PDA

Zobrazit normální verzi : Dalsi stiznost na admina Lucina.



Qviks
06-10-11, 18:05
Zdravim, hned k veci. Dnes na JB byla mapa greytown (byl jsem u CT). Zacalo nove kolo vzal jsem si AWP a vylez jsem na svetlo u zbrojnice, s AWP jsem pozoroval kdo se hejbe, po chvilce jsem si vsimnul jedno vezne, nebyl jsem si jist jestli simon rekl ze se nesmi hejbat, tak jsem pockal az simon dorekne vetu a zeptal jsem se ho: "muzou se hejbat?" Odpovedel ze ne, tak jsem toho vezne zabil a byla to Lucina a zachvili jsem mel zakaz. Kdyz jsem to potom Lucine vysvetloval porad rikala ze se nehibala a ze mi unban neda. Dokonce i za prepokladu ze to FK byl, tak se za jeden FK zakaz nedava coz ji rikal i pritomny Matul.

BAWSON
06-10-11, 18:09
Bohuzel to nemas jak dokazat, ale nejsi urcite jedinej. Priste na Jailu furt toc demo, abys si mel nejaky ten dukaz.

Larodar56
06-10-11, 18:10
Od Luccy dostávají banny většinou neschopní hráči jako je vranys a rehy, v tvém případě se to taky párkrát projevilo.

Mytrim
06-10-11, 18:11
ale tak když mu to někdo dosvědčí třeba 3 lidi tak by to stačit mělo ne?

Svacinar
06-10-11, 18:34
Slovo hráče proti slovu admina, zkrátka slovo proti slovu a z toho se nedá nic vyvozovat. Pokud to ale tak opravdu bylo, tak je to přehnaný.

Karl0s
06-10-11, 18:41
jestli mluvíš pravdu a matul a ostatní důvěryhodné osoby to dosvědčí, máš unban

Mytrim
06-10-11, 18:43
ja bych mu to dosvědčil kdybych tam byl :D ale jestli to tak je tak je to fakt přehnaný
a byla by to samozřejmě pravda :)

Matul2
06-10-11, 18:49
Ano, byl jsem zrovna CT, ale zda to byl FK říct nemohu, pač jsem to neviděl. A i kdyby, tak zákaz je za 2 FK. A o druhým FK teda nevím. Lucco, někdy to fakt přeháníš, sorry.

Mytrim
06-10-11, 18:51
jn docela přehnaný jsou lidi co nedostanou ban ani za 5 FK a on dostane ban za 1 FK pokud je to teda pravda :)

Karl0s
06-10-11, 18:52
poď do hry

Smile
06-10-11, 18:53
Ano, byl jsem zrovna CT, ale zda to byl FK říct nemohu, pač jsem to neviděl. A i kdyby, tak zákaz je za 2 FK. A o druhým FK teda nevím. Lucco, někdy to fakt přeháníš, sorry.

To je někde napsaný, že zákaz je až za dva FK? Takže když tam příjdu a jen tak z prdele někoho zabiju, tak nedostanu zákaz, protože sem nezabil dva?

Nebyl sem tam, takže těžko soudit, ale jednu věc, zabíjet má simon a ne někdo, kdo neposlouchá a musí se ho ptát, takovýho člověka bych k CT v žádným případě nepouštěl...

Mytrim
06-10-11, 18:53
kdo?

Matul2
06-10-11, 18:54
To je někde napsaný, že zákaz je až za dva FK? Takže když tam příjdu a jen tak z prdele někoho zabiju, tak nedostanu zákaz, protože sem nezabil dva?

Nebyl sem tam, takže těžko soudit, ale jednu věc, zabíjet má simon a ne někdo, kdo neposlouchá a musí se ho ptát, takovýho člověka bych k CT v žádným případě nepouštěl...

Je to napsané v pravidlech. ;)

EDIT: A když Simon řekne, že CT můžou zabíjet, tak můžou.

Mytrim
06-10-11, 18:54
Nebyl sem tam, takže těžko soudit, ale jednu věc, zabíjet má simon a ne někdo, kdo neposlouchá a musí se ho ptát, takovýho člověka bych k CT v žádným případě nepouštěl...

ale když to simon nevidel a tak CT zabíjet můžou můj názor teda

Smile
06-10-11, 18:56
Je to napsané v pravidlech. ;)
Nevim, nehraju tam, ale je to stupidní...


ale když to simon nevidel a tak CT zabíjet můžou můj názor teda
Ne když ho neposlouchá a musí se ho na to ptát...

Matul2
06-10-11, 18:58
Nevim, nehraju tam, ale je to stupidní...

Tak když tam nehraješ a neznáš pravidla, tak to ani nekomentuj.

Mytrim
06-10-11, 18:59
Ne když ho neposlouchá a musí se ho na to ptát...

nemusel ho slyšet třeba kvuli tomu že tam někdo střílel to se mi taky někdy stane i ostatním CT třeba když sem simon tak se mě CT taky někdy radši zeptaj :)

Mytrim
06-10-11, 18:59
Tak když tam nehraješ a neznáš pravidla, tak to ani nekomentuj.

taky pravda :)

Smile
06-10-11, 19:02
Tak když tam nehraješ a neznáš pravidla, tak to ani nekomentuj.
Jestli se ti něco nelíbí, v pravo nahoře je červenej křížek, můžeš se jít zase napojit do svýho online světa...
Je mi jedno co za pravidla tam jsou, mluvím tu o tom, že hráč co neslyšel příkazy nemá zabíjet a je jedno proč je neslyšel...A freekill se má posuzovat podle charakteru, ne podle počtu...

Karl0s
06-10-11, 19:04
jenže tady se ani pořádně neví, jestli to fk byl a Matulovi věřim

Mytrim
06-10-11, 19:05
a hlavně on se zeptal než střílel :)

Matul2
06-10-11, 19:06
Jestli se ti něco nelíbí, v pravo nahoře je červenej křížek, můžeš se jít zase napojit do svýho online světa...
Je mi jedno co za pravidla tam jsou, mluvím tu o tom, že hráč co neslyšel příkazy nemá zabíjet a je jedno proč je neslyšel...A freekill se má posuzovat podle charakteru, ne podle počtu...
Tak si někdy na ten JB zajdi chytrolíne a zjisti, jaká tam je atmosféra a až pak tu říkej co ano a co ne.

Mytrim
06-10-11, 19:08
jn někdy tam není slyšet nic :D

Smile
06-10-11, 19:08
jenže tady se ani pořádně neví, jestli to fk byl a Matulovi věřim
Přečti si pořádně co sem psal, netvrdím, že to byl fk, říkám, že prostě nemá zabíjet někdo, kdo si není jistej proč má zabít a taky říkám, že fk se nemá posuzovat podle počtu, ale podle charakteru...


a hlavně on se zeptal než střílel :)
Když už teda naháníš příspěvky, nepiš aspoň uplně od cesty...

Matul2
06-10-11, 19:09
Qviks dostal Un-Ban. Proto doporučuji LOCK. Akorát se tu vyvolává flame.

Smile
06-10-11, 19:10
Kdo mu ho dal, když Lucca není na serveru?

Mytrim
06-10-11, 19:11
ja nepíšu z cesty ty ho jen totiž kritizuješ a ani nevíš jak to na jail chodí

Karl0s
06-10-11, 19:11

BAWSON
06-10-11, 19:12
Nekdy si tak rikam, ze byl hroznej fail napsat si o ty zakazy kotlovi. Bohuzel, ted za to plati dan hraci, kteri to dostavaj i za hovadiny.

Smile
06-10-11, 19:13
ja nepíšu z cesty ty ho jen totiž kritizuješ a ani nevíš jak to na jail chodí
Nahrál sem se jailu až až, abych věděl, jak to chodí...



Prvně napíšeš, že nevíme jestli to byl fk nebo ne a teď už dáváš unban? Neměl by jsi se srát do cizích banů, když sám nevíš jak to bylo, ne?

Karl0s
06-10-11, 19:18
V první řadě ty by ses neměl srát do threadů (serverů) kterym nerozumíš, lidí který neznáš a psát nesmysly
za 1 (neprokázanej) freekill ban není, unban měnit nebudu

AnnoyingGreg
06-10-11, 19:20
Neměl by jsi se srát do cizích banů, když sám nevíš jak to bylo, ne?

Klid se slovníkem. Díky.
Qviks není špatný simon. Dostal zákaz ale i z mojí strany (příště nehraj napitej). Za jeden FK se ban nedává, takže bych to viděl, že Luca měla rudo v očích.. a tak mu ho loupla. Pokud je pravda, že dal vážně jen jeden FK, potom unban podporuji.

Svacinar
06-10-11, 19:22
V první řadě si měl aspoň počkat na vyjádření Lucci a ne hned dávat unban karlosi, ale teď už je to jedno. Navíc prakticky o nic nejde, hrát tejden nebo o trochu víc za vězně nic neni, takže tyhle věčný stížnosti jsou kravina.

@mytrim: Nevim jestli naháníš posty nebo co, ale to tvoje "jn" je na pěst, tak toho nech. Dík.

Smile
06-10-11, 19:23
Jenže my nikdo nevíme, jestli dal jen jeden FK, nikdo sme tam nebyly a jedinej, kdo to tu potvrdil je nějakej loupák s pěti příspěvkama, kterýho si ten chlapec klidně mohl zavolat jenom na pomoc.

V první řadě si měl aspoň počkat na vyjádření Lucci a ne hned dávat unban karlosi
Moudrá to slova..

@Greg: Jsou tu lidi co můj slovník můžou řešit, ale ty to nejsi, takže asi tak..

Mytrim
06-10-11, 19:25
jaj napsal sem to tak 2x-3x tak aspoň nedělějte že sem to udělal 100x je pravda že se to nehodí ale sem na to zvyklej z facebooku že odpovídám tak sry no

AnnoyingGreg
06-10-11, 19:28
jaj napsal sem to tak 2x-3x tak aspoň nedělějte že sem to udělal 100x je pravda že se to nehodí ale sem na to zvyklej z facebooku že odpovídám tak sry no

Tak si to sbal do taštičky a vypadni na fejsíčeQ. Už je to třetí post, kterej věnuju tvojí nápravě reagování na foru.


@Greg: Jsou tu lidi co můj slovník můžou řešit, ale ty to nejsi, takže asi tak..

jsou tu lidi, kterým můžu doporučit aby si dopadl jako UFO. nevim co se tu rozmáhá, po tom co má UFO ban každej se vytahovat jak triko a z arogance stavět hrady.

Ridik :D
06-10-11, 19:35
DAM TI RADU existuje prikaz do console record nazev dema a pak jeste existuje zaznam chatu

Smile
06-10-11, 19:36
jsou tu lidi, kterým můžu doporučit aby si dopadl jako UFO. nevim co se tu rozmáhá, po tom co má UFO ban každej se vytahovat jak triko a z arogance stavět hrady.
Tak jo no, ty hlavo pomazaná a když už u toho budeš, doporuč i Karlose(nic proti tobě, to je jen jako chápeš), kterej to napsal hned v dalším příspěvku...A nebo radši zavři oči, zatni zuby a přenes se přes to...A taky nevim, kde jsi byl předtím, než UFOuš dostal ban, ale já neshledávám, že by se moje chování nějak změnilo.

BUBEN
06-10-11, 19:49
jestli mluvíš pravdu a matul a ostatní důvěryhodné osoby to dosvědčí, máš unban

Já jsem u toho nebyl, takže nevím jak to bylo. To bych chtěl říct.
Jako dávat unban, aniž by se vyjádřil admin co ho dal ... že je matul důvěryhodný. To dáváš bany podle Matula? Jelikož sem Luca stále nic nenapsala tak to padá.

Je jasné, že Qviks dělá na Jailu bordel. Jeden příklad za vše. Leze po T a to i přes upozornění Simona, furt spamuje mikrak a pak neni slyšet. Avšak v tomto případě to bylo unáhlené dávat ban po jednom FK.

AnnoyingGreg
06-10-11, 19:51
freekill se má posuzovat podle charakteru, ne podle počtu...
Šíříš tu přesně jak napsal Karlob řadu nesmyslů. Nevím o tom že tu JB hraješ a pravidla se stihla již vícekrát změnit. Pokud CT přeslechl..jako to bylo v případě Qvikse, tak se zeptá mikrákem. Simon mu to potvrdil a není co řešit. Kill je oprávněný. V pravidlech je podle počtu FK, takže nevim kde si vzal že se to určuje podle charakteru. Toho počtu podle všeho Qviks nedosáhl. A Qviks není žádný idiot, který rozdává hlavu za hlavou. To že se napil a potom byl vulgární a dávál Fk jsem si s nim vyřídil s karlosem. Takže mojí důvěru v tomhle má také. Bez názoru Luccy je to ale stejně bezpředmětné. Shledávej si tvoje chování jak chceš, já ti řekl muj nezaujatej názor a akorát jsem od tebe schytal nějakou pomazanou hlavu.

Smile
06-10-11, 19:58
Šíříš tu přesně jak napsal Karlob řadu nesmyslů. Nevím o tom že tu JB hraješ a pravidla se stihla již vícekrát změnit. Pokud CT přeslechl..jako to bylo v případě Qvikse, tak se zeptá mikrákem. Simon mu to potvrdil a není co řešit. Kill je oprávněný. V pravidlech je podle počtu FK, takže nevim kde si vzal že se to určuje podle charakteru. Toho počtu podle všeho Qviks nedosáhl. A Qviks není žádný idiot, který rozdává hlavu za hlavou. To že se napil a potom byl vulgární a dávál Fk jsem si s nim vyřídil s karlosem. Takže mojí důvěru v tomhle má také. Bez názoru Luccy je to ale stejně bezpředmětné. Shledávej si tvoje chování jak chceš, já ti řekl muj nezaujatej názor a akorát jsem do tebe schytal nějakou pomazanou hlavu.

Přečti si to pořádně..Nenapsal sem, že se tu posuzuje podle charakteru, ale že by měl. Jako promiň, ale když příjdu na server a jen tak zesrandy někoho zabiju, tak nedostanu zákaz protože to byl jen jeden člověk? A naopak, když se dvakrát ustřelim při vzpouře, tak hned dostanu zákaz. Jo tak to můsí bejt úžasnej server. Máš pravdu, na jailu tady nehraju, takže nevím o tom, co je tady za pravidla, ale hrával sem jail víc než dost a proto říkám, že to je nesmysl. A tu hlavu pomazanou jsi schytal za to, že mě zakazuješ můj slovník, ale u jiných to přehlížíš.

AnnoyingGreg
06-10-11, 20:08
A freekill se má posuzovat podle charakteru, ne podle počtu.

Tady se bavíme o našem JB serveru, takže je mimo mísu co se praktikuje jinde. Během vzpoury se to stává, to je pravda. Takže za to ban (já) nedávám , pokud je s CT řeč a ochotnej jim dát VD. Na FK jentak ze srandy nehraju. Doporučim CT na příští kolo VD a pokud se to opakuje až potom má ban. Jinak se tvé urozenosti velice omlouvám, že během psaní mého příspěvku byl karlob rychlejší a vrátil ti to stejnou mincí.

Smile
06-10-11, 20:17
Tady se bavíme o našem JB serveru, takže je mimo mísu co se praktikuje jinde. Během vzpoury se to stává, to je pravda. Takže za to ban (já) nedávám , pokud je s CT řeč a ochotnej jim dát VD. Na FK jentak ze srandy nehraju. Doporučim CT na příští kolo VD a pokud se to opakuje až potom má ban. Jinak se tvé urozenosti velice omlouvám, že během psaní mého příspěvku byl karlob rychlejší a vrátil ti to stejnou mincí.
Tak jo, jednou tam příjdu a právě jen tak ze srandy tě zabiju a VD ti nedám, uvidíme jak to budeš řešit. A ono by stačilo, kdyby si slovník vubec neřešil, uplně by se tím smazala půlka každýho příspěvku...No nic, dál už to nemá smysl, dobře sem si zaflejmoval, zase někdy..

TheSpectator
07-10-11, 11:58
Takže ,


Pokud jste si ještě nevyzkoušeli post JB admina, nenarážejte na luccu. Na JB jsem zašel pouze párkrát a chtěl bych vyzvednout Sváču a Luccu za dobře odvedenou práci (tímto nechci nikomu křivdit). Když každý den vidíte lidi, co nadávají, rozdávají FKs, snadno se necháte vytočit, ovšem to Lucca neudělala. Dala mu BAN za FK, a to pouzek k CT. Kdo ví jak to bylo, nevím v jakém poměru jsou v tomto topicu svědci / spameři.

Možná se snažila předejít dalším FKs, nebo si ho pamatovala z minulé mapy... Pokuste se také někdy vžít do její situace, do postu admina.

BAWSON
07-10-11, 12:08
Skoro vsichni mate tak napul pravdu. Ono jsou napsane spatne pravidla, podle me taky karlos treba nemel odbanovavat tamtoho loupaka, kdyz sam nedal ten zakaz a nebo se mohl zeptat admina kterej ho dal. Taky me tak napada, kdyz se ma davat zakaz za 2fk, tak luccu to asi muselo hodne nastvat, ze ji zabil qviks, tak mu dala hned zakaz a mozna i zacala vrestet do mikraku jak to obcas dela.