PDA

Zobrazit normální verzi : M_A_T_K_O <3 Bongsolider --> HAXXING IS SLUNCE'S LIFESTYLE



stamgast
25-02-14, 18:48
Vypis z konzole:

[indent]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 98285)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 39 minut a 59 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'kopirace nicku, provokace'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < M_A_T_K_O
[AMXBANS] Tvuj nick: M_A_T_K_O

Zdravim!

Pred chvilou mi bol udeleny ban za udajnu provokaciu na den.Nie, ze by som nevydrzal den bez cska, ale ide mi o princip, preto som sa aj odhodlal napisat. Opisem Vam situaciu co najobjektivnejsie ako sa len da a vy usudte, ci bol ban opravneny. S hracom s nickom Bongsolider mame spolocnu historiu sporov, kedze neuniesol, ze ho dava hrac mojho kalibru. Najprv mi vypisoval, ze som cheater, ked pochopil , ze sa len strapnuje, nadaval mi do zoomerov. Okomentoval kazdy moj frag tradicnou replikou typu, ze som low a podobne. Tak som mu vzdy s kludom napisal, ze ho ten low dava a ze csko sa nehra na styl ale na fragy. Co ho vytocilo samozrejme, kedze argumentacne na mna nemal, nadaval mi do deciek, kktov a podobne...screen nemam, lebo ani v najhorsom sne som necakal, ze sa to nakoniec obrati proti mne. Jedine, co sa moze vysvetlit ako provokacia, bolo zmena mojho nicku, kde som zakomponoval aj nick bongsolidera, presnejsie: M_A_T_K_O <3 Bongsolider. Dotycny sa dnes napojil a nadaval mi do picusov a vyhrazal sa mi, ze ma konexie v admin teame a dostanem ban. Kedze som sa naadminoval az az necakal som, ze naozaj pride admin a capne mi bez varovania ban. Ospravedlnujem sa za esej, ale inak sa to opisat nedalo. Dakujem za promptne vyriesenie.

Slunicko
25-02-14, 22:34
Nezajem. Nemas ze sebe delat debila, nadaval ti kvuli tomu, ze sis dal ten jeho nick, nekolikrat te upozornil, at si ho zmenis nebo ode mne dostanes ban.
Takze proste vydrzis, kdyz ti bude nadavat a nejak vazne nadavat, tak mi to napis a klidne ho taky zabanuju, nehlede na to, ze je to muj kamarad.
Preji hezky zbytek noci.

stamgast
25-02-14, 23:15
Nemyslim si, ze to trebalo riesit tak radikalnym sposobom. Btw dufam, ze chapes symbol v danom nicku. Ale preistotu to napisem, ide o znamienko zdoraznujuce lasku. Cize kazdemu, kto ma aspon trosku chochmesu dojde, ze som si nedal jeho nick, iba som ho pouzil vedla svojeho ako recesiu. Ale chapem je to tvoj kamarat, tak si zaangazovany. Ale aj tak sa to dalo riesit dohovorenim. Prepac, ze som nereagoval na jeho: picusi zmen si ten nick nulo :) Podotykam, ze tvoj kamarat ma zjavne nerv issues, lebo z mojej strany nevyslo jedine vulgarne slovo na jeho adresu, pri tom on ma nimi neustale bombardoval a to len preto, lebo je slabsi hrac. Uz som, ale pochopil, ze fair zachadzania sa mi tu asi nedostane. Este raz zdoraznujem jedina moja reakcia na jeho pubertalne vylevy bola zmena nicku, ktora by nepoburovala ani najvacsieho puritana. Hold nabuduce si budem veci pekne screenovat.

stamgast
25-02-14, 23:30
Inak zaujimave, ze mi cely cas nadaval do deciek, lebo som pouzival viac zoomu ako on : jeho zvratena logika :D...a chlapec ako prve sa ide hned vyplakat adminovi kamaratovi...ake dospele...ja tiez poznam adminov, na kotelne. Nikdy by ma ale nenapadlo volat ich kvoli takej malichernosti :)

Slunicko
26-02-14, 09:57
Za 1. je dospelej, za 2. jsi lepsi jen kvuli tomu jak dlouho nehral, jinak to byl snad po Duskovi nejlepsi hrac na awp.
Nejsem nikym zaangazovany, uz jsem banoval i spoustu mych kamaradu a jelikoz jsem mel v tu danou chvili lepsi veci na praci, nez kontrolovat jestli s tim prestanes nebo ne, tak jsem to vyresil banem na 1 den.
Neni v tom zadna kamaradska protekce, napsal mi hlaseni jako kazdy jiny hrac, akorat ma na mne lepsi kontakt.

kashpi
26-02-14, 10:37
číst od spodu :)

Awp 25-02-2014 17:01:44 STEAM_0:0:41226790 90.178.68.203 *BongSolider* dej si svoje jmeno ty pi4co mala
Awp 25-02-2014 17:01:17 STEAM_0:1:18316047 188.167.250.63 M_A_T_K_O <3 Bongsolider nevies co ten znak znamena?
Awp 25-02-2014 17:01:15 STEAM_0:0:41226790 90.178.68.203 *BongSolider* mam kamose v ralu admina smaz si to
Awp 25-02-2014 17:01:10 STEAM_0:1:18316047 188.167.250.63 M_A_T_K_O <3 Bongsolider ja mam nick matko
Awp 25-02-2014 17:00:49 STEAM_0:1:18316047 188.167.250.63 M_A_T_K_O <3 Bongsolider xD
Awp 25-02-2014 17:00:47 STEAM_0:0:41226790 90.178.68.203 *BongSolider* trapackua
Awp 25-02-2014 17:00:42 STEAM_0:0:41226790 90.178.68.203 *BongSolider* za kopirovani
Awp 25-02-2014 17:00:38 STEAM_0:0:41226790 90.178.68.203 *BongSolider* mas a taky mas ban
Awp 25-02-2014 17:00:21 STEAM_0:1:18316047 188.167.250.63 M_A_T_K_O <3 Bongsolider ibaze ta milujem
Awp 25-02-2014 17:00:16 STEAM_0:1:18316047 188.167.250.63 M_A_T_K_O <3 Bongsolider nemam tvoje meno
Awp 25-02-2014 17:00:11 STEAM_0:0:41226790 90.178.68.203 *BongSolider* hej matko ty decko proc mas moje jmeno?chces ban??

Podle mě ban neprávem, kopírování nicku tu není, měl by být spíš rád, že ho uctívá :)
Spíš by zasloužil Sluníčkův kamarád ban za nadávky.
V tomto vidím jen protekci a neobjektivnost admina, který to nechtěl řešit,že neměl čas. Tak když nemáš čas, a nemáš si co jak ověřit, tak to neřeš vůbec

stamgast
26-02-14, 11:13
Presne ako kashpi pise. Neviem sice, co si mal na praci, pre mna za mna aj keby si vyvijal vo svojom tajnom laboratoriu v anonymite liek na alzhaimera, si admin a z toho ti vyplivaju urcite povinnosti. Samozrejme mas pomerne velke kompetencie, ale tie ti predsa neboli pridelene na zneuzivanie. Neurobil si nejake extra faux pas, ale tvoj sucasny postoj a statie si za svojim naznacuju, ze sa takehoto skratoveho jednania asi dopustas castejsie. Normalne by bolo keby si sa za mna prihovoril a skratil mi dany ban dajme tomu na 3 hod. Keby kazdy banoval takymto horkokrvnym stylom:" A do do prcic v kuchyni sa mi robi hemendex, radsej mu rychlo supnem ban," mali by ste tu zaplavu staznosti. Podotykam toto je moja prva negativna skusenost s adminom na kotelne po rokoch co hravam na vasich serveroch.

Slunicko
26-02-14, 12:20
Ne, dal sis ten nick abys ho vyprovokoval, jak si napsal mate spolu problem uz dlouho a tohle bylo zamysleno ciste kvuli provokaci, predtim ti nenadaval, ban rusit nebudu.

Pro me za me, klidne mi za to vemte prava, me je to u prdele, toho druhyho bych zabanoval stejne jako tebe kdyby si dal tvuj nebo kohokoliv jineho nick.
Adminuju tu s prestavkou uz pres 2 roky a nikdy jsem s zadnou protekci nemel problem a to se tu bavim s xxxx lidma, takze tohle je taky uplne mimo..

Jestli ti ho zrusi Kotel, tak at ja to neudelam. :-)
Have a nice day.

Slunicko
26-02-14, 12:35
+ jsem ted koukal na chatlog a koukam ze provokujes uplne kazdeho, kazdemu kdo te zabije nadavas, cetl jsem tam i neco o mame, takze bud vubec rad ze jsem vcera nemel moc casu a neprohlidl si te poradne, tak psst..
Vazne to uz vubec nebudu resit, je to jen 1 den, ber to treba jako upozorneni.


číst od spodu :)


Podle mě ban neprávem, kopírování nicku tu není, měl by být spíš rád, že ho uctívá :)
Spíš by zasloužil Sluníčkův kamarád ban nadávky.
V tomto vidím jen protekci a neobjektivnost admina, který to nechtěl řešit,že neměl čas. Tak když nemáš čas, a nemáš si co jak ověřit, tak to neřeš vůbec
Ban za slovo pica? A k tomu vsem vyprovokovanemu slovu. GG WP.

stamgast
26-02-14, 12:40
O tom potom. Vcera som mal velmi zly den a navyse mi ani hra nesla tak som mal trochu nervicky, co je u mna naozaj rarita. Ale to je v pripade tohto banu irelevantne, kedze tvoj ban nema s tym nic spolocne.Ver mi , ze bongsolider ma viac za usami ako ja v nasom konflikte

Slunicko
26-02-14, 12:47
Kdyz slibis, ze se to nebude opakovat a ze si ho na serveru nebudes vsimat, tak ti ho po 12ti hodinach zrusim. Tak?

+ prestanes nadavat na serveru

stamgast
26-02-14, 12:50
O tom potom. Vcera som mal velmi zly den a navyse mi ani hra nesla tak som mal trochu nervicky, co je u mna naozaj rarita. Ale to je v pripade tohto banu irelevantne, kedze tvoj ban nema s tym nic spolocne.Ver mi , ze bongsolider ma viac za usami ako ja v nasom konflikte.Topiaci sa aj slamky chyta ako sa u nas hovori a ty sa teraz snazis dodatocne najst na mna spinu, aby si mohol ospravedlnit svoje konanie thumbs up :) A ano vcera som napisal na adresu inych hracov aj nepekne veci, ale potom som sa im aj ospravedlnil. Ale v pripade bongsolidera to tak nie je. Vies, vacsinou nadavaju na serveri mne. Ticho to prijmam, nechavam to tak. Bongsoliderov pripad bol ale iny. Zarazala ma jeho logika. Tvrdil, ze som decko lebo ho davam a nemam styl ako pro, pouzivam moc zoomu. Stale sa hral na profika a pri tom v kuse padal, komentoval kazdy jeden frag. Najprv, ze ho davam len odzadu, potom, ze beham so zoomom. Stale sa mi vysmieval a pri tom mal so mnou negativnu bilanciu 1 ku 20 za mapu. Uz k tomu viac nenapisem bolo by to zbytocne a nepadlo by to na urodnu podu. Prajem vela uspechov

Slunicko
26-02-14, 13:03
Ja nepotrebuju noc ospravedlnit, ja si za banem stojim a je mi jedno kdo co napise, ted jsem chtel udelat kompromis, kdyz nechces, me to nevadi :-)

Duska
26-02-14, 13:50
Osobně bych dal ban na 5 min s důvodem: "Zmen si nick a neprovokuj." popřípadě bych ti nick změnil sám.
na tom nicku nevidím nic urážlivého ani kopírování nicku - každý to ale může cítit jinak.

Jinak tu řešíte děsnou telenovelu. Stamgast by měl napsat, OK omlouvám se, už se to nestane, nemyslel sem to zle, chtěl jsem si jen rýpnout a na to by mělo následovat od Slunicka: Beru, při další podbné situaci ban na týden, tak na to mysli. V případě porušení dojdu a zbuším tě mojima břišákama! :D

Slunicko
26-02-14, 14:04
Ban jsem ti pokrátil na polovinu, už bys mohl klidně hrát, jak jsem ti psal, pokud se to bude opakovat, tak bude ban tvrdší, samozřejmě pokud on bude dělat to stejné tobě, tak ho nahlaš, klidně přímo mě a já ho posléze také zabanuji, LOCK.