PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadost o prava - vlakno s de_dust 2/ Tuti - PŘIJATÝ



Tutinko
05-03-14, 14:47
Ahojte,

V prvom rade by som Vam chcel napisat nieco o mne.

Volam sa Lukas. Pochadzam zo Ziliny, respektivne malej dediny Divinka, ktora je vzdialena od ZA asi 6 km. . Mam 21 rokov, chodim na VS . V hre vystupujem pod nickom STARA ZNAMA LEGENDA Tuti. CS 1.6 hravam priblizne 6 rokov. Moje vykony a statistiky nie su prilis pozitivne, ale hram to pre radost a odpocinok. Medzi moje primarne zaluby patria: hry (najma CS 1.6, FIFA, GTA), futbal, stavkovanie a party s priatelmi. Rad pisem basne, slohy a podobne veci okolo mojho materskeho jazyka – slovenciny.

STEAM ID: STEAM_0:1:20242443

Chcel by som Vas poziadat o adminske pravomoci na serveri de_dust 2 (ale ako mate pisane v pravidlach, v pripade prijatia budu prava na jednom vlakne). Behom mojej hernej doby som bol adminom v pribliznej dobe 2 rokov. BANlist som mal cisty, az pred casom na jednom nemenovanom serveri som dostal ban za reklamu na 2 tyzdne ( ale nebol to planovany priestupok – pytal som sa hraca ci hraval na jednom serveri, tak mi bol ban skrateny na polovicu). Preklepol som si aj Vas BANlist a na moju IP tam boli nejake bany, ale to je zapricinene zdielanou IP (nakolko na inych serveroch ako je dust_2, public nehravam. Ako som spominal, bol som adminom na viacerych serveroch, ale tie vacsinou po case zanikli ( v pripade potreby kompetentnycmh prezradim nazvy - nechcem robit reklamu).

Na vasich serveroch hram nejakych par tyzdnov, ale viac – menej kazdy den na de_dust 2. Este pred par mesiacmi som hraval tiez sem, ale zialbohu, nepamatam si NICK ( pradepodobne tutiza, lukasza). Som velmi spokojny s tunajsim kolektivom, velmi dobre sa mi hra, hraci su priatelski a s dobrym skillom, a preto som rad medzi nimi aspon trocha zdokonalaujem.


Adminske prava neberiem ako navysovanie sa nad inymi, ale hlavne ako realizaciu poriadku na serveroch a sprijemnenie herneho prostredia pre ostatnych.

Co sa tyka roznych znalosti z AMX, ba mozno este starych prikazov r-con, moje znalosti su dostacujuce. Samozrejme, rad podstupim vase testy. Na vasom fore sa snazim pridavat co najviac prispevkov ohladom staznosti na cheaterov a inych, ktori porusuju pravidla, alebo v pripade flexibility adminov, hlasim cheaterov aj na STEAM-e.


DAKUJEM za kazde pozitivne i negativne vyjadrenie.

V pripade roznych nejanosti alebo otazok rad odpoviem.


S pozdravom


STARA ZNAMA LEGENDA Tuti

matis
05-03-14, 15:00
Steam :
35.2 hodin za poslední 2 týdny

U nas :
Total Connection Time: 2d 00:45:04h

tu si ako dopadol???
http://csko.cz/Xs3N


komu hlasis na steame???

mirous
05-03-14, 15:08
Jednou sem banoval na jeho hlášení + jeden ban za nahlášení tu na forku. Občas si všímám, že hlásíš, jestli oprávněný nebo faily už nevím, na dust skoro nechodím. Žádost je celkem pěkná, ale to co sem napsal matis. Aktivita je velmi slabá, si tu krátce + žádost o práva na jiném serveru, která je stará asi 14 dní. Takže to spíš vypadá, že při první možnosti chceš práva. Zatím jsem PROTI s tím, že kdybys tu setrval a hrál více, budu pro. Pokud nelžeš o věku, tak by to možná stálo za to, dle žádosti nevypadá, že jsi úplně mimo...

Tutinko
05-03-14, 15:11
Steam :
35.2 hodin za poslední 2 týdny

U nas :
Total Connection Time: 2d 00:45:04h

tu si ako dopadol???
http://csko.cz/Xs3N


komu hlasis na steame???

pisali sme si s dotycnym adminom /jeden z majitelov/, ale potom mi dalej neodpisoval, ale ja som tam tiez prestal aj hravat, nakolko tam bolo VIP, ktore znevyhodnovalo vo velkej miere ostatnych hracov. Pokusam sa hlasit nejakych porusovatelov Dexterovi, Miruske alebo Charonovi, ale vo vacsine to hlasim najma na Fore.

pozn. v pripade ozrejmenia situacie sa mozete spytat samotneho admina na spominanom portali.

Tutinko
05-03-14, 15:13
ziadost o prava je stara skoro 2 mesiace, ale prestal som tam hravat z nizsie spominanych dovodov, o prava ako - take mi nejde, len by som chcel pomoct pri kontrole servera, dakujem za kazdu odpoved :)

mirous
05-03-14, 15:37
Pridané: 26-01-2014 16:41 = to nejsou dva měsíce :). Cca měsíc a týden.

Tutinko
05-03-14, 15:46
Pridané: 26-01-2014 16:41 = to nejsou dva měsíce :). Cca měsíc a týden.


tak, pisal som skoro, mal som lepsie napisat :), ja som tam hraval dost casto, bolo tam vela cheaterov, admini tam nechodili, aj ked som ich volal a samozrejme, to VIP, ktore tam bolo zadarmo, ale EVIp, spoplatnene tak draho, prestalo ma to tam bavit oproti velmi zvyhodnenym hracom + mala aktivita hracov. Na tomto portali to je z ineho sudku, tu je aspon zachovany nejaky isty poriadok.

dhaaqu
10-03-14, 02:38
- Měsíc a půl stará žádost jinde
- Krátká doba na Kotelně
- Kills per Death: 0.7023, Weapon Accuracy: 10.1% je na admina málo
- Cigerety v profilovém obrázku (not joking btw :-)

+ Píšeš rozumně a slušně
+ Něco nahlášeno máš a solidně

Myslím, že osobnostně by k tobě nebyly výhrady i bych ti věřil, že na Kotelně zakotvíš co se hraní týče. To ale zatím není jak ověřit.
Co si ale nemyslím je, že bys byl pevný v kramflecích, při rozpoznávání cheatera, který zapíná a vypíná, která má krom cheatu i skill a čistého skillera.
Za mě příliš brzy, PROTI

Tutinko
10-03-14, 11:59
dobre, chapem, troska sa ukotvim co sa tyka hrania na Kotelne a uvidime co bude a mozno skusim o pol roka. Dakujem za kazdy nazor.

Charon35
14-03-14, 18:05
Chodím na jeho hlásenia.

Ten steam je tvoj od začiatku?

Tutinko
15-03-14, 13:10
ano, od zaciatku je moj


Chodím na jeho hlásenia.

Ten steam je tvoj od začiatku?

Charon35
15-03-14, 20:58
Ty si Kuky, ten Kuky, ktorý tu hrá už dlho? A poznáš aj NoobiQ-a?

Tutinko
15-03-14, 22:33
toho si uz nepamatam, ale jasne, mimo temy - Kuky ma prezyvaju doma, hraval som na - dufam, ze to nebude reklama (v pripade reklamy zablokovat prispevok.. na px2, indigo server, eg server).. moje mena kedysi Kuky, PhDr. Zilincan, lukasza a teraz Tuti :) - ale to bolo na zaciatku, v pripade inych otazok som k dispozicii :)


Ty si Kuky, ten Kuky, ktorý tu hrá už dlho? A poznáš aj NoobiQ-a?

Eso./digl
15-03-14, 23:02
toho si uz nepamatam, ale jasne, mimo temy - Kuky ma prezyvaju doma, hraval som na - dufam, ze to nebude reklama (v pripade reklamy zablokovat prispevok.. na px2, indigo server, eg server).. moje mena kedysi Kuky, PhDr. Zilincan, lukasza a teraz Tuti :) - ale to bolo na zaciatku, v pripade inych otazok som k dispozicii :)


Nechodil si aj na jb? Tak 1 a pol roka dozadu?

Dexter.Morgan
16-03-14, 00:19
Potvrzuji, ze mi hlásí cheateary a jsou all banned.

Tutinko
16-03-14, 07:57
Nechodil si aj na jb? Tak 1 a pol roka dozadu?


nie, ja mody nehravam, cize ani JailBreak, som klasik co hrava oldschool, sem - tam fun, aim a awp :)

Charon35
18-03-14, 21:51
Poznáš Misaka? Msk?

Tutinko
18-03-14, 21:58
mal som tu cest hrat s viacerymi hracmi, takze si ani moc nepamatam na konkretne mena, mozes mi napisat na steame a mozeme to prebrat :)


Poznáš Misaka? Msk?

Charon35
18-03-14, 22:06
STARA ZNAMA LEGENDA Ing. [M]sK*

Tutinko
18-03-14, 22:13
jasne, uz viem, videl som ho na serveri, ale nepoznam ho nejak extra viac, viem, ze ma podobne meno, ale urcite som to nechcel nejako kopirovat a uz vobec zneuzivat toto slovne spojenie, len ma to napadlo davnejsie, tak som to zacal pouzivat, ale k veci: nepoznam ho osobne, iba som ho stretol kedysi na serveri. (v pripade potreby, ze by sa hrac stazoval, ze pouzivam podobny nick, mozem ho zmenit - ( nebol v tom umysel ).


STARA ZNAMA LEGENDA Ing. [M]sK*

Charon35
19-03-14, 17:47
jasne, uz viem, videl som ho na serveri, ale nepoznam ho nejak extra viac, viem, ze ma podobne meno, ale urcite som to nechcel nejako kopirovat a uz vobec zneuzivat toto slovne spojenie, len ma to napadlo davnejsie, tak som to zacal pouzivat, ale k veci: nepoznam ho osobne, iba som ho stretol kedysi na serveri. (v pripade potreby, ze by sa hrac stazoval, ze pouzivam podobny nick, mozem ho zmenit - ( nebol v tom umysel ).

To vôbec nie. To nebol úmysel. Pýtal som sa ho na teba a vravel, že si v pohode. Ja len som chcel vidieť, čo na to ty napíšeš. :)

Tutinko
19-03-14, 20:20
To vôbec nie. To nebol úmysel. Pýtal som sa ho na teba a vravel, že si v pohode. Ja len som chcel vidieť, čo na to ty napíšeš. :)

rad som ti to ozrejmil :)

Chemo
20-03-14, 15:05
Cheaterov mi hlási na steame, je to v pohode chalan. Ja som ZA.

Charon35
21-03-14, 17:20
ok