PDA

Zobrazit normální verzi : 5on5 turnaj- HLASOVANIE



Facened
25-02-14, 16:16
Priebežné hlasovanie.

Turnaj by sa konal 08.03.2014 (sobota) a 09.03.2014 (nedela)

Ak by vyhrala v hlasovaní možnosť Rozdelit na dva dni tak by sa to začalo 08.03.2014 (sobota) o 13:30-22:00cca a pokračovalo by sa na druhý deň čo je 09.03.2014 (nedela) a nemuseli by ste čakať na zápas 2 hodiny ako keby to je v jeden deň a bol by menší zmetok aj pre nás organizátorov a ak by vyhrala možnosť Nechat na jeden deň tak by sa muselo začať o 10:30-22:00 09.03.2014 (nedela) z našej strany sa nám páči viacej možnosť ta prvá ale ak bude treba tak sa prispôsobíme ale myslite nato že by to potom vypadalo takto:

Príklad: Jeden tím začne hrať o 12:00 - 13:00 a potom hrá další až o 14:00 - 15:00 a ďalší 16:00 - 17:00 a potom pokračovanie ak postúpite do play off 19:00 - 20:00
a ak nepostúpite tak zbytočne ste čakali čiže radšej si zahrať v jeden deň kde nemusíte čakať ako zbytočne sedieť a čakať kým príde rad na vás ale je to na vás všetkých. Je 16 tímov tak myslíte aj na našu prácu. ENJOY

slender
25-02-14, 18:17
A jakého turnaje se to týká? Na forku jsem ho nenašel (možná jsem hň*p :D )

Facened
25-02-14, 20:54
Bude to klasicky strielaci 5on5 ale zatial potrebujem vediet termin a potom sem dam podrobnosti. Len sleduj forum ;)

slender
25-02-14, 20:58
Jo díky... :)

Mr.N0b0dy
26-02-14, 16:02
Když už se to bude konat, tak bych chtěl ZAKÁZAT FULL ADMIN TEAMY, nebo ať se to udělá tak, že omezený počet atmynů do teamu, to potom dejte rovnou ty atmyny proti sobě, nemá to potom smysl.

Zoyer
26-02-14, 16:03
Když už se to bude konat, tak bych chtěl ZAKÁZAT FULL ADMIN TEAMY, nebo ať se to udělá tak, že omezený počet atmynů do teamu, to potom dejte rovnou ty atmyny proti sobě, nemá to potom smysl.
tu admini nejsou skilly

matis
26-02-14, 16:05
Když už se to bude konat, tak bych chtěl ZAKÁZAT FULL ADMIN TEAMY, nebo ať se to udělá tak, že omezený počet atmynů do teamu, to potom dejte rovnou ty atmyny proti sobě, nemá to potom smysl.

nechapem dovod

Mr.Hol
26-02-14, 16:17
Amdyn je hrac jako kazdy jiny a na server pro nej plati stejna pravidla jako pro kazdeho jineho. Jak pise pisulak nade mnu: nechapem dovod.

t.twisted
26-02-14, 16:29
Amdyn je hrac jako kazdy jiny a na server pro nej plati stejna pravidla jako pro kazdeho jineho. Jak pise pisulak nade mnu: nechapem dovod.

Bo dostali od Fretek klepec..

Mr.N0b0dy
26-02-14, 17:22
Bo dostali od Fretek klepec..

Na to, jak dlouho Vám to zabíralo času, hh.

Rozdejte si ceny už mezi sebou, prosím.

Facened
26-02-14, 17:26
Na to, jak dlouho Vám to zabíralo času, hh.

Rozdejte si ceny už mezi sebou, prosím.

Hráč ako hráč, admin či neadmin ale rozdiel je len vo farbe nicku na forum tak sa tolko nestrachuj

ZeMi7
26-02-14, 17:31
Konečně máš příležitost dát adminům na prdel... co víc bys chtěl?
A klidně ať hraje tým pouze z adminů, bude to zpestření. Navic jindy si nemají "obyčejní" hráči šanci zahrát proti výběru skill adminů v čele s legendou matisem. Pouze na gatheru a to jen pár lidí.

Zakázat adminům hrát je hovadina. Aspoň budeš mít motivaci, a nebudeš hrát jen proti botům.

Mr.N0b0dy
26-02-14, 17:31
Hráč ako hráč, admin či neadmin ale rozdiel je len vo farbe nicku na forum tak sa tolko nestrachuj

Nechci tady rozjet nějaký Hate, ale kdyby byl Hráč jako Hráč, čiže Admin jako hráč a naopak, tak by tady Admini neměli takovou imunitu :)

E: Zemi, Ty zrovna se svým Admin teamem, který jsi nějak ukecal neřeším. Jo a proti botům jako ty si vždycky zahraju rád.


Btw. Přečetl jsi si to Špatně, zkus to ještě jednou.

Facened
26-02-14, 17:37
Nechci tady rozjet nějaký Hate, ale kdyby byl Hráč jako Hráč, čiže Admin jako hráč a naopak, tak by tady Admini neměli takovou imunitu :)

E: Zemi, Ty zrovna se svým Admin teamem, který jsi nějak ukecal neřeším.

Btw. Přečetl jsi si to Špatně, zkus to ještě jednou.

Hladáš zbytočne problém tam kde nie je

Mr.N0b0dy
26-02-14, 17:39
Kdo tady sakra psal o zakázání hraní Adminům? Já psal, že Full Admin teamy si můžou podat ruce a prostě je dejte někam do Extra skupiny.

ZeMi7
26-02-14, 17:52
Prý žádný flame

Nechci tady rozjet nějaký Hate - tak nepiš sračky
E: Zemi, Ty zrovna se svým Admin teamem, který jsi nějak ukecal neřeším. - a taky nepiš o věcech o kterých hovno víš. Psal sem si s matisem a tak jsem se zeptal jestli by do toho nešel se mnou. Potom sem se i zeptal Byznise protože sme spolu hráli gather. NIKOHO sem neukecával. Zeptal sem se všech jednou a oni souhlasili, tak nevím co na tom vidíš špatného Další lidi jsem nezajišťoval já. Nešlo mi o to být s adminy, ale být s někým kdo se chová alespoň trochu normálně, nebo s kým si rád píšu (matis, NarutoO).
Jo a proti botům jako ty si vždycky zahraju rád. -nikdy sem o sobě neřekl, že jsem skill. Všem říkám, že jsem nováček, tak nevim na co narážíš

Mr.N0b0dy
26-02-14, 18:01
Prý žádný flame

Píšu pravdu, nikoho se Tě na tyto informace neptal a že se hned urazíš, za tu tvoji povahu já nemůžu.

Lofasek
26-02-14, 18:05
Nobody co tu řešíš založ si vlastní team který rozbije admin team a máš po problému ne?:)

Tupelko
26-02-14, 18:08
Nobody, nepiš :D

ZeMi7
26-02-14, 18:12
Píšu pravdu, nikoho se Tě na tyto informace neptal a že se hned urazíš, za tu tvoji povahu já nemůžu.

O to mi jde...právěže pravdu napíšeš. Nikoho sem neukecával, přidali se ke mě dobrovolně.

PS: už na tento příspěvek nereaguj prosím, nemám na to náladu


E: pokud mi přeci jen něco potřebuješ sdělit, napiš mi PM. Nemusíme zasrat úplně celé téma.

Mr.N0b0dy
26-02-14, 18:29
Kdybych tady rozjel super ultra něco proti admin teamu, ikdyby to byla pravda, tak jsem tady stejně ten nejhorší, bylo to jenom jako reagování na jejich reagovaní, takže.

Flash
26-02-14, 18:33
To si delate snad srandu ne? Vcera sem napsal, ze 10 hodin na den je nemozny a ted prijdes s tim, ze to vlastne zkratis na 9 a pul + ale pridas jeste dalsi den... kde je nejaka logika nebo nejakej smysl tohohle rozhodnuti? Je to nerealny, jsem si jistej, ze pulka tymu se po par hodinach hrani nesejde, jeden nutne odejde a posere to hru 9 dalsim lidem jen proto, ze proste nema 9 hodin se zbytecnejma prestavka cas. Proste to udelejte tak aby kazdej tym hral porad a smrskne se to do prijatelny podoby, protoze jinak z toho bude fraska, sem si tim jistej. Turnaj se skupinama je proste spatnej napad, nezlobte se na me. Navic celej vikend sedet u turnaje na kotelne? Mate to casove roztahany jako dreamhack pomalu, neco takovyho musi fakt trvat maximalne 4-5 hodin kdyz uz aby to melo nejakou uroven, verte mi. Tohle neni dobrej napad a to ani v nejmensim. Osobne sem hlasoval pro rozdeleni ale to sem si nevsim tech casu. Kdyz sem si je pak precet, tak se mi udelalo spatne... kde ste nabrali, ze je potreba 13:30 - 22:00 + jeste druhy den, kdyz v admin foru je template na celej turnaj od 12 do 22?

Vim, ze nemusim hrat, jestli se mi to nelibi a ze je to vase rozhodnuti, jenze jsem uz nejake turnaje odehral a vim jaky to je, takze se vam snazim pomoct nebo jak to rict... neni mozny aby lidi vydrzeli, protoze behem tech prestavek se pomalu neda nic delat, do neceho se clovek zabere a uz nestiha, budou prutahy, lidi budou afkovat, takze dalsi zapas jednoho z tymu zacne zakonite dyt, takze z 9 hodin pak bude 11 a lidi budou nejen unavevy ale i nasrany a znovu se neprihlasi. Podle me je potreba s tim neco udelat, protoze mi to prijde hrozne splacany a nedomysleny.

Facened
26-02-14, 18:46
13:00-14:00
server1 - 1VS2 - skupinaA
server2 - 1VS2 - skupinaB
server3 - 1VS2 - skupinaC
server4 - 1VS2 - skupinaD
14:00-15:00
server1 - 3VS4 - skupinaA
server2 - 3VS4 - skupinaB
server3 - 3VS4 - skupinaC
server4 - 3VS4 - skupinaD
15:00-16:00
server1 - 1VS3 - skupinaA
server2 - 1VS3 - skupinaB
server3 - 1VS3 - skupinaC
server4 - 1VS3 - skupinaD
16:00-17:00
server1 - 4VS2 - skupinaA
server2 - 4VS2 - skupinaB
server3 - 4VS2 - skupinaC
server4 - 4VS2 - skupinaD
17:00-18:00
server1 - 1VS4 - skupinaA
server2 - 1VS4 - skupinaB
server3 - 1VS4 - skupinaC
server4 - 1VS4 - skupinaD
18:00-19:00
server1 - 3VS2 - skupinaA
server2 - 3VS2 - skupinaB
server3 - 3VS2 - skupinaC
server4 - 3VS2 - skupinaD

Do menšieho časového úseku si nemôžme dovoliť ísť, musíme počítať aj s tým že sa najdu začiatočníci ktorí sa presne na čas nedostavia a tých 15-20 minut potrebujeme mať v rezerve a toto je najmenej ako to ide a nedela by tým pádom bola určite kratšia

Flash
26-02-14, 18:51
Kdyz chce jit clovek hrat turnaj, tak musi vedet, co ma delat, to se na me nezlob. Takhle pocitej, ze ti tam prijdou jen samy lidi, co to hrajou tyden, protoze jim je jedno, jak dopadnou a pujdou si odehrat 3 zapasy ve skupinach. Nikdo lepsi ti nebude 20 minut cekat na serveru, nez nejakej smoula prijde na to, jak do konzole napsat connect ip;password heslo... zapas muze byt odehrany o pulku rychleji, nemuzes si dovolit manipulovat s casem lidi na ukor nekoho, kdo si neumi pred turnajem vyzkouset zakladni veci pro teamovy hrani tyhle hry.

Facened
26-02-14, 19:44
Pozri, turnaj neni každý deň tak hádam tu sobotu si počkaju a neni to až tak hrozné. Myslím že sme sa definitívne rozhodli a ak niekto ešte nesúhlasí tak kludne sa tu s tým možte zdôveriť.
Sobota začiatok turnaja 13:00-13:45 13:45-14:25 14:25-15:05 15:05-15:50 15:50-16:35 16:35-17:15 čiže od 13:00 do 17:15 a nedela, chceme nech to začne od 13:00 ale radi by sme začali aj skorej ale vstávať kvôli csku no neviem ale určite sem napíšte hráči ktorí sa zúčasnite či by ste chceli začat aj skorej a tým pádom by sme aj skorej skončili a to zatial 13:00-13:45 13:45-14:25 14:25-15:05 15:05-15:50

Amazing-Zajic
26-02-14, 22:48
Klidně takhle jak si psal, ale v neděli bych začal dřív

Facened
26-02-14, 22:53
Klidně takhle jak si psal, ale v neděli bych začal dřív

Aj ja by som rad začal v nedelu skorej, zaujimal by ma čas aký by ste chceli

fykseN
26-02-14, 23:13
zajímavý to číst, jestli to zase hodláte narvat jako minule tak by byl nejlepší split na dva dny, hodně štěstí s organizací

wejn
26-02-14, 23:16
zajímavý to číst, jestli to zase hodláte narvat jako minule tak by byl nejlepší split na dva dny, hodně štěstí s organizací

nebudíš respekt, sorry(

jinak asi spíš na dva dny, v ten jeden den by to bylo strašně hektický a dost nepřehledny imo

fykseN
26-02-14, 23:16
*VIP*, budíš respekt :D

because
27-02-14, 16:26
Když už se to bude konat, tak bych chtěl ZAKÁZAT FULL ADMIN TEAMY, nebo ať se to udělá tak, že omezený počet atmynů do teamu, to potom dejte rovnou ty atmyny proti sobě, nemá to potom smysl.


Povedz mi pri poslednom turnaji 5v5 (nemyslim CTF turnaj), kolko adminov bolo vo finale? 3 a jeden z nich uz tiez neni admin. Mne sa zda, ze tu furt iba vyplakavas...

Maaaaaaaaaaja
02-03-14, 17:23
*Je zakázané používať vlastné modely / skiny zbraní a hráčov

Nevím, co přesně je myšleno jako vlastní, každopádně ballhead modely postav a no-animation modely zbraní problém, doufám, nejsou ?

Facened
02-03-14, 17:46
Nevím, co přesně je myšleno jako vlastní, každopádně ballhead modely postav a no-animation modely zbraní problém, doufám, nejsou ?

Ballhead má tuším každý čiže to je v pohode, myslené tým bolo Blockheads

Bager258
02-03-14, 18:16
Konečně máš příležitost dát adminům na prdel... co víc bys chtěl?
A klidně ať hraje tým pouze z adminů, bude to zpestření. Navic jindy si nemají "obyčejní" hráči šanci zahrát proti výběru skill adminů v čele s legendou matisem. Pouze na gatheru a to jen pár lidí.

Zakázat adminům hrát je hovadina. Aspoň budeš mít motivaci, a nebudeš hrát jen proti botům.
Napr. Ja som si s nimi zahral gather a bola to super hra a vedel som si dat aj kill takze je to vpoho :-)

PS bol som z matisom :-) :-) :-)

P4inKill3r
04-03-14, 19:17
Když už se to bude konat, tak bych chtěl ZAKÁZAT FULL ADMIN TEAMY, nebo ať se to udělá tak, že omezený počet atmynů do teamu, to potom dejte rovnou ty atmyny proti sobě, nemá to potom smysl.

Počet skillerů v teamu omezit nechceš? :D