PDA

Zobrazit normální verzi : dandoan (WH) --> Honey cocaine



dandoan
06-03-14, 19:41
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 99196)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Silent>
[AMXBANS] Tvuj nick: Silent
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:97757747
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:97757747
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.242.95.96
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.242.95.96
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Honey cocaine >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust 2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] =================================





Poznamka:






Dobry den
Chtel by jsem timto pozadat o UNBAN.
Z meho pohledu je tento BAN nepravem a pozaduji vyjadreni i ostatnich adminu.
A jeste bych poprosil o DEMO od admina : Honey cocaine
Predem dekuji ADMIN teamu a pekny zbytek dne :)

Honey cocaine
06-03-14, 21:00
Ahoj,
zaznam z hltv je zde http://csko.cz/hltv/27049/27049-1403061911-de_dust2.zip
Psali hlaseni asi 4 hraci na tebe, tak jsem dosel, byl chvili ve spec a koukal na tebe, pokazde si tocim demo, avsak ted se mi neulozilo protoze mi to ke konci spadlo.
Taky mi prosim rekni, jak je mozne, ze na tvou ip > 77.242.95.96 byl udelen ban za wh na jiny nick, jine valve id perma ban za wh od Matise.
Prosim take o podivani se ostatnich adminu na zaznam hltv a at posoudi.

Hezky zbytek dne

dandoan
06-03-14, 22:44
Na demu nic neni (nic co by podporovalo tvůj argument/hypotézu),ale rad si poslechnu i jiný názor.Pokud ZVUK a INT znamená WH tak jsem vinný.
(Hrávam to 5 rokov s roční pauzou předtím se STEAMEM (Prodaný) a poté už NS,jelikož to hraju FOR FUN/na zabití času,protože Counter už stratilo svůj význam)Kdyžtak můžu dodat bývalé STEAM ID)
Psali 4 hrači ? (S prominutím tupí dementi co nevědí jaký je jejich úkol).Závist je někdy pomíjívá :)
To,že na moju IP adresu je udělen i jiný BAN je irelevantní a předpojaté.Může to být pouha shoda nahod,jelikož stejnou IP adresu může mít můj soused kdokoliv kdo je v blizkosti a má internet od stejne pořizovací společnosti.(Pokud vím kabelová TV Př**ov poskytuje 5 uživatelům v blízkosti stejnou IP tvz. v podsíti (Sdílená IP).

Děkuji a omlouvám se za hrubé vyjádření

Jestli by jsem mohl poprosit o vyjádření dalších členů ADMIN teamu po shlednutí HLTV záznamu.

mirous
06-03-14, 23:29
Nedíval jsem se na celé, jen tak na mátko pár situací a za mě tam WH není. Sem tam je podezřelé civění do zdí na protihráče, ale osobně mě to na ban nestačí. Předstřel ani střílení před zeď jsem neviděl. Ale jak říkám, viděl jsem jen pár situací. Nechť zkoukne ještě někdo, úplně jistý si nejsem. To že má ban na IP je klidně možné, sdílená IP je běžná.

E: Honey, bylo by asi nejlepší, kdyby si to vyčasoval, časy, na základě kterých si banoval. Ušetříš tím spoustu času a práce. Celý hltv nikdo sledovat nebude a hráč mohl klidně zapnout v časech, ktéré jsme neviděli.

matis
07-03-14, 07:04
co je s tym? ten odkaz na hltv nefunguje

Honey cocaine
07-03-14, 07:05
Silente, budu te kontaktovat odpoledne pomoci sz.

dandoan
07-03-14, 08:37
OK
Děkuji a omlouvám se za nepříjemnosti

dandoan
07-03-14, 08:49
Odkaz na HLTV zaznam : http://uloz.to/xrgigWPh/27049-1403061911-de-dust2-zip
Obnovil jsem nahravku HLTV :) Kdyby se chtěl někdo podívat doufám,že to Honey cocainovi nebude vadit :)

mirous
07-03-14, 09:05
matis: mě to fungovalo, ale občas přeskakovalo při přehrávání.

Honey: nebylo by lepší, sem dát ty časy pro posouzení?

matis
07-03-14, 09:07
matis: mě to fungovalo, ale občas přeskakovalo při přehrávání.

Honey: nebylo by lepší, sem dát ty časy pro posouzení?

jo ale z nejakeho dovodu boli zmazane vsetky hltv, bude asi najlepsie ked to Honey aj uploadne este raz

3necky
07-03-14, 09:07
Nevím co se tu podezřele domlouvá, každopádně bychom chtěli funkční odkaz na demo/HLTV, ať se to uzavře, děkuju.

\\E:

Uploudnul jsem HLTV nahoře to je,teda to co jsem včera uploudnul Honey cocaine

Já to směřoval spíše na admina, je to jeho povinnost. To že demo musíš nahrávat podruhé ty je smutné. Každopádně díky, podívám se.

dandoan
07-03-14, 09:12
Uploudnul jsem HLTV nahoře to je,teda to co jsem včera uploudnul Honey cocaine

dandoan
07-03-14, 09:37
Kdyby jste nevěděli tak "civění do zdí " (ADMIN :mirous ) znamená ,že jsem pod flashem :)).Nevím proč ,ale HLTV/dem to neukatují.

matis
07-03-14, 09:42
ty si ten +Silent ?? ten co ho admin v 22. minute vykopol???

mirous
07-03-14, 09:42
To hltv je celé divné. Přeskakují mi tam časy, flasche to neukazuje. Kdyby to dále nešlo spustit, mám ho stažené v kompu.

Matis: +Silent jsem sledoval, tak snad to je on :D

3necky
07-03-14, 09:53
Jo ono se dívám, že to Honey vyplňoval zřejmě ručně a udělal chybu v přepisu valve ID, proto mi ho nechtělo najít ani v chatlogu (Honey pokud klikneš přímo na nick v chatlogu, automaticky tě to přesměruje do banlistu s už vyplněnými údaji, stačí dopsat reason) a nenapsal ani to + před nick. Na HLTV teď kouknu a napíšu.

dandoan
07-03-14, 10:10
:D no jsem ,doufám,že tahle situace se co nejdříve vyjasní :))

Přeji pěkný zbytek dne .

matis
07-03-14, 10:42
ta ja neviem ci to tym piatkom, ale dnes som uplne mimo

Na ID z vypisu ziaden ban nie je, ale ban co tvrdis je tu : http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=99196
ale tam je nick iny ako mas ty vo vypise, ak by sa aj nahodou Honey pomylil v ID, tak tam ako je tvoje ID, tak by malo byt spravne

neupravoval si ty nahodou ten vypis?

Honey cocaine
07-03-14, 10:51
Vyreseno, hrac kontaktovan pres pm. Omlouvam se za zbytecne komplikace.
Muzete lock.

Dovod je > omyl, hrac je clear

mirous
07-03-14, 10:58
A důvod? možná by to chtělo vysvětlení.