PDA

Zobrazit normální verzi : rGamer (jiny hrac) --> matis



ControlCZ
22-02-14, 21:34
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 94327)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack 25 perma banov ID'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < rGamer >
[AMXBANS] Tvuj nick: ControlCZ
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:680870024
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:680870024
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.101.152.11
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < matis >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Awp
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






Zdravim po asi pul roce jsem si chtel znovu zahrat na vasem jailbreaku a najednou na me vyskocilo ze mam ban at zkontroluji konzoli. Pokud jsem to spravne pochopil tak jsem dostal ban na nick rGamer, divne ovsem je ze tento nick jsem nikdy nepouzival vzdy jsem pouzival nick ControlCZ plus obcasna kravina co me napadla navic wallhack nemam ani jsem ho nikdy nemel a tech 25 perma banu nechapu co to ma znamenat. Dale kdyz jsem se podival do banlistu tak na mem nicku jsou pouze vyprsele bany a to z jailu 2x zakaz na dozorce a to navic za bad mic nic na perma ban a k tomu mam jeden na 1440 minutza bugovani mapy taky vyprsely navic pokud si dobre pamatuji tak to bylo neumyslne a byl to bug v mape minikule ktery jsem od nikoho okoukal podle mne nic na "25 perma banov ID" zato ten rgamer ma 5 aktivnich perma banu za wallhack a aimbot a pote ma 7 vyprselych banu za totalne noobovske veci. Prosim o radne prosetreni a ferove vyrizeni prece jenom jsem tento text psal pul hodiny a dalo mi to celkem dost prace. Preji hezky den a predem dekuji za odpoved ControlCZ

matis
22-02-14, 22:52
zial toto ID bolo natrvalo zabanovane...ty sa pripojis jedine s originalkou na steame...sorry

ControlCZ
23-02-14, 12:21
zial toto ID bolo natrvalo zabanovane...ty sa pripojis jedine s originalkou na steame...sorry
Díky za informaci, kdybych někdy chtěl začít znovu hrát tak si určitě koupím originálku a tam už snad problémy se sdílenou IP. Díky za odpověď