PDA

Zobrazit normální verzi : Top 15 na SURF kill



mouse
22-02-14, 22:41
Dobrý deň. Mám menšiu otázku na admin tím. Je ohľadom ranku na surfe. Nedala by sa spraviť top 15 ako skoro na všetkých serveroch ? Points, dead, kill .... ??? ďakujem za odpoveď :)

Beat
22-02-14, 22:58
Na surfe je rank na čas nie na fragy, no neviem či by to bol až taký dobrý nápad keďže by tam bol ešte väčší spawnkill a experimentovanie s /nodamage.

Indy
17-03-14, 21:09
Ja si myslím že je to dobrý nápad protože ta topka na časy stejne na kille nema co dělat .. Krom toho když chci dat timer na mapu kde není tak to zhazuje server takže bych je z tama oddělal úplně.

Kotel
17-03-14, 22:10
Přidat se může.

BUBEN
17-03-14, 23:42
Nedělejte to. Na surf nikdo nechodí. Může to být tak měsíc co jsem asi týden intenzivně hrál surf. Za tu dobu jsem tam chytil asi 7 AB a to o nic nešlo. Nutno dodat, že vše při náhodném spectu. V chatu nikdo nic nepsal. Poděláte to stejně jako furien (co jsem se dočetl, já tam nehraju). 3/4 lidí neví jak se používá hook a jak se má vůbec surf kill hrat.

Bude se zneužívat nodamage, kempit hned za bránou BZ a jen kempit.

Tortilla
26-03-14, 20:55
Topku s časy tam nechejte :(

Beat
26-03-14, 21:04
Topku s časy tam nechejte :(

Tie tam sú:
/top12 ukáže rank podľa hlstats
/top15 ukáže rank podľa času, za ktorý si mapu prešla

Tortilla
27-03-14, 17:47
I tak prostě, u surfu je to blbé, když se tam furt ukazuje kolik si dostal bodů atd. Díky tomu teď budou jen všichni kempit na spawnech, aby byli v topce. Předtím se aspoň snažili zlepšit si své časy, tím pádem se zlepšovali i v surfu. To už rovnou můžete oddělat ten surf a jenom 2 spawny, tam udělat.

Indy
28-03-14, 09:55
I tak prostě, u surfu je to blbé, když se tam furt ukazuje kolik si dostal bodů atd. Díky tomu teď budou jen všichni kempit na spawnech, aby byli v topce. Předtím se aspoň snažili zlepšit si své časy, tím pádem se zlepšovali i v surfu. To už rovnou můžete oddělat ten surf a jenom 2 spawny, tam udělat.

tak on surfkill je na killovani. Spis bych uvazoval o zmene hrani trochu, Prisny campmeter, spawnkill by nesel atd. Kdyz chcou jezdit na casy a zlepsovat se je na to surf speed ktery ted je upraveny aby vyhovoval zacinajicim surferum a i trochu lepsim. Byl bych rad kdyby se k tomu vyjadril Hoppe. Rad bych to s nim trochu probral.