PDA

Zobrazit normální verzi : Furien 1



Lucinka
04-10-11, 16:00
Dobrý den jemujise Lucie Fris chtěla Bych požádat o admin práva na Furien 1 ....

Je my 17 let čekala sem aj ten 1 rok at podám tuhle žádost pocházím z Anglie tak prominte mojí Gramatiku v Česku bydlím jen 1rok ... :(
Skušenosti s právama mám a je my jasné než dám nekomu ban tak pudu do Spect natočím demo dám ban a dám do banlistu k tomu banu Demo ....

Co bych chtěla změnit : tak určite pomoct adminum aj tomu kdo začíná a pomoct rozhodně aj adminum kdyby si nevěděli rady tak si klidně pomoct mužeme a banovat rozhodně aj nadávky já se rozhodně držím skvělé komunity takže nikomu nenadávám aktivita je umě : Středa , Pátek , Sobota , Neděle tak to by mohlo stači kdo chce tak si mě pridejte na Steamu : lucinkafris

apach29
04-10-11, 16:17
Nemyslim, ze by jsi mela moc sanci na prava. Prvni post na foru zacinas zadosti o adminovani a to je hodne velky minus.

vranys
04-10-11, 16:55
Podle mě je to špatně sepsaná žádost o práva admina. Takže rozhodně mínus a ještě sem tě na servrech ani neviděl takže nevim. Moj názor na tebe je (zatim) NE..

Lucinka
04-10-11, 19:32
Hele tady se řeší admin práva ne nadávky tak si udělejte někde inde Topic a atm si nadávejte

AnnoyingGreg
04-10-11, 20:31
Vidím, že je tu malý Jurob skryt ať chceme, nebo nechceme. Právě se tu v několika návštěvnících fora ukazal. Můžu vás ale ujistit, že Jurob byl více k smíchu. Tenhle spam je k pláči.

Ted k topiku:
1) Neznám tě
2) Čeština ja některých adminů (včetně mě) slabá stránka. Ale tohle s prominutím češtinou nemůžeš nazývat. Vim že to neni lehké pro cizince, ale přinášelo by to akorát spory ohledně dorozumívání.

NE

Freiwyk
04-10-11, 20:45
ještě jsem neviděl cizince (pokud je pravda, co říkáš), který by žádal o práva (kdekoli), to chce odvahu. na Žádném serverů jsem tě neviděl, nevím. jedna z možností je, že tu nehraješ tak dlouho, abysme se stihli někde potkat, v tom případě (i v ostatních případech) říkám NE, chvilku se tu 'zaučuj', seznam se s komunitou, buď aktivní zde, na Forum a kdo ví, třeba to jednou vyjde. ;-)