PDA

Zobrazit normální verzi : Valve ID



slender
04-03-14, 15:03
Kvůli turnaji 5v5 se snažím zjistit Valve ID a mám tam tohle: VALVE_ID_LAN 78.102.112.99 CZ
Oproti ostatním je to nějak špatně. Nevíte co je za problém ? Za každou odpověď děkuji...

sypex
04-03-14, 15:17
Nenačetlo se ti steamid nevidet to budeš mít zase normálně je to bug i mě se to občas stává.

slender
04-03-14, 15:25
Moc díky už sem se lekl že se nebudu moc zúčastnit turnaje .. ještě jednou díky...

3necky
04-03-14, 15:32
To, že se nezobrazí ID může být zapříčiněno i jinými aspekty. Pokud ho nebudeš mít ani zítra po restartu serverů (dnes se ti pravděpodobně už nenačte), tak sem napiš.

sypex
04-03-14, 15:49
I mě se to stává poslední dobou dost často restartnu pc a steam a pak to je v pohodě. :)

slender
04-03-14, 16:49
Restartoval jsem počítač a problém přetrvává... Je to chyba která by mi účast v turnaji překazila?

sypex
04-03-14, 17:09
To podle mě ne skus teda ještě restartnout steam a pokud nepůjde i to tak sem napiš a oni ti kluci mile rádi odpoví podle mě ti to turnaj nepřekazí :D

ImGustak
04-03-14, 18:01
To, že se nezobrazí ID může být zapříčiněno i jinými aspekty. Pokud ho nebudeš mít ani zítra po restartu serverů (dnes se ti pravděpodobně už nenačte), tak sem napiš.
Slendere

Toy
04-03-14, 18:01
No co koukám do chatlogu, tak tam to VALVE_ID máš furt, prakticky tam spíš to ID ve správném tvaru nemáš, pokud máš steam, tak nevim co s tím, ale pokud máš NS, tak si ho přeinstaluj na místní verzi, pak by ti to mělo jít normálně http://csko.cz/kestazeni/?soubor=cs16full_v42h_cskocz.exe&kategorie=cs

hofy
04-03-14, 19:24
Pokud nemáš originálku, tak ti žádné čekání nepomůže, přeinstaluj si hru a načte se ti (viz. odkaz co zmínil Toy).

slender
04-03-14, 19:44
Dobře zkusím... Děkuji za každou radu.

btw: a rank bude fuč že... :think: :biggrin:

E: A mě to může být vlastně jedno... staré CSko nechám a budu na něm hrát a tohle nové (plně funkční) CSko budu používat jen na turnaje... :drinks:

ZeMi7
04-03-14, 19:57
Ne tak docela...ale záleží na serveru.
na většině serverů je totiž rank na nick, a ne na ID ;) (záleží na serveru, nevim kde hraješ)

slender
04-03-14, 20:13
Všude COD, Fun, Furien, Paintball, GG, ZM, Dust2 only, Mega pub, Classic... Všude. Ale říkám - CSko které sem dosud měl si nechám a toto nové (dnes stažené) budu používat jen na turnaje nebo jen tak...

ZeMi7
10-03-14, 15:46
Všude COD, Fun, Furien, Paintball, GG, ZM, Dust2 only, Mega pub, Classic... Všude. Ale říkám - CSko které sem dosud měl si nechám a toto nové (dnes stažené) budu používat jen na turnaje nebo jen tak...

Tady je rank na nick...takže když si dáš na jiném csku nick jako na tom původní, budeš mít ten svůj rozehraný rank.