PDA

Zobrazit normální verzi : dodq1 --> mrtve deti v zivom plote



dodq1
26-02-14, 14:12
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Makajako Pako
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Wallhack'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:59802004'
[AMXBANS] Tvoje IP: '78.98.151.4'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
Kiwca dropped
CT got 2 points for All Terrorists eliminated
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.

SERVER BOL : csko.cz | Fy





Poznamka:






Takze, prosim vas, zato ze admin je "D*b*l" a ostatni tiez nevedia co su soundy, alebo sluchatka tak nech sa to aspon naucia, naco prijmate takych adminov, ktory vobec nevedia co su soundy, alebo diery "wallbangs", na FY mi dupe z lava dam ho a Admin mi da ban za WH Yaya Brain pro admin nejaky 12 rocny zasran co hraje 1.6 1-2 roky ;) Takze si prosim UNBAN, vcera som si este aj VIP zakupil ze tu budem rozohravat na cupy, cwcka, mixy.. ale jak vidim Admini horsi nez z tesca ;)takze v pred Dakujem, dufam ze to pochopite, z pozdravom dodq1.

ZEUS
26-02-14, 14:14
Takže, za prvé se uklidni a přestan urážet banujícího admina a ostatní hráče, všechno se dá vyřešit, jestli to chceš řešit takovým to způsobem, tak já to klidně můžu locknout a nemusí se to vůbec řešit.

dodq1
26-02-14, 14:15
Neurážam, píšem pravdu :), keby som urážal neboli by tam tie hviezdičky ;) *** ale mohli by ste brať lepších adminov do Teamu, nie takých čo nevie čo je S o U N d ?:)

Aha, teraz budem dostávať každý deň na serveroch bany, lebo admini nevedia čo je sound, takže budem hrať radšej bez soundou či? :D

ZEUS
26-02-14, 14:19
Za prvé by bylo dobrý si pročíst pravidla fora, takže pouzívej edit a za druhé počkej si na vyjádření admina a vložení dema.

dodq1
26-02-14, 14:20
Hneď keď som to tam napísal, uvedomil som že asi bude zakázany Multipost, sorry viackrát sa nestane. No na to demo som zvedavý :D

t.twisted
26-02-14, 14:25
Včera byly práva v Tescu v akci, škoda že sis pro ně nezašel, mohl sis dát unban.

Byznis
26-02-14, 14:29
http://ulozto.cz/xwunMQAq/dodq1-dem
keby ti to nestacilo tu je HLTV
http://csko.cz/hltv/27032/27032-1402261354-fy_iceworld2k.zip
a to ako sa somnou bavis , tak sa mozes bavit s niekym na tvojej IQ urovni...

matis
26-02-14, 14:44
To uz dnes ma steam kazdy D*e*b*i*l ???? sak ty si tak sprosty, ze to az ani nie je pravda, to odkial mas originalku? si nasiel na ulici? Alebo mozno si to ani ty nehral, ale tvoj specialne vycviceny vodiaci pes..ne???

Dobre, ze si si kupil VIP na mixi, kde si chcel cheatovat, radsej sa vrat odkial si prisiel a tu sa v zivote neukazuj ty "najlepsi hrac" :D:D:D:D:D

:bye:

WH jasne ako facka, ziadne soundy, ani sluchatka a ani tvoj vodiaci slepecky pes by takto nevedel presnu poziciu hracov...

a uz nemam nikto nic, tak lock a hlboko do archivu...ze ta hanba nefacka

Byznis
26-02-14, 15:11
dodq1 - ja uz k tebe len toto http://www.mojevideo.sk/video/1fb/mafstory_bananove_vyznanie_alimu.html - rovno si to pretoc na 00 : 14

3necky
26-02-14, 17:33
Potvrzuju WH.

Zoyer
26-02-14, 18:14
Potvrzuju WH.
taky