PDA

Zobrazit normální verzi : KUKURICIAK (KB/Trawka) --> Does



KUKURICIAK
03-03-14, 19:14
Vypis z konzole:


Je to zbitečnĂŠ sem posĂlat.Vim Ĺže som cheatoval a chcel bych se polepĹĄit keby to ĹĄlo.





Poznamka:






Ahoj , ja bych chcel pozadat o unban preto , lebo ked si kupim predesli steam , tak dostanu ban za obchazeni je mi jedno co pre to musim urobit fakt mi to je jedno.Kupim klidne aj 2 vip naraz fakt je mi to jedno bol som cheater , ale uz som sa polepsil , a chcel by som tieto bany zrusit ak sa to da ja viem chcem od vas moc ale chcel bych to ja vim dOeS ak to citas ja vim , som kkt a pod . a za vse co se stalo a co sem ti spusobil problemi tak bych se chtel ospravedlnit ja vim ze mi neodpustis ale budu rad ak si to aspon prectes klidne i budu podstive hrat na Kotelne-csko.cz
Tedka hram na gs , som Akademik bol som HL admin na v-gaming (prominte za reklamu) A tam som sa poucil a spoznal dobrych ludi ktory mi hovorili abych uz nikdy fakt ze nikdy necheatoval.Chtel bych to splnit a tak no a fakt sa ospravedlnujem na vsech portalech som nikdy nemal , ale chcel bych to tu odstanit dakujem.

Dakujem za to ze ste precitali moj sloh. :D a ne sranda je mi luto co som vsetko spravil , a chcel bych se za to ospravedlnit ani nevite ako slovami by to trvalo hodne dlho sami posudte ze je toto dost dlhe a je to v skratke dakujem za precitanie . Je mi to jedno tedka ale hlavne bych se chcel ospravedlnit dOesovy , nevim jak to vse odstranit . Ja ani nevim co som vtedy robil , az tedka som si to uvedomil. fakt uz konec :D
sry za pravopisne chyby.Nesudte me (za chyby)

S pozdravom Kukuriciak,Bambus007,Mistr

hofy
03-03-14, 19:21
Ban
Datum
Hráč
Admin
Důvod
Délka


http://csko.cz/bans/images/cstrike.gif
30-09-2013 - 22:16
[!]Bambus007
[ANTICHEAT]
Trawka Hack(5)
Trvalý


http://csko.cz/bans/images/html.gif
02-09-2013 - 14:22
Bambus007
dOeS
Obchazeni banu: Cheating na NS (WH) i predeslem Steamu (pozn. - zde jsem dal podminecne unban a pak byl Steam zabanovan za Trawku)
Trvalý


http://csko.cz/bans/images/cstrike.gif
01-07-2013 - 17:05
[DnB#]*KUKURICIAK*
- dOeS -
Knifebot
Trvalý


http://csko.cz/bans/images/cstrike.gif
30-07-2012 - 19:03
KUKURICA
ParadoXX
Wallhack
Trvalý



Čau, no je fakt, že banů tu máš požehnaně. Sám jsem ti už i jednu šanci dal co se týče banu za KB, pak tě stejně zabanoval anticheat, takže se ban vrátil. Na současné ValveID/SteamID určitě unban nedostaneš.

Mě je celkem jedno, jestli tu budeš hrát pod novým Steamem, stejně by se na tebe když tak brzy přišlo, ale ostatní asi budou proti. Hlavně od posledního banu neuplynulo ani půl roku.

KUKURICIAK
03-03-14, 19:29
Ja vím že ti to je jedno tak aspon že sis to prečetl a kouknul na to a to se cení aj ked som ti spúsobil hodne hodne hodne problemu a za které bych se chťel omluvit , chtel bych se omluvit všem co sem provedl.Keby se dal vrátiť čas , tak bych určiťe konal inak . :)

Aspon že sem si to ze sebe dostal a nemusím to v sebe dusit -_-

Koukni klidne na Portal nechci delat reklamu , že som tam aktivný dokonca tam hlásim vše co se trestá je mi jedno čí se na to koukneš tak chtel bych se napravit tak ale minulost je minulost. Nemužu ji zmenit , jak sem už psal keby to šlo využil bych toho.

Koukni klidne na Portal (gs)nechci delat reklamu , že som tam aktivný dokonca tam hlásim vše co se trestá je mi jedno čí se na to koukneš tak chtel bych se napravit tak ale minulost je minulost. Nemužu ji zmenit , jak sem už psal keby to šlo využil bych toho.

hofy
03-03-14, 19:37
V pohodě, nestává se často, že by se někdo přišel až takhle férově omluvit, takže toho si určitě cením. Nicméně tvůj Steam lze odbanovat až po roce od udělení banu, protože je tam i jeden od anticheatu (tj. za 7 měsíců).

Stejně bych byl spíš pro, aby sis koupil nový Steam, jestli tu chceš zase hrát (pokud nebude někdo proti - bany krom toho na NS máš jen ode mě).

KUKURICIAK
03-03-14, 19:40
Tak já si koupím nový steam klidne , ale stejnak se mi líp hrá na NS no nevadí kúpim(Počkám na vyjadrení ostatných

Využiju to ked to čteš poslal som ti žádosť na steam .Dík ked to prímeš