PDA

Zobrazit normální verzi : _^|KgB|^_Zeke (jiny hrac) --> 514Pro



scary6
23-02-14, 22:29
Vypis z konzole:


BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 42
Error: server failed to transmit file 'cs_assault_lol.txt'
Error: server failed to transmit file 'cs_assault_lol_detail.txt'
Scary se pripojil
Couldn't open file overviews/cs_assault_lol.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/cs_assault_lol.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 41088)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < _^|KgB|^_Zeke >
[AMXBANS] Tvuj nick: Scary
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1137114442
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1970196635
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.200.53.254
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.200.53.254
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < 514Pro >
[AMXBANS] Server: Kotelna - Awp |






Poznamka:






Zdravim, chtel bych poprosit o unban, doufam ze nejste ten admin, ktery mi ten ban dal a ze tu ted zbytecne neztracim svuj cas timhle ''dopisem'', ale pokud ne, chtel bych poprosit o unban na Vase servery.CS hraji asi 8 let a nikdy jsem nepouzil cheat a to ze mate na serverech nejake naivni deti jako adminy, kteri davaji bany za to ze se jim ''nedari'' a treba parkrat po sobe umrou a hned jsem za cheatera tak to je celkem vase vec jak si to organizujete, nic mene je otazkou jestli todle neni na ukor ostatnich hracu ... Necham to na vas, popravde bych na vasich serverech ani nehral, ale mam kolegu, ktery ma vase servery kupodivu rad a tak mi poslal ip ze jdeme zahrat, ale kupodivu mam ban, ktery jsem zjistil mam jiz cca 2 roky, ani nevim ze jsem na vasich serverech kdy hral, ale tak asi uz jsem tam parkrat kdysi zabloudil., a tak vas timto chci pozadat o unban, abych si taky obcas mohl zahrat a posmat se vasim adminum pokud jsou to teda porad takovi...Na zaver bych vas jeste poprosil, jestli by bylo mozne, jako na konkurencnich serverech byva zvykem zaslat nahrane demo, ktere by melo byt prilozeno k banu jako dukaz o cheaterstvi, rad bych se znova zasmal.Dekuji S pozdravem Adamec :))

hofy
23-02-14, 22:40
Ahoj, snad ti můžu, jak už to tak bývá na internetových diskuzích nepsaným pravidlem, tykat. Ban není tvůj (respektive na tvou IP jsou bany dva), ale dostal ho někdo, s kým sdílíš IP adresu. Pokud by to byly dva roky, nebyl by problém ban zrušit, ale byl udělen 29-09-2012.

Doporučuji ti koupit si originální hru, se kterou se připojíš. Jde o nevýhodu neoriginální verze a my s tím bohužel nemůžeme nic dělat - při unbanu by se připojil i cheater. Více informací najdeš zde: Sdílená IP (http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP).

Díky za pochopení.

scary6
23-02-14, 22:54
Sice mi moc rozum nebere to jak myslíš tohle : ''při unbanu by se připojil i cheater.'' To jakoze ten cheater kazdy den kontroluje jestli us nema unban aby mohl zase cheatovat na vasich serverech to snad néé?!:DDDD ale je mi to celkem jedno tak hold budeme hrat na jiných serverech ale děkuji za ochotu :))

hofy
23-02-14, 22:59
Samozřejmě nemůžeme vědět, jestli má dotyčný pořád stejnou IP, nebo ne, ale pokud ano, tak by hrozilo, že půjde opět cheatovat. Nemusí to být hned druhý den, ale třeba za nějakou dobu.

Originálku koupíš za 200 Kč a má to více výhod, tak to ještě můžeš zkusit zvážit. Nebo ještě ten půlrok počkat.

scary6
23-02-14, 23:05
jo v pohodě chápu tyto obavy :DDDD ale nač kupovat a nebo čekat ...existují i jiné servery ....

scary6
23-02-14, 23:15
Jen ještě jsem se chtěl zeptat na to jak jste přišli na to že mám veřejnou ip?? :OO já bych řek že nemám ...

Zoid
24-02-14, 02:26
právě, že nemáš veřejnou ip, jsi schovaný za NATem providera, za kterým jsou i další lidi (třeba náš cheater)