PDA

Zobrazit normální verzi : MfX-key vs piras (jiny hrac) --> Zoyer



KillazCZ
24-02-14, 18:03
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 96910)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'cheating - hlasen web'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < MfX-key vs piras >
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:36748633
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:36748633
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.228.20.119
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Zoyer >
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen





Poznamka:






Dobry den prisel jsem zadat o unban to protoze jsem zadne hacky a ani nic podobneho nemel to protoze hacky nepouzivam takze nechapu za co mam ban!!A k tomu jsem si koupil uz 3 krat VIP a vzdy dostanu ban a asi za tyden mi to zase de prihlasit prihlasim se pak a zase si koupim vip a pak zase dostanu ban zkousel jsem se prihlasit na PC tak mi to de ale je velmi starej a nerozjedu na nem nic jinyho nez csko proto mam noves herni Notebook chci unban protoze my vadi ze jsem ho vubec dostal dost me to nastvalo a urcite si uz zadne VIP nekoupim!!

hofy
25-02-14, 09:12
Ahoj, bohužel ID bylo zabanováno z důvodu obcházení, jsou na něj 4 bany z poslední doby za cheaty. Připojíš se pouze s originální hrou nebo teda z jiného počítače.

Viz. předešlá žádost - http://csko.cz/forum/showthread.php?25333-KillazCZ-Zoyer&p=255730#post255730.

KillazCZ
25-02-14, 20:53
Já ale fakt nikdy ne cheatoval ani na jednom PC a tento notebook mám asi 10 dní max tak mi dejte prosím unban nevím jak jinak vám mám dokázat že nepoužívám hacky prostě hraju bez hacku na furien serveru a 3 krát jsem si koupil vip a když mám koupené vip tak snad nebudu zbytečně požívat hacky abych dostal ban


Moc prosím o unban hraju tam rád je to nej server a fakt jsem nepoužil žádnej cheat ani jednou

a zjistil jsem že máte Minecraft server taky jsem měl minecraft server byl v tom 15 měl jsem tam asi 250 slotu a mím velmi dobře s pluginy a znám i takové pluginy které zná asi jen hrska lidí a taky staví epické hrady atd

hofy
25-02-14, 21:25
Já ti věřím a nikdo netvrdí, že jsi cheatoval. Bohužel u neoriginální verze má více hráčů stejné ID a zrovna stejné ID, jako má tvůj notebook měl i cheater, v tom je ten problém.

Zkus ještě zvážit tu originálku, s ní se připojíš vždy a nebudeš muset řešit tyhle situace...určitě se vyplatí. http://csko.cz/shop/