PDA

Zobrazit normální verzi : war3ultimate reincarnation pri bombe



mial90
04-10-11, 22:36
KeĎ strážim bombu ako T alebo defuzujem a ona vybuchne tak akoby sa mi resetli zbrane a ewuip proste startovacia pistolka a nic reincarnation mam na 3 master a inak to funguje už sa tej bomby bojím a neviem nájsť žiadny príkaz čo by pípanie zosílil takže sa GAtem a potom failne team a mam zlú karmu... ak by sa to dalo nejak poriešit bol by som vdačný :blink:

wravec.style
04-10-11, 23:03
KeĎ strážim bombu ako T alebo defuzujem a ona vybuchne tak akoby sa mi resetli zbrane a ewuip proste startovacia pistolka a nic reincarnation mam na 3 master a inak to funguje už sa tej bomby bojím a neviem nájsť žiadny príkaz čo by pípanie zosílil takže sa GAtem a potom failne team a mam zlú karmu... ak by sa to dalo nejak poriešit bol by som vdačný :blink:
Bude to asi len nejaký bug a bombu sa zosíli´t nedá pokial viem.

Lynviy
05-10-11, 00:13
Dala by se kdyby někdo nahrál jiný a hlasitější bomb sound..

mial90
05-10-11, 11:44
ale radšej by som bol keby sa mi po výbuchu reincarli zbrane to môžem protectovat bomb :D

grEy
05-10-11, 19:41
Suhlasim, ta reinkarnacia po vybuchu by mala byt. Dalsia vec pre Kotla:
PRIKLAD - Prve kolo, kupim napriklad deagle a do restartu mozu nastat 2 situacie:
a/ nezabiju ma a po restarte mam 800, zakladnu zbran
b/ zabiju ma a mne sa po restarte da zbran, ktoru som kupil prave pred restartom (alebo hocijaka ina vybava) - samozrejme len ak mam reincarnation na levely 3
Mohol by si to nejak fixnut? Dik

Shinigami
05-10-11, 20:31
KeĎ strážim bombu ako T alebo defuzujem a ona vybuchne tak akoby sa mi resetli zbrane a ewuip proste startovacia pistolka a nic reincarnation mam na 3 master a inak to funguje už sa tej bomby bojím a neviem nájsť žiadny príkaz čo by pípanie zosílil takže sa GAtem a potom failne team a mam zlú karmu... ak by sa to dalo nejak poriešit bol by som vdačný :blink:

Nesťažuj sa na zbrane. Lebo keď vybuchne bomba zmiznú ti síce zbrane ale ostanú ti itemy(Ak nejaké máš). Stoja viac ako zbrane(aspoň niektoré) takže tu reincranaciu ber tak, že namiesto zbrani ti ostali všetky itemy.

grEy : To na začiatku kola nieje až tak zlé.
A zabudol si možnosť c, Napíšeš si do konzole kill a máš všetko čo si si kúpil. :twisted:

grEy
05-10-11, 20:59
Predpokladam, ze je to chyba a prave preto som to tu napisal. Nebudem sa necinne prizerat a este to aj zneuzivat.

ParadoXX
06-10-11, 16:41
tyhle bugy nejsou až tak závažný,nebráněj hře a nedaj se nijak zneužít.Navíc tyhle bugy sou na všech w3 ultimate serverech.Takže se s tim smiřte.Ultimate mod neni dokonalej a je plnej bugů.Měli byste bejt rádi,že má kotel tak luxusní servery a že si s ultimatem dal takovou práci,aby hromadu bugů odstranil a nevytvářely se mu další.Navíc na tyhle bugy,co ste vyjmenovali,se dá v pohodě zvyknout.

grEy
06-10-11, 18:06
Na bugy sa da zvyknut, ale da sa ich aj odstranit.

Kotel
07-10-11, 10:17
Opraveno.