PDA

Zobrazit normální verzi : BezdŮvodné kickování! - Zombie servery



GNHP23
26-02-14, 19:44
Ahoj...už sem tu psal a vůbec nic se neděje...údajně "pretorian" (nevím to jistě páč mě kickne a odhlásí se) mě pořád dokola kickuje za jméno (které tu mám už cca 3-4 roky) "GOOD NIGHT WHITE PRIDE" na zombie serverech....nikde jinde nemám problém s tímto jménem hrát pouze na ZM!!!byl bych velice rád kdyby se to mohlo nějak vyřešit (ne psaním jak mám udělat to a tamto) páč už minimálně rok si platím každý měsíc VIP a nemůžu si zahrát jen kvůli nějakýmu puberťákovy....pravidla ničím neporušuji a taky nejsem povinen ujasňovat vašim adminům co mé jméno znamená...není to nic rasistického ale naopak je to PROTIRASISTICKÝ!!!!!proto si myslím že by se to dalo velice snadno vyřešit ovšem jen pokud se vám bude chtít páč sem zatím žádnej zájem ani sebemenší nezaznamenal...děkuji s pozdravem GNWP ;)

Me :)
26-02-14, 20:02
Nebylo ti náhodou řečeno nebo naznačeno, že by sis měl nick změnit? Co kdybys to udělal a nebrečel tu neustále.

PRAETORIAN
26-02-14, 20:48
Nebylo ti náhodou řečeno nebo naznačeno, že by sis měl nick změnit? Co kdybys to udělal a nebrečel tu neustále.

Bingo !! Tohle se táhne dlouhou dobu už si stěžoval Kotlovi pak zde a zase jinde i přesto že jsem ho cca před dvěma měsíci upozornil aby nepoužíval ten radikální nick že se to zde nehodí.Občas dostal kick protože jsem mu nick změnil a on začal nadávat že je velkej anarchista a že si bude dělat co chce(obrazně řečeno).Pro jistotu jsem vyvolal diskuzi s kolegama nedávno a 90 procentum adm. se zdá nick nezávadný ale část si myslí že si takové nicky dávaj jen děcka co si hrajou na drsné chlapce což není proti pravidlum jen to ukazuje něco o uživateli.:strongbench: Takže už na něj prdím ted už dostane kick za jeho chování na serverech a když nepochopí za co, bude to ban což si také podle chattlogu přeje. Který občas sleduji což si vysloužil neustálím stěžováním kvuly vcelku hlouposti ale budiž.Takže vynesu (Rozsudek:Nick se zdá podle demokratické většiny zcela v pořádku tudíž se zakazuje ho měnit či za něj trestat):biggrin::biggrin: Mno a když mluvím o chattlogu podivejte se a uvidíte http://www.csko.cz/chatlog/show?from=01-02-2014&to=26-02-2014&server=1&nick=&sid=VALVE_0%3A0%3A1807145811&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit :thanks: VALVE_0:0:1807145811

matis
27-02-14, 06:58
Ty si fakt taky blb, alebo sa robis? ty bud rad, ze tu este hras, tu sa nebanuju len rasisticke ciny/mena, ale aj antirasisticke, extremisticke.... v tvojom pripade

Zombie 2 26-02-2014 19:58:12 VALVE_0:0:1807145811 88.103.102.193 *!ANTIFASISTICKA AKCE!*23* *!SMRT VSEM NACKUM!*23* [zmenil nick na]: *!ANTIFASISTICKA AKCE!*23*
Zombie 2 26-02-2014 19:34:53 VALVE_0:0:1807145811 88.103.102.193 *!SMRT VSEM NACKUM!*23* *"smrt vsem nackum"***
ailbreak 2 25-02-2014 19:23:43 VALVE_0:0:1807145811 88.103.102.193 *!GOOD NIGHT WHITE PRIDE!*23* *!DOBROU NOC BILE HRDOSTI!*23* [zmenil nick na]: *!GOOD NIGHT WHITE PRIDE!*23*

ja ta stretnem s tym nickom na serveri a mas ban... hadam si to konecne pochopil

GNHP23
27-02-14, 15:06
své důvody proč to jméno nechci měnit sem psal výše....tak si to přečti!

GNHP23
27-02-14, 15:07
ani jeden z těch nicku bych neměl nebýt pubertálního admina....

matis
27-02-14, 15:08
své důvody proč to jméno nechci měnit sem psal výše....tak si to přečti!

nemen, potom neplac...pa

GNHP23
27-02-14, 15:16
aha takže mě někdo kickuje a jako důvod mě řekne že to je to "útok na jistou rasu" (mé jméno) a i přes upozornění že to nic takové není ale že to je protirastické se mi jen vysměje...to bylo ze začátku pak už vůbec nekomunikoval a já sem ten největší blb?divíš se mi že sem někdy něco psal i když ne třeba slušně páč sem byl nasranej?víš mě není 15 abych mávl rukou a upřímně dokážu žít i bez kotelny :D ale taky vás podporuji svým zakoupením VIP a nechápu proč se toto děje...nikomu nenadávám (nepočítam když mě někdo týden v kuse bez důvodu nekickuje a ani to nebyli žádné "ostré" nadávky) a myslím si že se aji chovám celkem slušně...tudiž když mě nikdo nebude bezdůvodně kickovat nemám ani důvod se chovat neslušně...každopádně kotelnu už v životě nikomu nedoporučím s takovým chováním-ba naopak...mějte se a aspoň trošku se nad tím zamyslete ....

GNHP23
27-02-14, 15:19
hm velice zajímavé a proč za toto mě nekickl???proč toto je v pořádnu a GNWP (co používám od doby co tu hraji už pár let zpět) mu tak strašně vadí?????i když pravidla ničím neporušuji (a to sem si taky předtím zjistil)??? hledám logiku ale z vaších odpovědí je cítit pouze to že se svých adminů zastanete aj kdyby nevím co...

matis
27-02-14, 15:20
chlapce ak ti nie je je 15, tak sa podla toho aj spravaj.. si ozaj nechapavy? ci si uplny extremista, ze nevidis cez svoje antirasisticke okuliare???

*!ANTIFASISTICKA AKCE!*23* *!SMRT VSEM NACKUM!*23*

takyto nick tu tolerovat nebudeme, tak sa uz konecne uvedom...ok ???????

GNHP23
27-02-14, 15:21
a jinak je to přesně ta odpověď co sem čekal...dětinské jednání bez špetky uznání...

matis
27-02-14, 15:23
a jinak je to přesně ta odpověď co sem čekal...dětinské jednání bez špetky uznání...

si predstav, ale toto co ti prezentujes ja neuznavam... nanavidim extremistov.... ale ja ako admin musim nednat nezaujato, preto este nemas ban...kick si dostal na nicky co som ti vypisal...tie pravidla uz ale porusuju

human
27-02-14, 15:35
Rasisti vam vadia, antirasisti vam vadia.tak sa dohodnite :D

trew
27-02-14, 15:41
na přezdívky bych kašlal..pokud má nick rasitický/antirasistický ale nic nepíše do chatu anebo nic nepropaguje, tak ok. Já jsem také mejval v nicku 88.. teď bych se za takové přezdívky styděl :)
Ale tady píšeš o smrti co našel matis :-)


Zombie 2 26-02-2014 19:58:12 VALVE_0:0:1807145811 88.103.102.193 *!ANTIFASISTICKA AKCE!*23* *!SMRT VSEM NACKUM!*23* [zmenil nick na]: *!ANTIFASISTICKA AKCE!*23*
Zombie 2 26-02-2014 19:34:53 VALVE_0:0:1807145811 88.103.102.193 *!SMRT VSEM NACKUM!*23* *"smrt vsem nackum"***
ailbreak 2 25-02-2014 19:23:43 VALVE_0:0:1807145811 88.103.102.193 *!GOOD NIGHT WHITE PRIDE!*23* *!DOBROU NOC BILE HRDOSTI!*23* [zmenil nick na]: *!GOOD NIGHT WHITE PRIDE!*23*

sypex
27-02-14, 15:51
Hráči mají zakázané použivát takovéhle nicky máš to napsané aji v pravidlech takže bud rád že tě admin jen (kickoval) u jiného admina by jsi dostal už asi ban :)

Chemo
27-02-14, 16:12
Doslovne to znamená "dobrú noc biela pýcha". Podľa mňa tam nie je nič rasistické, ale tie zmeny nickov, ktoré tu matis dal z chatlogu, podľa mňa sú na ban.
V pravidlách máš jasne a zrozumiteľne napísane, že nemáš používať žiadne rasistické narážky, ale ty si si to dal do nicku, potom si si ho zmenil, aby si mohol obviňovať admina, že ti dával kick neprávom! Na tvojom mieste by som bol rád, že nemám ban, ale ty sa ešte prídeš hádať na fórum! Zbytočne zakladáš nové vlákna, pokiaľ neprestaneš s rasistickými nickmi, stále ťa budú admini kickovať, ba až banovať !!!
Riešenie: zmeň si nick na nejaký normálny a nerob zo seba na serveroch nácka!
PS: Je to môj názor.

Eso./digl
27-02-14, 17:10
Tak on zo seba nacka nerobi :D ba naopak Chemistry ale to je jedno. Akym pravom si dovolujes mat nick smrt nackum? Kebyze si niekto da nick smrt ciganom uz ma permu tak sa uvedom. Kebyze ta stretnem ja s takym nickom mas minimalne mesiac ban a ty namiesto toho aby si sa po kickovani uvedomil prides urazat admina do pubertakov pritom si uplne mimo.

Chemo
27-02-14, 17:33
Ja som namyslel týmto nikom "good night white pride", ale "smrt nackum"...

Slunicko
27-02-14, 17:44
Blbost tohle resit, tim nickem neporusuje ani pravidla serveru a ani zakon ceske republiky, tenhle nick byl vzdycky povoleny a nikdy na nem nebude nic trestneho, nechapu co vam vadi..
A eso ty jsi uplne v pici, cigan je pojem rasovy kdezto nacek je pojem skupiny lidi do ktery se zarazujes sam a byt to na me, tak bys nebanoval nikoho, protoze bys nemel prava.. Kdyz uz jsme u tech nazoru.

Gnwp - ten nick se domluv s Kotlem jemu to nevadilo co jsem cetl v admin forku. A kdyztak si to zatim zmen, protoze jak vidis, je to tu jak bavit se s opicema. Nechci tim nikoho urazit, ale uz se vazne rozmyslete, jak psal Does..

matis
27-02-14, 18:08
Blbost tohle resit, tim nickem neporusuje ani pravidla serveru a ani zakon ceske republiky, tenhle nick byl vzdycky povoleny a nikdy na nem nebude nic trestneho, nechapu co vam vadi..
A eso ty jsi uplne v pici, cigan je pojem rasovy kdezto nacek je pojem skupiny lidi do ktery se zarazujes sam a byt to na me, tak bys nebanoval nikoho, protoze bys nemel prava.. Kdyz uz jsme u tech nazoru.

Gnwp - ten nick se domluv s Kotlem jemu to nevadilo co jsem cetl v admin forku. A kdyztak si to zatim zmen, protoze jak vidis, je to tu jak bavit se s opicema. Nechci tim nikoho urazit, ale uz se vazne rozmyslete, jak psal Does..

tu sa neriesi jeho nick nejakej jehovistickej sekty.... ale dat si do nicku !SMRT VSEM NACKUM! je prisilna kava... a za toto dostal kick... tak tu nerieste sprostosti a nech sa chlapec uvedomi... na tamto nicku moze hrat, ale nech si tie extremistick poznamky necha pre seba...

lock

Charon35
27-02-14, 18:12
Tieto vaše stupidné nicky tvle. Každý extrém je zlý. Fašista, antifašista, obaja sú rovnaké hovná, lebo chcú to isté pre toho druhého. Keď máš nick "smrt nackum" tak čo si čakal, že si to nikto nevšimne, alebo VIP na pol roka zadara?
*!ANTIFASISTICKA AKCE!*23*
*!FASISTICKA AKCE!*88*
rozdiel? Oboje debilný nick pre decká.

Ak by mal niekto pripomienky a vytiahol to, tiež mám občas nick La Rabia Del Pueblo, ale to s neznášanlivosťou rasy, národa, iného človeka atď. nemá nič.