PDA

Zobrazit normální verzi : Vivaldi - žádá on unban nebo aspon o skrácení trestu



vivaldi
14-12-10, 20:14
Ahoj, na kotelně hraju už nějaký ten pátek. Před dvouma rokama jsem zde dostal ban (na 6měsíců). Svůj trest jsem si odpikal. Dospěl jsem k názoru že nemá cenu používat cheaty. Tehdy jsem měl všem jistě známe Op... (nebudu dál jmenovat) - velmi jednoduchý program

Po odpikání trestu jsem na kotelnu začal opět chodit a v letoším létě jsem se rozhodl že budu využívat váhod pro VIP - začal jsem si ho pravidleně kupovat.
Chodil jsem na zombiki a na hns. Potom jsem začal chodit na awp a fy. A zde jsem dnes dostal ban. NEŘÍKÁM NEPRÁVEM. Dostal jsem permaban za Multihack. Neříkám že ho v PC nemám ale už ho moc nepoužívám ( nechu říct že ne, nebu lhát).

Ano přiznávám se že jsem měl dnes hack zaplý ( doufám že je to polehčující okolnost). Ale ptám se jestli BALLHACK ( takové kolečko nad hlavou) dá považovat za tak těžký hack za který se dává perma ? A ktomu není v popisu cska napsané ,že hráč používají (non-steam) hack má dostat půl roku a né perma ?

Jméno ve hře: [0-P] ^Vivaldi^
Prosím o vyjádření adminů a hlavně Kotla.
Pokud mě zde něco chybí rád do doplním.

InVitro
14-12-10, 20:27
Chlape a to jsem se ještě překlikl, když jsem dal do reasonu Multihack, původně to měl být jenom Wallhack, ale ty ses tu sám k tomu teď doznal. Ono si totiž nešlo nevšimnout toho přednastaveného zaměřovače, ale původně jsem ti chtěl dát jen za WH a ne Multi, tvým doznáním si mi akorát pomohl .

InVitro
14-12-10, 20:51
Lol vždyť to je ten co byl na Aim/Fy ne ? Ten měl taky nick Vivaldi a nějaký blbosti ...... Tak tohle je moc chlapi .

InVitro
14-12-10, 21:00
http://www.csko.cz/bans/ban_list.php Hele v banlistu je jenom Vivaldi a ten dostal ban ode mě. Původně za Multihack ale po konzultaci s Kotlem to změnil na WH, takže to je můj cheater a ty si najdi svýho . :-D Nic osobního .

Syrius.
14-12-10, 21:02
Máš pravdu. Som si totálne pomílil nicky :D. Sorry. Je to tvuj cheater x). Ospravedlňujem sa.

martan109
14-12-10, 22:25
Tenhle kluk je ztracenej XD on se tu ještě přizná jakej je to těžkej cheater... popíše kolikrát už cheatoval a kolikrát už měl ban.. kluku tak to lžeš že ses poučil.. možná si to teď mysliíš, ale pokud ses nepoučil ani po prvním banu tak se nepoučíš po žádným.. perma je rozumnej a spravedlivej trest.. unban by byl absurdní.

vivaldi
15-12-10, 07:45
Chlape a to jsem se ještě překlikl, když jsem dal do reasonu Multihack, původně to měl být jenom Wallhack, ale ty ses tu sám k tomu teď doznal. Ono si totiž nešlo nevšimnout toho přednastaveného zaměřovače, ale původně jsem ti chtěl dát jen za WH a ne Multi, tvým doznáním si mi akorát pomohl .

Ono si totiž nešlo nevšimnout toho přednastaveného zaměřovače ? :D chlape co to tu plácáš lol :D:D. Supr ale proč permaban ?

vivaldi
15-12-10, 07:52
Martan... Ty asi neznáš zákony.... Když se člověk ke trestnému činu přizná je to polehčující okolnost. NEBUDU zde psát že nejsem cheater, když jsem byl. Ale lidi se mění.
Cheaty si zapnu jen když je na sereru taky cheater.
Invitro, prosím vysvěltimě ten tvůj přednatavený zameřovač, rád bychs e zasmál :)
Tak mě aspoň změnte z perma na půl roku nebo tak nějak, je to divný že týpek s WH a AB dostane 112dní, Speedhack to samé... A že mám nějakej pitomej Ballhack - není to wh. Tak mě prosimtě napiš proč jsi mi dal BAN na celý život ?

vivaldi
15-12-10, 08:11
Tenhle kluk je ztracenej XD on se tu ještě přizná jakej je to těžkej cheater... popíše kolikrát už cheatoval a kolikrát už měl ban.. kluku tak to lžeš že ses poučil.. možná si to teď mysliíš, ale pokud ses nepoučil ani po prvním banu tak se nepoučíš po žádným.. perma je rozumnej a spravedlivej trest.. unban by byl absurdní.

:D:D se ti musím vysnát do očí :D:Dhttp://csko.cz/forum/showthread.php?252-pros%C3%ADm-o-unban...-perma-je-p%C5%99%C3%ADli%C5%A1-tvrd%C3%A9 máš ten stejný problém jako já. A ty snad nejseš cheater :D:D. Sám si tam tam píšeš jak si to chtěl "jenom" zkusit a tady si na druhém vylíváš zlost. :) Ty seš ztracenej. A ktomu nejsem tvrdý cheater. Byl jsem. Teď už ne a ani nebudu. Mám jednu nevýhodu - mně se věci musí říkat nejmíň dvakrát, a tohle je pro mě už jasný důkaz že to není sranda a admini to myslí vážně. A tady slibuji jestli mně dá Kotel jiný trest že už to nezapnu. Já nepotřebuji zrovna unban stačími třeba půl roční nebo 112 denní trest. Odpočinusi od kotelny a na prázdiny se mám na co těšit.

negative
15-12-10, 10:48
Ballhack je podobný ako Wallhack. Rozdiel je vtom že nevidíš cez steny, ale nad hlavou máš kruh. Proste sa to od Wallhacku odlišuje tým, že nevidíš cez steny. Inak to je cheat a cheat = ban...Nie je o čom.

InVitro
15-12-10, 12:14
Ono si totiž nešlo nevšimnout toho přednastaveného zaměřovače ? :D chlape co to tu plácáš lol :D:D. Supr ale proč permaban ?

Měl si přednastavený zaměřovač, který využívají cheateři s WH . A Wh si dostal protože admin není vševědoucí a nemůže vědět jestli máš radarhack, ESP apod. blbosti . Admin rozlišuje základní cheaty . A z pohledu mýho to bylo prostě WH i když si měl jen Ballhack . Takže ban je oprávněný, tak si tu nestěžuj .

vivaldi
15-12-10, 16:30
LOL. Kdo si stěžuje že jsem dostal ban neprávem. Já jen chci se na kotelnu vrátit. Proto žádám aspoň o zmírnění trestu. Ješte bych rád slysel vyjadreni kotla.

InVitro
15-12-10, 16:33
Kotel nedává unbany za to že se přiznáš jen z dobré a morální zásady . Opakujeme to tady asi 10x týdně, že když si jedeš s haxama, tak máš jít na ruskej server a ne na mírumilovnou kotelnu .

C()()L
15-12-10, 20:16
Další co na hacky doplatil :) Tak se nám ten pomyslný seznam hackerů krátí :) tak to má být...

vivaldi
18-12-10, 15:32
tak co dámi někdo kratší trest nebo se mám s kotelnu rozlucit ? (kotle vrat mi mich 27 kc za ktare jsem si kupil vipko na ten to mesic :D:D)

grEy
18-12-10, 16:20
nikto ta nenutil aby si si vip kupil..