PDA

Zobrazit normální verzi : De_widlakof aneb Ráj pro kempery - ZRUŠIT!



CMBR
06-03-14, 01:10
Zdravim všechny. Vim, že se tohle téma už řešilo a tušim, že neúspěšně. Absolutně nechápu jak může být tahle mapa oblíbená. Ani nevim, co tam vůbec dělá :eek:

Tahle mapa mi už dlouho leze na nervy. Opravdu kemper vedle kempera. CT jen na střechách, kde není ideal místo pro strafe, nebo v kanálech, kam si CT po jednom rushi zalezou jak potkani. Dá se to řešit pouze přes admina. Lidi stále všem nadávají (včetně mě) do kemperů atd... Ještě k tomu ty malý a úzký uličky, kde neutečete snad ani před Rupim... Navíc tuhle mapu věčně vidim nominovanou nebo na dvou či třech serverech zároveň (to se vždy zamyslím nad tím, co tu hraje za lidi).
Když budete nadávat všem kemperům nebo to s nima normal vyřešit, tak to je jako vrážet hlavou do zdi :wall:

Dk za pozornost.

Tatarka
06-03-14, 01:30
Problem je v tom že tato mapa je na Furiene piata najžiadanejšia a najhranejšia. Som aspon za zablokovanie vchodov do kanalov.

CMBR
06-03-14, 01:33
Problem je v tom že tato mapa je na Furiene piata najžiadanejšia a najhranejšia. Som aspon za zablokovanie vchodov do kanalov.

Blok na kanály je určitě dobrý nápad ;) Sice to je jedna z nejhranějších map, ale opravdu není dělaná pro furieny. Jen pro CT.

DarwiN
06-03-14, 10:15
Žiadna mapa na furiene nieje robená pre furien , také mapy neexistujú .

Jak písal Kečup , tak ten blok je dobrý nápad

CMBR
06-03-14, 10:37
Žiadna mapa na furiene nieje robená pre furien , také mapy neexistujú .

Jak písal Kečup , tak ten blok je dobrý nápad

Jo chápu, že žádná není přímo pro furien. Na většině ostatních mapách se dá normálně lítat a není tam tolik mnohem výhodnějších míst pro kemp u CT. Ale aspoň ten blok by byl dobrej.

sTr3s
06-03-14, 16:40
Já osobně widlakof nemam rád, ale vzhledem k tomu, že hodně lidí jej rádi mají, tak zrušení mapy je hloupost, ale jsem pro ten BLOK, ale ještě by se muselo něco udělat s tím kempenim na střechach..-_-

Edit: Ta anketa je celkem hloupě udělaná, protože já ji sice rad nemam, ale pro zrušení nejsem! ;)

sypex
06-03-14, 17:27
Furien jsem přestal hrát nedávno ale i tak bych doporučil blocknout vchod přece jen když se tam nahrne 10 lidí tak tam není šaance dat ani kill jsem pro bloknutí kanálu mapu bych ale nechal.

slender
06-03-14, 18:11
Já osobně si myslím že problém není v mapě ale v hráčích. Mnohokráte jsem se setkal s tvrzením že Ct nemají kempit... Já csko hraji 4 roky, sleduji přímé přenosy z profi turnajů a VŽDY je kemp to nejsprávnější řešení. Hráči PLACENÍ za hraní CSka to mají jako jasnou strategii Ct kempí na plantu T jdou rush... NIKDO nic neříká, je to profi strategie... Prostě a krátce: KDO CSKO UMÍ S KEMPOU SI PORADÍ... ať je mapa jakákoliv. Né že by mě to nerozčilovalo, ale mapu bych kvůli tomu nerušil. Na furien je pravda kdo může jde na střechu, ALE je to jasná a rozumná strategie = jde o to vyhrát. Ne dělat machra že nekempim a vůbec si nezahrát... A zrovna widlakof je mapa která je známá HLAVNĚ kvůli těm střechám, ta mapa byla kvůli tomu vyrobena i střechy jsou součást mapy a jak jsem již psal - mastřík si s kempou poradí...
PS: Mezi samozřejmosti umění CSka je předpokládat a předvídat kde kdo kempí... i když vám nějaký (spíše méně znalý) hráč napíše že máte WHčko...

sTr3s
06-03-14, 18:41
Slendre, myslím si, že furien hrát umím, ale když někdo vleze do kanálu, koupi HP, M4 a kempi tam, tak prostě nemáš šanci.. Nemáš tam kde uhnout, nemáš kde uskocit, prostě je hrozně náročné někoho v tunelu zabít, na tech střechach to ještě jde, ale tunel je špatný. -_-

slender
06-03-14, 18:53
Tunel je špatný ALE na oheň se musí ohněm... Furien se střídají s anti-furieni, ne? Tak jim oplať stejnou měnou... A aspoň na tebe nebude mít nikdo řeči... na kemp kempem....:mml:
E: Jé hele já mluvím se sTr3sem samozřejmě znám... a nedívím se že tě rozčiluje když něaký player s rankem 14254 z 14548 zabije někoho v top 10...

Del!k98
06-03-14, 19:13
V ankete : Som kempa nechať to. Pride mi to trochu blbá položená otázka. Pro Block.

sTr3s
06-03-14, 19:25
Slendre, o rank tady přece vůbec nejde, ale o ten požitek ze hry...píšeš na kemp kempem, ale mě nebaví celou dobu být na jednom místě, prostě je to nuda -_-... Jsem pro BLOK, KONEC! :DD

slender
06-03-14, 19:27
Je pravda že chce-li člověk zachovat widalkof musí se odpovědí POHORŠIT... souhlasím že tohle není úplně správné...:notsure:


Pak se ovšem obávám že se budeš muset smířit s demokracií na serveru a příjmout zvolenou mapu... A neříkej mi že na všech 5. furien serverech je ve stejnou chvíli widlakof -_-... Doporučuji jít na server s mapou tobě (a ostatním) příjemnou... ne mazat kusy map...

CMBR
06-03-14, 23:25
No tohle sem trochu posral, tak sem udělal anketu o blok na kanály..

LOCK

hofy
06-03-14, 23:36
Dávám teda lock, anketa pokračuje zde: http://csko.cz/forum/showthread.php?25886-Block-na-kan%E1ly-de_widlakof.