03
Proti, nervy treba drzat na uzde.

Toy
03-07-14, 22:08
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=112495

Už jsem to tu psal PROTI

human
03-07-14, 22:21
Menim svoje PRE na PROTI. Dovodov je viac.

because
03-07-14, 22:53
Hlasis mi kazdeho co ta kopiruje a sam to robis?? WTF?? Prepac ale menim svoje pro na proti ...

Ridik :D
04-07-14, 05:26
Samozrejme ze sem Proti a nebudu do toho tahat to ze bych ti nejradeji dal perma ban

hofy
04-07-14, 14:38
Uzavírám na vlastní žádost. Žadatel již nemá zájem o práva.