PDA

Zobrazit normální verzi : granaty na dm



pithros
06-10-11, 19:12
Mohli by ste prosim vratit na dm granaty??? docela mi to tam chybi :(

Svacinar
06-10-11, 21:34
Taky bych byl pro.

TheSpectator
07-10-11, 08:18
http://csko.cz/forum/showthread.php?2459-DMko

Kotel :

Granat je spis k prdu, tak ho dam pryc.

SIRASTER
07-10-11, 11:50
na co granat, dmko ma bejt o strileni, naco tam po sobe neco hazet

Kotel
07-10-11, 12:10
Na tech nejlepsich steam dm neni granat.

TheSpectator
07-10-11, 12:51
Jenomže tohle není nejlepší steam dm :) taky jsem pro dát tam granát.

Když si budu chtít zahrát na "nejlepším steam dm", zajdu na alternate.

72 Virgins
07-10-11, 13:47
Taky bych vrátil granát, chybí mi to zabíjení šmoulů, co přes půl mapy běžej s granátem v ruce :)

Kotel
11-10-11, 14:42
Na prave. Hraci se snazi casto hazet granat, s kterym toho stejne moc nezabijou, protoze kazdej ma vestu s helmou. Neni duvod kempit nejaky misto, takze kdyz nekoho nahitujete, tak nez hodite granat tam uz nebude.

ZEUS
11-10-11, 14:45
Taky mi tam chybí :-) Ale je to jen o zvyku.

Aimb00st
13-10-11, 11:09
Dneska jsem hrál na DM, mapa dust - všichni AWP a kempili. Proti camperům je nejlepší granát, takže bych ho taky vrátil.

TheSpectator
13-10-11, 11:19
Když váš že kempí, díruj.

Aimb00st
13-10-11, 12:19
Když váš že kempí, díruj.

Než ho prodíruju, tak už mam hlavu někde o pár metrů dál.

ace
09-01-12, 20:54
Myslím že na Dm ani tolko času na hodenie granátu nemáte.

ZEUS
09-01-12, 21:14
Proč otvíráš skoro 3 měsíce starej thread ?

ZombieBot
09-01-12, 21:23
Když už se to otevřelo, byl bych pro, aby se granáty na DM vrátily. Celkem mi tam chybí.

Slab the Killer
09-01-12, 21:52
Mám stejnej názor jako většina,co sem psaly. Pro granáty,třeba v infernu by byly hodně užitečný.

ace
09-01-12, 22:57
tak mi to prepac ZEUS, ze som si nevsimol datum.Ked je to stare tak locknite nie?

HoracioKeine
02-02-12, 21:41
Taky bych přivítal, aby se granáty vrátily zpět. Ale to musí chtít kotel :)

Snaker
26-02-12, 16:24
Som pro pretože DM je chodení po mape. Často sa mi stane že idem a stretneme sa dvaja oproti sebe. Strielam a ten druhý zaleze a kým ho chytím tak ma zabijú :P. Som pro HE granates pretože ak niekomu ostane pod 40hp môže to byť smrteľná rana :)

kouzelnik
26-02-12, 16:40
Jste se posrali ne? Já nevím o co vám pořád jde, být na mě tak z DM vypnu AWP a o granátech ani nemluvím, kdy už si konečně uvědomíte, že DM slouží k rozehrání, ne k tomu, aby člověk flešoval, hečkoval a kempil s awp, od toho tu jsou snad jiné servery ne?

mrkvicka
26-02-12, 16:42
Jste se posrali ne? Já nevím o co vám pořád jde, být na mě tak z DM vypnu AWP a o granátech ani nemluvím, kdy už si konečně uvědomíte, že DM slouží k rozehrání, ne k tomu, aby člověk flešoval, hečkoval a kempil s awp, od toho tu jsou snad jiné servery ne?

nemusis hned nadavat jak blb na kazdych.Napis to v klude a nie s nervami

kouzelnik
26-02-12, 16:45
nemusis hned nadavat jak blb na kazdych.Napis to v klude a nie s nervami
Jenže to jinak napsat nejde, vlastně jde, ještě hůře.
Připoj se na nějaký lepší DM server a najdi mi tam granáty, na některých DM serverech jsou dokonce vypnuté kroky na zlepšení reflexů. Tak tu Kotlovi nic neříkejte o granátech, a když budete argumentovat tím, že "tohle není dobrý DM" tak si uvědomte, že to tvoříte vy, vy samotní hráči a kotlovi jde o zlepšování. Kdo by taky chtěl jít dolů :)

mrkvicka
26-02-12, 16:52
Jenže to jinak napsat nejde, vlastně jde, ještě hůře.
Připoj se na nějaký lepší DM server a najdi mi tam granáty, na některých DM serverech jsou dokonce vypnuté kroky na zlepšení reflexů. Tak tu Kotlovi nic neříkejte o granátech, a když budete argumentovat tím, že "tohle není dobrý DM" tak si uvědomte, že to tvoříte vy, vy samotní hráči a kotlovi jde o zlepšování. Kdo by taky chtěl jít dolů :)

no lenže nikto iny okrem teba sa tu nestazuje.Kotel by to samozrejme spravil.. Mohlo by sa urobit samostatne na jednom DM by nebolo awp a na druhom DM by awp bolo
to uz je ich demencia to neries

kouzelnik
26-02-12, 16:53
Já jsem to už kotlovi navrhl, at zakáže na jednom serveru AWP. Ale granáty na DM jsou naprostá blbost

Bezdak
26-02-12, 16:55
Kolikrát to awp budete ještě řešit bože. AWP bude na dalšim DM serveru smazané

kouzelnik
26-02-12, 16:56
Kolikrát to awp budete ještě řešit bože. AWP bude na dalšim DM serveru smazané
Kdo tu řeší awp? Já se o tom jen zmínil, že jsem to už psal předtím

MAGi
26-02-12, 18:05
Granat rozhodne ne, tohle tu ani nezkousejte. Uz tak je tu dost slabsich hracu. To ze to neni nejelepsi steam DM neni pochyb, ale prece z toho nebudem delat sracku, ba naopak to bude zvysovat! Co se tyce zruseni awp, je taky blbost. Dobry awp se zabiji tezce, ale panove nebudem si nalhavat, kdyz je dobry awp, tak ak rozhodne nebude horsi. Takze prosim Vas nebrecte a nepiste at zahodim awp, ponevadz jestli vezmu AK horsi to nebude. Kdyz hrac s awp neumi, tak se lehce zabije. NEHLEDEJTE PROBLEM V AWP, ALE V SOBE. Jak rikam dobry awp=dobry gun, spatny awp=lehce zabijes :)

*Don /Km Crew/ Balfas*
27-02-12, 09:16
Když Magi prostojí celou mapu na dvou max třech pozicích s awp, tak se to zjevně hodnotí jako "dobrý awp" no lol..

headmaker
27-02-12, 13:44
granáty? NIKDY!! Běžíte v tunelu hodí vám tam šmoula HE a máte 20 hp a ste v prdeli.... Každý low player bude běhat a házet HE kamkoliv to jde. Respawne se a vesele pokračuje do konce mapy.

Karl0s
27-02-12, 13:51
Když Magi prostojí celou mapu na dvou max třech pozicích s awp, tak se to zjevně hodnotí jako "dobrý awp" no lol..

se ozval ten pravy

ZombieBot
27-02-12, 15:24
se ozval ten pravy

Ale má pravdu, MAGi je největší AWP kemper co znám. Je to taky bohužel admin, tak s tim nikdo nic nehodlá dělat. On mi sám napsal, že když natočim demo, kde kempí, tak mu můžu dát perma. NAtočil bych, ale ty si vždy dáváš pozor, když tě někdo upozorní. Prostě srab. Od čeho je tu AWP server? No? Já bych to vyřešil jinak, udělal bych ještě jeden server, AWP DM, kde je jen AWP a DGL. Hlavně ten respawn.

Karl0s
27-02-12, 15:46
pravdu mit muze, ale nema se co ozyvat, kdyz sam je kemper jako prase, podobne jako 72virgins, kterymu se taky slap dat nemohl

MAGi
27-02-12, 17:02
Ale má pravdu, MAGi je největší AWP kemper co znám. Je to taky bohužel admin, tak s tim nikdo nic nehodlá dělat. On mi sám napsal, že když natočim demo, kde kempí, tak mu můžu dát perma. NAtočil bych, ale ty si vždy dáváš pozor, když tě někdo upozorní. Prostě srab. Od čeho je tu AWP server? No? Já bych to vyřešil jinak, udělal bych ještě jeden server, AWP DM, kde je jen AWP a DGL. Hlavně ten respawn.

To nemuzes zmenit jmeno a nenapadne me natocit? Dat to sem a jestli vetsina rekne ze kempim, tak se vzdam prav a dam si perm. ban.

kouzelnik
27-02-12, 17:36
pravdu mit muze, ale nema se co ozyvat, kdyz sam je kemper jako prase, podobne jako 72virgins, kterymu se taky slap dat nemohl
Přesně tak, právě kempa s awp Virgin mi dal ban :D

*Don /Km Crew/ Balfas*
27-02-12, 18:09
KarlOs, neříkám že to tak nebylo, ale awp jsem dávno zlomil přes koleno a naprosto mě to s ním nebaví. Na jednu ránu trefí každý ocas.

I-Mouse
27-02-12, 22:23
Ale má pravdu, MAGi je největší AWP kemper co znám. Je to taky bohužel admin, tak s tim nikdo nic nehodlá dělat. On mi sám napsal, že když natočim demo, kde kempí, tak mu můžu dát perma. NAtočil bych, ale ty si vždy dáváš pozor, když tě někdo upozorní. Prostě srab. Od čeho je tu AWP server? No? Já bych to vyřešil jinak, udělal bych ještě jeden server, AWP DM, kde je jen AWP a DGL. Hlavně ten respawn.

Staci najst HLTV demo kde je on ako kempi :-)

MAGi
27-02-12, 22:30
Na jednu ránu trefí každý ocas.

To by pak kazdy byl pan jako markeloff. Kdyz ja kempim s awp na jednom miste, tak proc ti dela problem kdyz vis kde presne jsem zabit me?

*Don /Km Crew/ Balfas*
27-02-12, 22:39
To by pak kazdy byl pan jako markeloff. Kdyz ja kempim s awp na jednom miste, tak proc ti dela problem kdyz vis kde presne jsem zabit me?

To jako myslíš vážně ? Si taky umím najít flek s omezeným přístupem a jen čekovat z jedné strany na druhou. Při troše umu skoro nikdo neprojde. A to ty děláš. S AK taky nejsi žádný zázrak ( sledoval jsem tě v nuke ) pobíháš v kolečku několika pozic a většinou killuješ do zad nebo ze střechy, tak mi tady nepovídej o nějakým skillu. Hochu, tebe to tvoje ego musí mlátit tak do xichtu, že máš podlitiny O.o hawk

mecky
27-02-12, 22:40
Nevím jak vám ale mě se nezdá že by magi kempil pokaždé co vidím magiho tak s tím awp jen běhá a střílí na to aby jste někoho trefily s awp je potřeba si stoupnout a né běhat a střílet jak N00B.

Charon35
27-02-12, 23:04
Riešite debiliny as usually. Vy skilleri. Balfas ty určite blikáš aby sa vždy každý otočil, že. Jeho blbost, že sa neotočí a ide hlavou proti múru. Nechápem tie detské výhovorky "dávaš len do zad, si lama, QQ".

Granáty na DM nie, awo nebude na ďalšom. Stačí? Vaše "skill" keci si píšMenQujŤe cez PMky.