PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o administrátorská práva



TheSpectator
07-10-11, 18:03
Zdravím všechny,

Vzhledem k tomu, že administrátoři serveru hide and seek nemohou pokrýt 24hodinový uptime serveru , jsem se rozhodl podat žádost o práva a nabídku výpomoci právě zde. Pokud vznikne Hide and Seek Training, nebo Bhop server, rád se budu realizovat i zde.

Ze života :

Jmenuji se Matouš „TheSpectator“ Blažek, je mi 14 let a pocházím ze Středočeského kraje a studuji Gymnázium Zikmunda Wintra v Rakovníku. Mluvím aktivně Anglicky a (velice) pasivně Německy.


K přihlášce :

Odkaz na steam community : http://steamcommunity.com/id/ajeto
Steam ID : STEAM_0:1:36151377
Steam Nick : shortym

Na serverech mě můžete potkat nejčastěji pod nicky sPECIAL SPECTATOR, TheSpectator, Theese Pectator a další.

Zkušenosti s amx modem samozřejmě mám, z pěti nejmenovaných portálů (čtyři stále běží, mohu poslat skrz pm)

Jsem si jistý, že mě minimálně několik hráčů (či aminů) odsoudí kvůli věku a registraci na fóru, to ovšem neznamená, že kotelnu nesleduji již od doby „phpbb fóra“.

Děkuji za přečtení a potažmo vyjádření.


S pozdravem,

Matouš „TheSpectator“ Blažek

tdown
07-10-11, 18:06
Já jsem pro, hrávám s ním na bhop serverech a i tu na hns, a pomáhá hráčům, je aktivní.

Rixie
07-10-11, 18:07
Si schopný hráč, z žádosti je vidět že v té gebuli něco máš a co říkal taaNz0 tak prý dost pomáháš ostatním hráčům. Jednoznačně PRO :).

ZEUS
07-10-11, 19:48
Žádost pěkná, ale já bych měl otázku. Jestli bys mi mohl poslat názvy těch portálů, kde si dělal admina. Díky.

TheSpectator
07-10-11, 20:58
Vyřešeno skrz PM. Pokud je chce i někdo další, neváhejte se na mne obrátit.


Všem hráčům, adminům, i šmoulům děkuji.

Lynviy
07-10-11, 21:48
Také prosím o zaslání portálů. Díky ;)

EDIT: Fungujou mi pouze 2 weby, ale ten první vypadá vcelku rozvinutě, takže si tam nabral určitě mnoho zkušeností.. dávám Ano ;)

dtr
07-10-11, 22:18
Jsem pro, aniž bys mi musel posílat nějaký romantický pm.

ZEUS
07-10-11, 22:53
Jsem pro.

Charon35
07-10-11, 23:28
14 rokov? Som rád, že existujú aj 14 ročný s niečím v hlave a ovládajú svoj jazyk.

K žiadosti: Som za, ale nepoznám ťa (nemám odkiaľ) čiže moje ano má nulovú hodnotu a prakticky nie je podložené ničím.

Len som chcel podotknúť, že vek v niektorých prípadoch nie je až tak smerodajný.

Svacinar
08-10-11, 00:17
Jsem PRO. (Pošli mi prosimtě ty portály, kde jsi adminoval, jen mě to zajímá)

TheSpectator
08-10-11, 09:02
Mám i pár slohových ocenění, ale nic velkého.

Zkus googlit, ale nic nenajdeš.

Pokud chceš, vlastním isic kartu, můžu si někde sehnat skener a poslat jí...


edit : gEt stOp : mě fungují 3 (f*******.**, c*******.** a p*****.******.cz)

TheSpectator
08-10-11, 09:11
pokud myslíš s*******.eu - byl to překlik, možná ještě vyhrabu skype historii s adminek lolicek, který bohužel po týdnu odešel a zůstalo to nedořešené. c*******.**, tam je ban za údajné dezertérství, ale v mém případě to byl BAN za to že jsem složil funkci, i když dnes s majitelem vycházím vcelku dobře.


edit : ohledně toho googlení, já měl namysli tu přihlášku. Je to čistě můj výplod, není to zkopírované.

" No jo, elita :) "


pozn pro šmouly : elita se tehdy říkalo "gymplákům"

BAWSON
08-10-11, 13:17
Nevim jestli v tvych letech muzes oznacovat ostatni "smoulama". Jinak taky mi prosimte napis ty portaly.
Az se kouknu, tak potom editnu tenhle prispevek.

MARTiii
08-10-11, 17:45
NE

TheSpectator
08-10-11, 19:13
Nevim jestli v tvych letech muzes oznacovat ostatni "smoulama". Jinak taky mi prosimte napis ty portaly.
Az se kouknu, tak potom editnu tenhle prispevek.

Možná jsem neměl psát množné číslo, trochu poňoukám Rixieho :)

Martii -


NE

Respektuji tvé rozhodnutí, ale zajímá mě důvod. Pokud ho nechceš psát veřejně, pošli mi alespoň PM.

Bogeyman
08-10-11, 20:06
Neznám tě ale na 14-ti letého kluka píšeš slušně takže jsem PRO.

BiA Fz
08-10-11, 20:26
Na HnS moc nechodím, potkal jsem Tě tam tudíž myslím jenom jednou, ale i z té jedné zkušenosti + dalších info co mám tak bych dal PRO

Freiwyk
08-10-11, 22:47
né, že bych si myslel, že má HnS nedostatek adminů .. jsme 4, což podle mě zase není tak málo. na druhou stranu, na HnS tě vídám, žádné problémy s Tebou nejsou.
Jsem PRO.

btw, who do you call a fuckin' Smurf ? :o

Charon35
09-10-11, 00:40
Pokud bude mít kotel čas, ano, jde. Napiš mu PM.


Nejde, musis si udelat novej ucet.

Bacha na to čo píšeš.