PDA

Zobrazit normální verzi : zrušení zvuků v CTF



Eidam
05-03-14, 22:51
Zdravím, navrhuju zrušit zvuky v CTF.. tím myslím "multikill, megakill ...", nevím jak ostatní, ale mě to při hře dost ruší a je to úplně zbytečný..hlavně mě naštve když walkuju, slyším že se ke mně přibližuje nepřítel a v tom to začne křičet multikill. Nebo kdyby si to aspoň každej mohl nastavit podle sebe...podle mě to jen kazí hru.

Giussepe
05-03-14, 22:54
jsem proti. občas to využívám ve svůj prospěch, že když to začne řvat, tak to přehluší moje kroky a můžu běžet. Navíc to hráče nabudí podat ještě lepší výkon.

matis
05-03-14, 23:00
Zdravím, navrhuju zrušit zvuky v CTF.. tím myslím "multikill, megakill ...", nevím jak ostatní, ale mě to při hře dost ruší a je to úplně zbytečný..hlavně mě naštve když walkuju, slyším že se ke mně přibližuje nepřítel a v tom to začne křičet multikill. Nebo kdyby si to aspoň každej mohl nastavit podle sebe...podle mě to jen kazí hru.

hraj classic

Charon35
05-03-14, 23:09
Ja som za. Buď to dať len na 1 CTF, alebo to dať do menu na zrušenie. Keď sa niekto zabije, tiež mi leze na nervy ten hodinový smiech, keď nič nepočujem. A kto bude chcieť, nech si to nechá.

Saintpepo
05-03-14, 23:29
mne tie zvuky nevadia, aspon viem hned ked ukradnu flag atd.

Zoyer
05-03-14, 23:31
mne tie zvuky nevadia, aspon viem hned ked ukradnu flag atd.
souhlas. vlajku na radaru vubec nesleduju a na obrazovce se to nekdy neobjevi nebo objevi, ale neco to hned prerusi

apach29
06-03-14, 00:15
To si neumite udelat alias a pripsat ho k nejakymu bindu?
tohle do config.cfg
bind "F1" "ak47;m4a1; primammo;vesthelm;vest; ss"
exec userconfig.cfg
tohle do userconfig.cfg
alias ss "stopsound"

dhaaqu
06-03-14, 02:44
proti

NarutoO
06-03-14, 09:17
Ahoj.
Ja jsem pro. Ten klučina mluví o zvucích 'mega kill', 'ludacris kill', které mají v modu naprosto nulovou informační hodnotu. Flag has been taken, drop, returned a team scored jsou naopak velice cenné informační zvuky, které maji svoje místo.
Například na pubu je fajn, že i když nejste s teamem na TS, tak alespoň víte, co se děje.

dhaaqu
06-03-14, 10:53
Prispiva to k atmosfere, kdo hraval ctf na unreal turnamentu vi :-) jeste mi chybi doublekill za dva killy hned po sobe ;-)

Eidam
06-03-14, 21:48
jeste mi chybi doublekill za dva killy hned po sobe ;-)tak to bych pak už neslyšel ani vlastní výstřely.. :D

a ty zvuky když někdo vezme vlajku se mě posledních pár měsíců vůbec nespouštějí.. jenom takový to killing spree, multikill apod. nevíte čím to je?

example
07-03-14, 08:39
Jsem pro. Nejlepší by bylo , aby si to hráč mohl sám nastavit(jestli by to šlo). Někdy je to fakt otravné. Zvuky spojené s vlajkou bych nechal.