PDA

Zobrazit normální verzi : *zAj0* (Trawka) --> Despe



zAj0
05-03-14, 19:52
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 99089)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Trawka'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < *zAj0* >
[AMXBANS] Tvuj nick: *zAj0*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:37547861
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:37547861
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.89.56.250
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.89.56.250
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Despe >
[AMXBANS] Server: csko.cz | HnsTraining (hns_etheral)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Ahojte :) volam sa zAj0. Dostal som ban na HnsTraining za "Travka" popravde ani nevie co to je ale zrejme niaky cheat ale chcem len tolko povedat ze som dostal ban nepravom hram HNS uz tak rok a pol tak viem trocha LJ. Tak poprosim o ub a dakujem za skore vyjadrenie :)PS pokial admin usudil ze mam cheaty len podla toho ze som sa pytal : "je tu admin?" tak to len preto lebo som sa ho chcel spytat ci by nemohol na server nahrat mapu kz_longjump2 :)

Despe
05-03-14, 20:08
Ahoj, zde máš Demo (http://csko.cz/d/jZRut7BG)
btw, něco k banu, byly sme dva admini na serveru, zoidáš a já, ptal si se jestli tam je admin nu pak si zapl, to nezakryješ, na demu to je pěkně vidět. :)

E: kdyby ti nešlo stáhnout demo, nahraju ti ho na ulož.to, jen to musíš napsat, abych věděl. :)

zAj0
05-03-14, 20:11
Nic som nezapol vazne som sa pytal ci je tam admin lebo som videl ze ste zmenili mapku a chcel som sa spytat ze ci by ste mohli tam hodit kz_longjumps2 a vy ste mi vobec neodpovedali nic som nezapol max som bol afk lebo som odpisoval na fb :)

zAj0
05-03-14, 20:17
Kukol som si demo vyzera to fakt divne :D ale predtym som tiez skakal rovnako takze som nic nezapol naozaj ver mi no neviem ako ti to mam dokazat ... :/

Despe
05-03-14, 20:18
Promiň, ale nesouhlasím s tebou, na demu je to jasně vidět, počkáme na vyjádření ostatních adminům. Víš ono je divné, když hráč příjde na server a zeptá se jestli tam je admin, nikdo neodepisoval, protože asi čekal že zapneš. :) a mapa kz_longjumps2 je na "jumptraining" :)

zAj0
05-03-14, 20:21
Ja viem sam som usudil ze to vyzeralo tak sam by som si dal ban keby som toto videl a hram to uz fakt dlhsie ale nebolo to tak ako to vyzera PS nevedel som ze je to na jumptrainingu ach keby som dal rovno otazku ci sem nenahras tu mapku tak by sme toto neriesili co uz no vyzera to vselijako :/

Despe
05-03-14, 20:28
Dál se vyjadřovat nebudu, u mě si zapl na 110%, počky až demo skouknou admini a vyjádří se.. :)

kashpi
06-03-14, 11:20
jen tak mimochodem, nebylo na těch Training serverech toto povoleno?

Despe
06-03-14, 12:06
Někde sem to slyšel, ale pochybuji cheter jak cheter, no jestli-že je to tam povolené a potvrdí to zoid, nebo Kotel, tak mu ub dam, zaplej prostě byl a jestli je to povolné, tak je to podle mě hovadina..

kashpi
06-03-14, 12:20
Já vím, že právě na tom training serveru to tak právě bylo. Proto se tak jmenuje a byl tak dělanej. Zoidovi nevěř, počkej si na Kotla :)

zAj0
06-03-14, 12:26
Ale ja som ziadne cheaty nemal nepotrebujem chcel by som vam to niako dokazat mozem poslat niake screeny alebo dema kde skacem ale vazne ziadne cheaty som nemal :)

Despe
06-03-14, 14:25
Hm, divný, aby se udělal server kde můžeš zapnout, training, podel mě to je na to, aby si hráči mohli procvičit LJ, CJ a takové ty kraviny, ale dovolit cheaty, blbost podle mě, ale jestliže to tak fakt je, tak Ub dám všem co tam zaply..

Hoppe
06-03-14, 14:47
clear

Despe
06-03-14, 14:50
Jop, ub sem mu dal.. Zajovy se omlouvám, ale prostě to tak vypadalo..