PDA

Zobrazit normální verzi : Otázka ohľadom hernej myši



elMagico
08-03-14, 14:02
Zdravím :) Dúfam že som to dal do správneho topicu :) Tak idem k otázke, k novému notebooku si plánujem kupovať hernú myš A4tech Bloody V8 V-Track Core 3. Táto myš má 3 módy, a robí to že myš neskáče pri strelbe, čiže no recoil (neviem či to píšem správne), týmto sa chcem opýtať či je toto brané ako cheat a či sa to banuje.

S pozdravom elMagico

DelteN
08-03-14, 14:43
Moc sa v tom nevyznám ale neviem pochopiť ako môže mať myš niečo spoločné z no-recoil...

elMagico
08-03-14, 15:14
Moc sa v tom nevyznám ale neviem pochopiť ako môže mať myš niečo spoločné z no-recoil...

Delten, o tomto som ani ja nikdy vôbec nepočul, no keď som začal blúdiť po internete a hľadal si vhodnú hernú myšku, tak som našiel túto. čítal som si o nej a bolo to tam popísané o tom, tak tiež videá a podobné ... Je možné že to nepodporuje na Cs 1.6 ale na source normálne mal no-recoil. Pozeral som pár videi ohľadom tej myšky, a fakt tam bol neskutočný rozdiel v tom hádzaní zbrane, ak mi neveríš hoď si to do internetu a prečítaj si niečo :) ... Preto sa pýtam, či s tým nemá niekto skúsenosti

DelteN
08-03-14, 16:53
No podľa mňa to bude úplne normálne... Žiadny no-recoil, možno bol zascriptovany.. :biggrin:

Cream.
08-03-14, 19:40
Túto myšku mám doma a ten no recoil je dostupný iba v kúpenej verzii tu (http://www.bloody.tw/en/core3/core.asp?MachineCode=) Ale banovať sa zato nemôže pokiaľ viem.. aj keď, na kotelne je možné už všetko..

elMagico
09-03-14, 00:13
Túto myšku mám doma a ten no recoil je dostupný iba v kúpenej verzii tu (http://www.bloody.tw/en/core3/core.asp?MachineCode=) Ale banovať sa zato nemôže pokiaľ viem.. aj keď, na kotelne je možné už všetko..

Cream, ja idem kupovať rovno tú core 3, čo v tom bude aj ten update, ale to je teraz jedno. Preto by som chcel vedieť od admina nejakého čo to pozná či sa to tu banuje, ako je pravda ,že to používať nebudem, už len z dôvodu ,že je to jediná asi taká reálnejšia vec v hre ,že hádže zbraň, ale pýtam sa len zo zaújimavosti, a aby nemuseli druhý zakladať novú tému ohľadom tohto :tongue:

Charon35
09-03-14, 00:14
Túto myšku mám doma a ten no recoil je dostupný iba v kúpenej verzii tu (http://www.bloody.tw/en/core3/core.asp?MachineCode=) Ale banovať sa zato nemôže pokiaľ viem.. aj keď, na kotelne je možné už všetko..

Prečo by to nemalo byť banované? To je ako s WH. Tiež si môže radiť cez TS, ale posúdené to bude ako WH. V hentom prípade môže mať suprčupr myš, ale posúdi to každý ako norecoil.

Pomaly aby sa kašlalo na demá, ale hráči sa budú natáčať z pohľadu 3. osoby v izbe, ako hrajú, lebo buď to bol pes, brat, babky, kecali na skype, na TS, mobilom, alebo to teraz bude myšou...

elMagico
09-03-14, 00:49
Prečo by to nemalo byť banované? To je ako s WH. Tiež si môže radiť cez TS, ale posúdené to bude ako WH. V hentom prípade môže mať suprčupr myš, ale posúdi to každý ako norecoil.

Pomaly aby sa kašlalo na demá, ale hráči sa budú natáčať z pohľadu 3. osoby v izbe, ako hrajú, lebo buď to bol pes, brat, babky, kecali na skype, na TS, mobilom, alebo to teraz bude myšou...

Dobre charon, vďaka. Chápem to že sa každý na všetko vyhovára, len som sa chcel opýtať keď som také niečo nenašiel, možno tu také niećo je ale nevšimol som s to na fóre :) A prosím ťa, urči už stálu kategóriu kde to bude, lebo prehadzovať to medzi Dotazmi a Počítačmi, je to dosť chaotické :) Okej to je všetko čo som chcel vedieť.

Prajem pekný zvyšok dňa :bye:

Charon35
09-03-14, 00:56
Tak to je len môj názor, ja tu neurčujem pravidlá. Možno bude mať niekto iný názor.

elMagico
09-03-14, 01:00
Dobre môžeš to LOCKnúť :happy:

ZeMi7
09-03-14, 01:20
Můj názor je asi na hodnotě 0 ale vem to z pohledu admina.
Jak pozná, že máš tuto myš, a ne norecoil?
To by pak každý cheater s norecoilem psal o unban, a vymlouval by se na myš.

Ridik :D
09-03-14, 01:22
no recoil v mysi je kravina muze to fungovan max na principu ze cross se nebude rozsirovat pri strelbe strely ale budou letat stejne jako pri obyc hre

Charon35
09-03-14, 01:31
http://www.youtube.com/watch?v=a67_Rj67EIY

Od 11:20

elMagico
09-03-14, 01:41
Můj názor je asi na hodnotě 0 ale vem to z pohledu admina.
Jak pozná, že máš tuto myš, a ne norecoil?
To by pak každý cheater s norecoilem psal o unban, a vymlouval by se na myš.

Zemi ja Ťa chápem ... Tak či tak to neplánujem využívať ako som napísal v príspevku pred tým, bola to len otázka :) No niečo ako cháron som pozeral, fakt neviem či to tak je všade, šak keď ju budem mať môžem dať vedieť. Na botoch to vyskúšať môžem

Zoyer
09-03-14, 01:52
no rozhodne ti to nebude delat v 1.6 v multiplayeru

matis
09-03-14, 10:29
ziadna mys ti neurobi klasicky norecoil, aj to co tu postol kolega Charon je len uprava, ktora sa da urobit aj prikazmi do configu, ale nie je to klasicky cheat NR, ktory to dava presne, ale presne do jedneho bodu, tato mys ti maximalne upravy rozptyl striel, ale NR ako taky cheat to nie je....

a kto by zabanoval takuto strelbu "ako je na tom YT videu" tak by asi urobil chybu

Charon35
09-03-14, 12:45
ziadna mys ti neurobi klasicky norecoil, aj to co tu postol kolega Charon je len uprava, ktora sa da urobit aj prikazmi do configu, ale nie je to klasicky cheat NR, ktory to dava presne, ale presne do jedneho bodu, tato mys ti maximalne upravy rozptyl striel, ale NR ako taky cheat to nie je....

a kto by zabanoval takuto strelbu "ako je na tom YT videu" tak by asi urobil chybu
Tak keď po tom videu by som to určite nebanoval. Hentaký rozptyl dokáže spraviť aj hociaký lepší hráč.

matis
09-03-14, 12:51
Tak keď po tom videu by som to určite nebanoval. Hentaký rozptyl dokáže spraviť aj hociaký lepší hráč.

presne tak...

ViRPo
09-03-14, 13:51
Chciet povolit toto (ak by to fungovalo v MP) je ako chciet povolit mysku, co mieri na hlavy -.-
Wake up