PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na BaseBuilderZombie



Swagger
25-02-14, 17:17
Ahoj / Dobrý den
tímto bych chtěl požádat o práva na BaseBuilderZombie .
Jméno, Příjmení : Michal Česnohlídek (můžete najít i Face book)
Můj nick ve hře : *Swagger^*
Steam nick : Swagger
Steam ID : STEAM_0:0:78200140
Věk : 16 (brzy 17)

Counter strike 1.6 :
Counter strike hraji už od mala . Začínal sem na různých severech a jednou sem zavítal i na kotelnu uchvátil mě zombie mod , hrál sem tam cca 1 rok
možná si mě jestě někdo z té doby pamatuje, možná ne, byla to doba když tam vládli admini ANt a rIDER (dark horse) ,
nebo si mě také můžou pamatovat z mého působení na Jail Brakeu
tam sem hrál cca pul roku možná dele .
Poté sem narazil na zábavný mod (BB) který hraji cca 6 měsíců s přestávkami . (pravidla mam přečtené) rad poradím ve hře :)
A Surf And Kill a COD:MW sem také občas hrál .
V poslední době sem hraní omezil , ale začínám hrát , tak jak jen v rámci možností to půjde.
Proč chci práva?
nelíbí se mi, když hráči zneužívají toho že admin momentálně není na serveru a dělají "Bordel" . práva sem chtěl už od začátku, vždy sem si říkal, že to zkusím, ale nikdy jsem neměl odvahu . par žádostí sem si už napsal, ale nikdy sem je nedal na forum , tudíž toto bude první moje žádost. Důvod (nedostatek administrátorů)
Něco o mě .
sem mladý energický kluk co rád posedí u Pc i několik hodin .
Studuji na Střední škole obchodu a služeb obor číšník - kuchař se zaměřením na obsluhu .
mezi mé koníčky patří sport : fotbal,florbal,Inline(ve skate parku),holky a také i počítač .
Administrátora sem ještě nedělal nebudu vám nic nalhávat .
Steam :
steam mam cca 2 měsíce od té doby mam odehraných 306hodin.
Většinou sem hrával na Ns .Na ns hraji cca 3 roky na kotelně .
Forum :
co se týče fora špatná aktivita vím moc tam nechodím jen když mám nějaký problém . Příspěvky také žádné , budu se snažit napravit aktivitu.
Děkuji za přečtení.

matis
01-03-14, 09:10
tvoje stare ID - VALVE_0:0:1539304007

dost si tie pravidla teda nedodrziaval

STEAM

34.1 hodin za poslední 2 týdny
Nedávná herní aktivita

to mi pride dost malo....

Swagger
01-03-14, 15:03
Ano stem dlouho sem tam nebyl ... neměl jsme čas škola + praxe. (po skole sem často chodil na praxi výpomoc)
Bany .. z predešlích serverů : Spawn capm(COD).. ban za bb - zastavovaní vchodu (menší úlet)

Cip3r
01-03-14, 15:32
Ja sem pro, věřím mu, vlastně sem ho k té žadosti trochu uvrtal takže nějaké ty nedostatky se doladí :cool:

hofy
01-03-14, 15:37
Jako hráč jsi určitě dobrý, žádost jsi napsal na rovinu a bez lhaní, ale nedokážu si tě s právama představit. Dal bych tomu čas, za mě zatím ne.

Od toho posledního updatu jsem tě tam viděl snad jen párkrát..

Swagger
01-03-14, 16:00
Děkuji. V pohodě počkám ;)

Charon35
21-03-14, 17:24
Tvoja aktivita na serveroch: Dust2only, deathrun a v neposlednom rade JailBreak.

Nevyšli práva na JB, tak "skúsiš na BBzm, veď tam nikto nežiada"?
Sory, nie.

Nabudúce skús niečo úprimnejšie a menej okaté. :)