PDA

Zobrazit normální verzi : AttacKer bitch (WH) --> matis



AttacKer
26-02-14, 17:20
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 98339)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack - forum '
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < AttacKer bitch >
[AMXBANS] Tvuj nick: AttaTiTaLin
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:20964320
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:20964320
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 178.253.168.59
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.253.145.136
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < matis >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Ako je my to dost hlupe pytat o unban na public :D ale chodievam sa tam rozohravat. nerobim so seba skilla pretoze mam steam ale banovat ma za taketo casy :D hram to uz 9 rokov a nieco mam uz odohrane :) nedavno som hlasil comeback do CS a po par mesiacoch dostanem BAn na Pube. cital som aj forum kde boli dema a tak. Ako to povedat 100 ludi sto chuti kazdy hrac ma vlastny styl a mozno je to divne ako hram ale mne sa takto hra dobre. HRAM esl hram SFT hral som es4u ked bolo vsade je anticheat a nikde nemam BAN. niesom forest ale nieco trafim a o tom svecia aj moje profily na slovenskej scene kde je jasne vidiet ze mam uz nieco za sebou par oceneni par medaily. Zvazte to a pripadne ma kontaktujte na maily ako ste rozhodli.

matis
26-02-14, 17:34
http://csko.cz/forum/showthread.php?25483-Zapat%E9-vemeno-na-steamu

ako prepac, ale tu mas vsetky dema a hlavne HLTV....

tu je HLTV csko.cz/hltv/27072/27072-1402251342-de_dust2.zip

a casy > 76:46, 79:20, 80:10, 80:44

toto ked vysvetlis, tak ti to UB dam

+ toto mi dost vrta hlavou > http://amxbans.e-sports.sk/ban_details.php?bid=45

a zase az tak vela zo SVK sceny tam nemas....

hofy
26-02-14, 17:43
Od Jirky:


Takže, čau, ten ban si dostal hlavně kvůli mojí iniciativě . . .viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?25483-Zapat%E9-vemeno-na-steamu . . ale k věci, nechci se tu s tebou hádat bo tak něco, ale nevěřím ti, ani tvůj vlastní nos co máš mezi očima

Nikde nemáš ban ? http://amxbans.e-sports.sk/ban_details.php?bid=45 a toto za tebe hrál koberec, že áno ?


Pokud bych byl v tvojí kůži, tak bychsi ty časy prostě logicky obhájil, pokud jseš toho schopnej, mě osobně by zajímaly dost časy : http://uloz.to/xx1D8TcE/at3-dem - 10:36


http://uloz.to/x5D8596z/at2-dem - čas cca. 06:41 . . . beru to , respektuju tvoje uspěchy atd. ale chceš mi říct, že kdybys někoho viděl, jak zahraje stejnou situaci tvým stylem, tak bys řekl, že nic nemá ? nepokryješ si místa od T spawnu, ale normálně, na punkače už víš kde přesně enemy stojí a čekaj a pak to tvoje půlhodinový rozmejšlení na koho to vytahneš dřív ? :D beru to, v týhle hře hraje dost velkou roli luck faktor, haluze . . ale tohle ti nepředvede žadnej hrač bez WH nebo bez toho aniž by mu někdo radil po TS


+ by mě zajimaly časy, který ti vypsal banující admin . . http://csko.cz/hltv/27072/27072-1402251342-de_dust2.zip casy : 76:46, 79:20, 80:10, 80:44




Nechci tu ze sebe dělat bůhvíco, ale už jsem pár zapnutejch lidí, co s tím hrali tak dobře jako ty viděl, jak už jsem psal 1000000000 krát, podle mě jseš obyčejnej cheater . .




Pokud však admini uznají, že ty časy nejsou na ban, sklopím uši, omlouvat se ti nebudu, protože o to asi ani nestojíš a za 2. mám na tvojí hru názor takovej, jakej mám

AttacKer
26-02-14, 18:48
Ako neviem hram na servery asi pol hodiny a vy tolko vela casou vyberiete tu mas obhajobu.
76:46, - bol som chody a oni sli long hodil som tam smoke a flashe a potom som pocul ze je niekde na sikmej bola tam hlava strielal som.
79:20, - sli sme dvaja long kedze enemy bolo down tak sme hladali bombu. dost divny cas ale ak hras na tych serveroch tak pochopis ze vecsina hracov kempi tu za tou krabicou alebo za dverami
80:10, - videl som ho skakat po tej liste videl som tam len nohy odzoomoval som ale ked som pocul odraz od listy namieril som. je pocut rozdiel od chodze a do toho bunyhopu co skakal radim pozriet.
80:44 a toto je dost smiesny cas :D idem do kat dam prveho a pootm pocujem ze ide niekto na schody ceknem to a bol tam. ako neviem ale nepouzivate brain a sound pri hre?

Zoyer
26-02-14, 21:52
od Maaaaaaaaaaja


"Takže, já byl jeden z těch, co se vyjádřili proti usnesení AT, kteří se chystali to nechát být s tím, že jsi na hráč "na hraně" a že si na tebe dají
větší pozor přímo ve hře.

A teď k tomu, co mám na srdci. To demo, na základě kterého jsi dostal definitivní ban, jsem viděl jen letmo a zaujaly mě tam taky minimálně tak dva časy.
Ale mě šlo spíše o ty ostatní dema.

Nejdřív k tomu času, co se tak propíral (demo at2 - 06:41). Vlezeš do kat, nikam se nepodíváš a hned v ducku proti nim. A moc dobře jsi věděl,
že tam jsou oba. Jakmile dostřílíš prvního, okamžitě taháš flash na toho druhého, ještě než se vůbec pohne, tohle mi nevykecáš,
ani kdyby ses stavěl na hlavu.

K demu at3:
9:36 - Na rovinu, kdyby tam nikdo nebyl, tak ten spawn jen proběhneš, asi jsi ho cítil že. Hned na to ten granát
(a sound bych nezkoušel, rozběhl se až potom, co ses to na něho chystal hodit).
11:50 - Tohle zaujalo mě. Krásně si rushneš A, checkneš v rychlosti plant, leet, pak se postavíš na šikmou a čekáš tam na co ? Člověk, co si myslí,
že budou CT někde u side dooru, si pro ně dojde.
12:40 - Bezis za nima jak naky bot s prominutim na ty schody. Ja slysim jednoho, az kdyz ses u schodu, slysim oba, ale ty na jisto, primo za nima,
nikam jinam ani ockem nepohlednes.

Tech situaci je tam dost. Nemám chuť to zase rozebírat do detailů. Špíny tu je až moc na tebe.

Ale ještě si neodpustím včerejší cw. I když to nesouvísí s Kotelnou. A na rovinu ti řeknu, co si o tobě myslím. Vypsal jsem asi jen 5 časů, dáváš jasné
předstřely v situacích, kde nemáš páru vědět. Tušení v některých případech mít můžeš, to nepochybně, to tě ale neopravňuje střílet walkujícího hráče za zeď,
než se objeví, apod. A to nemluvím o dalších situacích a tvých super reflexech, často vidíš z hráče sotva konec hlavně, už ho dáváš,
což mi přijde ještě zajímavější o to, když tví spoluhráči ještě píšou, že máš lagy, čímž to pro mě je o to divnější. Trošku si protiřečíte.

Pro mě jsi zapatec, co s tím neumí vůbec hrát. V těch předtřelových situacích bych si i vsadil na to, že vůbec nemáš tucha, že když máš a nemáš puštěné
wh, tak textury hráčů nejsou vidět stejně.

Tvůj ban za cheating na esports asi mluví za vše. To, že máš na sft nějakou zlatou medaili znamená tak velké prd. Osobně jsem hrál proti adminovi, co měl
taky zlatou medaili a byl to cheater. A upřímně, na sft je takových hráčů moře.

A na rovinu, pokud dostaneš UB, tak to bude naprostý výsměch všem hráčům, co tu na kotelně hrají. Dobrou noc"

Zoyer
26-02-14, 22:54
muj nazor na hltv od matise : WH

Ridik :D
26-02-14, 22:54
Wh tam je ub se nekona ....

Zoid
26-02-14, 23:12
Za mě tam je na základě celé hry + pár konkrétních časů, WH. Máš preaimy na hráče o kterých nevíš. Tvůj aim, časy kdy nemůžeš nic trefit a pak najednou časy když máš reflexy jak profík mi nesedí. Tvůj styl hry odpovídá tak možná člověku, co to hraje půl roku až rok.

Takže:

72:06 - Reflexy jak profík, pomalu předstřel, dost zajímavý, takhle někoho zabít je přinejmenším dost podezřelý.
73:06 - Je to sice HLTV, ale podle mě je to silent ab, cross se ti hejbe pořád stejně, ale ta 3. kulka je úplně mimo. Tenhle čas je jen doplňkovej, kvůli tomu, že je to HLTV.
75:13 - Takhle střílí hráč, co hraje 9 let? Na to co si předváděl za aimy v předchozích kolech dost divný, ale ok.
76:17 - Taky zajímavý reflex na hráče co pomalu nejde vidět u dveří. Tady bych to viděl spíš na nějaké reflexní modely, box na hráče nebo wh.
76:58 - Je to sice HLTV, ale podle mě taky Silent AB, cross mu ani necukne, ale kulka mu vyletí úplně do prdele na hlavu, ale jak říkám, hltv zkresluje.
77:16 - Tenhle čas je docela diskutabilní, ale každopádně tam byl preaim na hráče, který vybíhal z T spawnu a neměl jsi šanci o něm vědět, navíc když jsi slyšel dupat hráče ve tmě, očekával bych rychlý pohyb myší na tmu, a ne že budeš čekat na hráče, o kterém ani nevíš, že vyběhne.
79:20 - To cuknutí deaglem když ti tam probíhalo CT a jak si proděroval T za krabicí, tak krásný kopírování přes bednu... tohle je jeden z nejjasnějších časů
80:13 - Pěkná akce deaglem na midu, kopíroval jsi hráče za stěnou a pak další čas, kdy bych řekl, že máš silent AB.
... mezitím pár dalších časů, co se mi teď nechce vypisovat... a pak jeden krásný:

93:50 - Preaim nad krabici, věděl jsi, že tam je tak jsi čekal, že vyjde ze shora jak bude obcházet krabici, ale on začal walkovat doprava, tak sis přejel crossem na pravou hranu krabice a čekal kdy vyjde.

Za mě máš WH, na 90% i Silent AB, protože dráhy kulek jsou ve srovnání s pohybem crossu úplně někde jinde.

3necky
26-02-14, 23:14
Rozebrali jsme to usvědčující HLTV. Pár časů už napsáno bylo. Já podle stylu hry, teď už i předcházejícího dema a více akcí, z nichž nejzajímavější jsou 73:46, 76:10, zmíňované 79:20 (tvoje vysvětlení mě nepřesvědčilo) a 93:50 tvrdím, že WH máš.