PDA

Zobrazit normální verzi : DM / kova | WH?



TheSpectator
07-10-11, 16:09
14 kova' reflex? [no sound] STEAM_0:1:37503695 212.111.8.175 C

Přikládám demo, nic moc průkazného to myslím není, ale na druhou stranu pár momentů vypadalo na wh. A pokud hrál no sound, hrál sakra dobře.

Zkoukněte, vyjádřete se, děkuji.

http://csko.cz/dema/upload/dir/kova.dem

kashpi
07-10-11, 17:40
Nezdá se mi že by něco měl, jako některé killy jsou zajímavé, ale na WH bych ho netipoval. A nevěřím, že měl nosound. Nesmíš věřit všemu cho píšou :)

mxqcko
07-10-11, 21:32
Jen tak mimochodem, nosound měl a wh určitě nemá :D ty se zase moc koukáš na cheatmovie a každou náhodu vidíš jako wh. Zapoj trošku mozek a než to sem pošleš koukni na to znova s přidanym wh. Zase sem se jednou zasmál bye.

kova
07-10-11, 21:36
Čau, tady kova :) celou dobu sem hrál opravdu bez zvuku a některé fragy musím uznat jsou opravdu divné (např. dolů do šachty --> frag a zase zpět nahoru), ale když jsou tam ty kotelna VIP čáry, tak snad vidíte, že při dírování zdí střílím někdy fakt vedle :) můžete přidat nějaké další dema (TheSPECTATOR) s těma VIP čárama at se ještě podívám jakým stylem hraju a jestli se mi podaří někdy dát hit přes zeď atp. Nahraj ještě něco až mě zase potkáš, dík a čau + Gl :]

InVitro
07-10-11, 22:53
Na tom demu jsem nenašel nic zajímavýho, klasický díry. Někde to vyšlo i na luck, ale celkově to wh není.

TheSpectator
08-10-11, 18:11
Ty kotelna VIP čáry jsou ESP
http://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=23691


Přikládám demo, nic moc průkazného to myslím není, ale na druhou stranu pár momentů vypadalo na wh

Cituji sám sebe, jen jsem byl zvědavý na váš názor


ty se zase moc koukáš na cheatmovie

Schodou okolností jsem cheatmovie viděl jen jedno a to byl badboy (zajímalo mě proč je mezi hráči tak oblíbený)

Vesměs jsem nepsal že WH nemá, ale pokud někdo hru s WH opravdu ovládá, bude hrát podobně a to už nám (možná) prokážou jen screeny obrazovky.

Byl jsem jen zvědav na (V)váš názor

BiA Fz
08-10-11, 19:01
jen bych k tématu dodal, že když sem pár dní zpět zabanoval kovova kámoše (*teda přišlo mi že se znají, ale možná se mi to jen zdálo) za wh, ihned se ptal kdo je admin. kovu sem taky spectoval a hrá fakt divně, ale ban sem mu nedal, protože sem nenašel nic co by nemohla být náhoda. takže bud to fakt hodne dobre maskuje a nebo je to prostě jen lucker... xD
takže těžko říct, ale at to měl nebo ne, tak bych neřek že by to ještě zapl, dáme si na něj pozor..
pro nedostatek důkazů platí presumpce neviny :P

edit: bylo to na classicu