PDA

Zobrazit normální verzi : ][_, [O] ][_, (WH-starý ban) --> bEcause



RyanHudson
07-03-14, 15:57
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 85461)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < ][_, [O] ][_, >
[AMXBANS] Tvuj nick: Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1188703688
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1188703688
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.102.41.37
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.102.41.37
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < bEcause >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch (de_nuke)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Zdravim
Chtel bych si zazadat o UnBan, je to uz dele co jsem hral a s kamosem nas stval jeden hacker tak jsme si rekly ze si stahneme WH a taky ho potrollime. Ovsem hned druhy den jsem si rekl "Proc ho na chvilku nezapnout, smazu ho potom ..." a to byla blbost. Score jsem mel horsi nez kdyz jsem hral bez WH, nejakych 30 5 takze mi to stejne k nicemu nebylo. Kamosi ted hraji a ptali se jestli bych si nezazadal o UB protoze co si budeme rikat, 1.6 je proste nejlepsi a Kotelna je nejhranejsi server ^-^. Doufam tedy ze mi brzy odpovite a ze dostanu UB abych se mohl polepsit :) . A pokud ne, holt je to jen ma vlastni chyba :) .

S pozdravem Ryan

because
07-03-14, 21:22
V poslednom case si podavaju ziadost o UB ludia, ktorym som dal ban pred pol rokom.. Pozrem ci demo nemam pre poriadok, ale evidetne si sa priznal takze pomoze len originalka :)

hofy
09-03-14, 17:18
Demo není třeba, když se žadatel přiznal. Pomůže ti originální hra (druhá šance), případně se ban ruší po dvou letech.