PDA

Zobrazit normální verzi : BB - omezení regenerace



Skorpion
25-02-14, 21:44
chcel by som aby sa regen u ZM aspon obmedzila na 1 krat za kolo.. neni mozne dat ked mi jeden 10K ZM pouzije 6x regen aby dal moj ladder..

hofy
25-02-14, 21:47
S omezením regenerace souhlasím. Buď bych zvýšil cenu, nebo snížil procentuální regeneraci. Případně teda použití max jednou za kolo - stejně, jako je omezen frost a he granát pro CT (tuším lze dokoupit jen 2x za kolo).

Likan.
25-02-14, 21:49
furt place a place... Ale k veci.

Ano, i mne sa zda, ze pouzivanie regenu by sa malo troska obmedzit. No ak na to hrac ma a stoji mu to zato tak preco by to nepouzil ? A teraz uprimne ruku na srdce. Neprovokoval si nejako toho hraca ako je u teba nepeknym zvykom ?

Killer Bee
26-02-14, 08:29
Likan provokoval neprovokoval to je nějak jedno jestli ty zabiješ za ZM nějakého hráče (10-15k Hp) tak hned začne psát příští kolo nežiješ, jsi mrtvý atd. hned začnou machrovat :D tady ani o provokaci nejde a ten regen podle mě bych byl pro 1x za kolo :)

Kotel
26-02-14, 08:40
Bude jednou za kolo.

Beat
26-02-14, 09:18
Dávať to na raz za kolo mi príde trocha ako nevýhoda pre zm ak idú do ladderu a sú 2 ct s full vylepšeniami nemajú šancu, ja osobne som ten regen ešte nikdy na bb nepoužil síce mám všetko na full ale nepovažujem to za potrebné dal by som to skôr na 2-3x za kolo.

hofy
26-02-14, 10:21
Tu regeneraci si kupují převážně hráči, kteří mají solidně vylepšeno HP, takže nováčci jsou rádi, že je vůbec zabíjí. A z druhé strany - nováček si regeneraci nekoupí, ten to radši utratí za trvalá vylepšení.

To omezení na jedno kolo bude ideální. Nebo jednou za život, tzn po respawnu by si ji mohl koupit znovu.

Skorpion
04-03-14, 17:37
no nijak som neprovokoval ale vdzy ked zabijem oliho ked je CT tak ide hned po mne minimalne s 5 a viac regen.. raz mi pouyil regen 6x v 1 ladderi a stale to nefunguje lebo stale pouyiva tu regen milion krat.. -_- dal by som ju max 2x za smrt viac nie

oli221
14-03-14, 11:51
Nemáš ma provokovať nepoužil by som ho na teba 6 krát :)