PDA

Zobrazit normální verzi : Zbytočné citácie



Trinitrotoulen
05-03-14, 08:02
Hey,

Rád by som sa tu pokúsil prezentovať a „pretlačiť" jeden návrh, ktorý sa týka tzv. zbytočných citácii. Tento návrh nepochádza z mojej hlavy, využíva ho mnoho fór a myslím že by našiel uplatnenie aj tu, hlavne pri mobilných užívateľoch. Pretože je vážne otravné, keď niekto napíše príspevok dlhý ako črevo a niekto ho celý quotne len aby napísal ":D", alebo vyjadril svoj (ne)súhlas pár slovami. A takáto situácia sa opakuje niekoľkokrát za thread. Riešením by bolo obmedziť globálne povolenú dĺžku citácie a/alebo penalizovať za ňu podobným spôsobom ako za double posty (varovanie, zmazanie, prípadne krátky ban). Či je citácia zbytočná, alebo nie, by som nechal na posúdenie modov. Ako som povedal, ocenia to hlavne uživatelia ktorí na fórum pristupujú z mobilu, takže by som rád počul Vaše reakcie k tomuto návrhu. Diky.
- TNT

ZeMi7
05-03-14, 08:08
Častokrát tyto zbytečné citace moderátoři mažou. Když tam někdo dá třeba jen toho smajlíka apod. Považuje se to za spam.

Mytrim
05-03-14, 08:10
Jakoby moderátoři neměli už tak moc práce, podle mě zbytečnost.

Bezdak
05-03-14, 08:35
Jakoby moderátoři neměli už tak moc práce, podle mě zbytečnost.

Zbytečnost to rozhodně není. Když někdo zcituje několik řádků a napíše za to pak jen ":D" tak to už teď mažem. Ale do pravidel by se to asi nějak mohlo napsat, aby jsme mohli tu citaci zkrátit popř. skoro úplně smazat z daného příspěvku.

Mytrim
05-03-14, 09:11
Takhle jsem to nemyslel, samozřejmě, že jsou tu individua, kteří tohle udělají, ale to, že budou moci udělat kratší citaci jim nezabrání tohle dále dělat, zbytečně budete mít dost práce navíc.