PDA

Zobrazit normální verzi : Kast (WH) --> because



Kast
06-03-14, 12:15
Vypis z konzole:



Hráč: Kopta:D
Typ banu: IP Adresa
SteamID: VALVE_0:0:1979800220
IP Adresa: 109.224.72.74
Ban byl udělen: 06-09-2013 - 20:54
Dékla banu: Permanent(Trvalý)
Důvod: WallHack
Admin který banoval: Xeeee (because)
Server: csko.cz | Deathmatch (de_nuke)






Poznamka:






Zdravím, omlouvám se že tato žádost není podle osnovy, posĂílám to z jiného PC, na kterém ban nemám. Ale chci požádat o unban z důvodu že ban dostal kámoš matau(kopta:D) za WallHack ale už u nás nějakou dobu nehraje a hraje na PC brácha. Brachovi je 9, ten Cheaty používat nebude. Zadost bych poslal z jeho PC.. Ale je dost starý a trvalo by hodiny než bych se z toho PC tady přihlásil a napsal žádost o unban. Předem díky, S pozdravem Kast

Honey cocaine
06-03-14, 12:35
Ahoj,
za wh se ub nedava, pomuze jedine originalni hra

Kast
06-03-14, 13:01
A nešla by udělat vyjímka? Hraju tam já "Kast" Brácha "STANCEK747" a chce hrát ještě jeden brácha jenže ten má ban za WH, jenomže je mu 9 a ani neví co WH je... Counter Strike jsem mu přeinstaloval takže kámošové WH ani AB už tam není.

because
06-03-14, 13:20
Pozrem zajtra ci este mam demo, ale skor nie ako ano.

Kast
06-03-14, 13:41
Jak jsem psal, vím o tom že měl AB i WH.. Prostě mě bez toho nemohl sundat. :D Ale taky jsem psal že kámoš už u nás dávno nehraje. Hrával u nás protože neměl PC, teď si už koupil vlastní.

Honey cocaine
06-03-14, 13:48
Jak jsem psal, vím o tom že měl AB i WH.. Prostě mě bez toho nemohl sundat. :D Ale taky jsem psal že kámoš už u nás dávno nehraje. Hrával u nás protože neměl PC, teď si už koupil vlastní.

Ja te chapu, ale pochop, ze za cheaty se zkratka ub nedavaji, viz. prispevek od Bikoze nahore

Kast
06-03-14, 13:57
Je mi to jasné, ale jak jsem psal.. Já ani bráchové jsme ban nedostali. Dostal to kámoš který u nás už minimálně 2 měsíce nehraje. Bráchovi který chce hrát na tom PC kde je ban je 9 ... Ten WH ani AB zapnout neumí. A sám jsem tam CSko přeinstaloval, takže už to tam není, ale to už jsem také psal.

Honey cocaine
06-03-14, 14:54
Je mi to jasné, ale jak jsem psal.. Já ani bráchové jsme ban nedostali. Dostal to kámoš který u nás už minimálně 2 měsíce nehraje. Bráchovi který chce hrát na tom PC kde je ban je 9 ... Ten WH ani AB zapnout neumí. A sám jsem tam CSko přeinstaloval, takže už to tam není, ale to už jsem také psal.

Budu se opakovat, jedinym resenim je koupit originalni hru, ktera je mozna zakoupit v csko.cz eshopu, stoji to par korun. No ikdyz vzhledem k tomu, ze je to nejakou dobu, necham to na bikozovi.

Kast
06-03-14, 23:44
Teď zrovna davám každou korunu do auta... Takže mi na hry peníze nevychazejí.. Ale počkám na rozhodnutí "bikoze".

because
07-03-14, 06:41
Demo zde: http://leteckaposta.cz/754751148
Poprosil by som ostatnych aby to pozrel.

3necky
07-03-14, 09:13
Demo zde: http://leteckaposta.cz/754751148
Poprosil by som ostatnych aby to pozrel.

Není nutné, zapnuté cheaty byly potvrzené žadatelem.

Kast
07-03-14, 15:41
Ano už jsem psal že o tom vím. Ale ten který měl ten ban u nás už dávno nehraje.. Vždy jsem ho pouštěl na starý PC a nechal ho tam dělat co chce protože na tom PC nikdy nikdo nehrál.. Jenomže brácha si chtěl zahrát se mnou a se STANCEK747, jenomže nemohl protože tam ten kámoš dostal ban. Proto žádám o unban.. Jak jsem psal, kámoš už u nás minimálně 3 měsíce nehraje. A můžu se zaručit za bráchu, že cheaty nikdy nepoužije.

hofy
08-03-14, 13:42
Ban je na PC, ze kterého se cheatovalo, my těžko rozlišíme osoby, které na dané PC mají přístup. Proto je zde možnost originální hry, kterou lze patřičně zabezpečit.

Kast
08-03-14, 23:06
Jak jsem psal, já hrát můžu ale brácha ne... Peníze teď davám všechny do auta... A hry zásadně nekupuji. Ban je jen na PC, IP máme všichni stejnou a můžeme tam hrát, jen brácha (8) nemůže... Ale beru vaše rozhodnutí, najdeme si jiný server. Díky za odpověď.